Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokémon Go
12.09.2015, 11:39
RE: Pokémon Go
Zauważyłem, że zaczyna się tu też rozwijać wątek - co by było, gdyby Pokemony były realne. Postanowiłem nagrać film, by podzielić się z Wami moimi odczuciami na ten temat:

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
12.09.2015, 12:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.09.2015 12:07 przez Arsen23.)
Ja myślę że dzięki temu będzie mega hype na pokemony. Tylko czekać aż ludzie będą biegać po lasach, miastach, parkach w poszukiwaniu pokemonów. Idziesz do pracy lub szkoły a tu naglę walki pokemonów...

[Obrazek: pokemon%20gengar%201920x1200%20wallpaper...com_66.jpg]
Odpisz
12.09.2015, 13:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.09.2015 14:37 przez Tyrantrum.)
Vulpi według mnie bardzo dobry film i sądze tak samo. (Szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem możliwości stworzenia prawdziwych pokemonów, więc marzyłem, że sam kiedyś stworzę taką grę. Smile )

IGN:Orange
FC:4270-3592-0816

Dwa żarty o pokemonach:
1.Z jakiej przeglądarki korzysta Fennekin? Firefox!
2.Jak Zapdos się komunikuje z innymi? Przez Thunderbird.

Smile
Odpisz
12.09.2015, 16:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.09.2015 16:19 przez Nekuro.)
Vulpi niestety jeszcze długa droga do tego by to wyglądało tak jak na trailerze do Pokemon Go. Jeżeli mówisz o samym wyświetlania obrazka przed oczami to jest to do realizacji już teraz, tylko problem w tym, że Google Glass jest zbyt mało popularne. Możliwe, że doczekamy się porta na GG jeżeli się staną powszechnie używane.
Nie spodziewam się "mega hype" na Pokemony z powodu Pokemon Go, choć pewnie wielu starych fanów się zainteresuje tą aplikacją. Nie wiem czy to przyciągnie nowych młodych fanów.

Serebii potwierdziło info o beta testach w zimę i premierze gry na początku 2016 roku. Beta testy zamknięte, więc się nie podniecajcie Tongue

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
12.09.2015, 19:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.09.2015 19:36 przez Shadic.)
No w końcu się wypowiem bo nie miałem czasu ostatnio.

Pomysł sam w sobie genialny. W końcu Niny wzięło przykład z innych twórców gier i zaczęło robić poki pod smartfony. Najpierw port Suffle a teraz Pokemon GO. Pomysł mi się naprawdę podoba i jestem ciekaw jak rozwiążą kwestię lokacji stworków. Co do dodatku PokemonGO+ to nie powiem fajny gadżet ale z deka kiczowaty. IMO mogli by dać wzór mniej rzucający się w oczy (np. Poketch z geny IV czy Xtrans z geny V). Nie żeby wzór był zły, ale w kraju gdzie Pokemony to głównie "bajeczka dla dzieci" takie rzeczy mogą być obiektem drwin, ale to może tylko moje przesadzone odczucie. Nie mniej aplikacja zapowiada się naprawdę ciekawie i mam nadzieję że tego nie spartolą.

@Nekuro: Tak myślałem że beta będzie zamknięta.

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
12.09.2015, 22:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.09.2015 23:29 przez Turtwiczka.)
(12.09.2015 19:33)Shadic napisał(a):  (...) Co do dodatku PokemonGO+ to nie powiem fajny gadżet ale z deka kiczowaty. IMO mogli by dać wzór mniej rzucający się w oczy (np. Poketch z geny IV czy Xtrans z geny V). Nie żeby wzór był zły, ale w kraju gdzie Pokemony to głównie "bajeczka dla dzieci" takie rzeczy mogą być obiektem drwin, ale to może tylko moje przesadzone odczucie. (...)

W sumie zależy jeszcze jak dobrze będzie to wykonane - biorąc pod uwagę że produkt ma być oficjalny to raczej nie powinien wyglądać jak lekko zidiociałe podrabiane maskotki Pikachu Tongue Zresztą, w Polsce te dwa kolory kojarzą się nadal większości społeczeństwa z flagą (ludzie starsi niż powiedzmy 35-40 lat i młodsi którzy "nie załapali się" na pokemanię i tak nie kojarzą poków), także moim zdaniem nie jest źle Smile

Tak się jeszcze zastanawiam co do ostatniego filmika Vulpiego... Jako osoba mająca większość wad wzroku jakie można mieć( Tongue ) zastanawiam się, jak takie "okulary" oddziaływałyby na wzrok. Myślę że zdolność akomodacji oka mogłaby poważnie ucierpieć przy długotrwałym stosowaniu, i skończyłoby się to podobnie jak (przynajmniej na razie) szał na filmy 3D. Niby są dostępne i niby fajnie, ale drogie i niepraktyczne na dłuższą metę. Ja bym jednak dążyła do tego, że idealną opcją byłby hologram wyświetlany przed nami tak jak z Hatsune Miku czy jak w trailerze (nie wiem czy popularyzacji tego dożyjemy, ale marzyć warto Wink ).

@down Wydaje mi się że samo noszenie okularów to raczej nie problem - w kinie (prawie) bez problemu można nałożyć okulary 3D na zwykłe, w tamtych też by pewnie coś wymyślili (zawsze znajdzie się w zespole osób pracujących nad czymś jakiś okularnik, który może na to zwrócić uwagę Wink ).

