Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémon Go
11.09.2015, 10:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2015, 10:35 przez Tyma.)
RE: Pokémon Go!
Nie zapominajmy, że "starszym rodzeństwem" Pokemon Go jest Ingress, który ma dużo dobrych rozwiązań. W grze gracze sami zgłaszają miejsca, które mają stać się portalami, czyli głównymi obiektami zainteresowania w grze. Później jest to rozpatrywane przez ekipę i portale są dodawane na mapie wraz ze zdjęciem i koordynatami podanymi przez gracza. Może i w tym przypadku gracze będą mieli możliwość zgłaszania miejscówek z propozycjami. Jedyny problem jest taki, ze na zatwierdzenie naszego portalu trzeba czekać nawet 6 miesięcy przy obecnej liczbie graczy. Prawdopodobieństwo, że stworki będą generowane na mapach według terenu jest nawet większe, w zwiastunie mamy w końcu Charizarda w górach (jak w dexie), z drugiej strony Pikachu czy Caterpie możemy spotkać wśród budynków. Na konferencji prasowej P:GO było powiedziane, że rozmieszczenie pokemonów na mapie to dla nich duże wyzwanie, ale będzie to chyba bardziej przypadkowe, bo jak powiedział John Hanke, dzikie Pokemony możemy spotkać w centrach handlowych, na chodnikach, w parkach, na wsiach