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
12.09.2015, 23:26
No właśnie a co z okularami? Bo ja bez okularów to normalnie jak ślepy bym biegał...

Odpisz
12.09.2015, 23:31
Moi drodzy i na wasze wady wzroku wymyślono odpowiednie cuda, żebyście mogli korzystać z takich gogli Smile

Odpisz
13.09.2015, 0:27
Trochę się martwię że moja ultra wada wzroku może wygrać z tymi cudamiSmile

Odpisz
13.09.2015, 0:35
(12.09.2015 22:37)Turtwiczka napisał(a):  
(12.09.2015 19:33)Shadic napisał(a):  (...) Co do dodatku PokemonGO+ to nie powiem fajny gadżet ale z deka kiczowaty. IMO mogli by dać wzór mniej rzucający się w oczy (np. Poketch z geny IV czy Xtrans z geny V). Nie żeby wzór był zły, ale w kraju gdzie Pokemony to głównie "bajeczka dla dzieci" takie rzeczy mogą być obiektem drwin, ale to może tylko moje przesadzone odczucie. (...)

W sumie zależy jeszcze jak dobrze będzie to wykonane - biorąc pod uwagę że produkt ma być oficjalny to raczej nie powinien wyglądać jak lekko zidiociałe podrabiane maskotki Pikachu Tongue Zresztą, w Polsce te dwa kolory kojarzą się nadal większości społeczeństwa z flagą (ludzie starsi niż powiedzmy 35-40 lat i młodsi którzy "nie załapali się" na pokemanię i tak nie kojarzą poków), także moim zdaniem nie jest źle Smile
(...)

Dobra na razie nie ma co gdybać. Jeśli zamiast tego gadżetu będzę mógł używać smartwatcha to nie obrażę się. Jeśli urządzenie wyszło by w kilku wariantach wyglądu to bym nie miał nic przeciw. Na razie trzeba czekać do premiery i zobaczymy co jam dadzą.

Odpisz
14.09.2015, 10:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2016 14:19 przez Ertix.)
Mnie ciekawi co będzie z odznakami, breedingiem, dodatkami itp. itd. I czy w ogóle będą.
Powiedzieliście wcześniej, że całkiem możliwe byłoby by spotkać Pokemony w centrach handlowych, tak? No to ciekaw jestem co będzie można spotkać (i czy w ogóle) w teatrach, muzeach, i salach sportowych? Big Grin
Co z Pokemonami które będzie można spotkać tylko o określonej porze dnia? Co w ogóle z Pokemonami które do ewolucji potrzebują przedmiotów (Eevee na przykład)?
I co z sytuacją gdzie uzupełnienie całego PokeDexa po prostu byłoby nie możliwe? No, bo umówmy się, ale nie każdy miałby ochotę wyjeżdżać na drugi koniec kraju, tylko po to, by sobie złapać Charizarda. Właśnie z tym rozmieszczeniem jak już wspomnieliście jest problem.

Odpisz
14.09.2015, 14:03
Rozmieszczenie jest problemem?

Wymiany, wymiany, wymiany.

PS: Społeczność, społeczność, społeczność.

Odpisz
14.09.2015, 23:11
Mnie interesuje inny aspekt. Jak będzie wyglądać pojawianie się poków względem pór roku? Znaczy dziwnie by wyglądało spotkać takiego Mamoswine w środku lata nie ? Tongue

Odpisz
14.09.2015, 23:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2015 23:22 przez tirey93.)
Zastanawia mnie czy twórcy rozważą opcję przechodzenia jakiś Sal Pokemon(Gymów) naszymi złapanymi stworkami. Moglibyśmy w ten sposób dostawać nowe "rangi" by ostatecznie mieć tę najwyższą(lub jedną z wyższych) - zwycięzcę Elite4. To mogłyby być nawet NPC. Choć muszę przyznać, że gdyby w Elite4 byli prawdziwi gracze to droga do tej rangi byłaby niesamowicie wciągająca. Uważam, że byłby to strzał w dziesiątkę Big Grin
Co do samego łapania i rozmieszczenia Pokemonów to uważam, że najprostszym i najefektywniejszym sposobem rozwiązania tego problemu jest losowe pojawianie się stworków w pobliżu(bez znaczenia czy jest to Pokemon wodny czy ziemny) i ewentualna wymiana z innymi. Liczę, że walki Pokemon nie będą wymuszały bezpośredniego spotkania dwóch fizycznych ludzi ze sobą ponieważ moim zdaniem to niepraktyczne. Lepiej dać możliwość gry globalnie z chętnymi z całego świata.
Więc moja wizja całego P:GO jest bardzo okrojona. Co nie znaczy, że nie może być dużym skokiem w popularyzacji Poków. W końcu dostępna na andka i ios. Najciekawszym elementem gry będzie za to nie chodzenie po ulicy i łapanie Pokemonów a walki i wymiany - no i mam wielką nadzieję system rang i sal.

@up Albo będzie się pojawiał losowo albo będzie dostępny przez wymiany z ludźmi z Syberii xD Uważam, że druga opcja jest absurdalna.
Odpisz
23.09.2015, 22:04
Nie mogłem się powstrzymać.

http://www.obrazki.jeja.pl/172189,wyrusz...odroz.html

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości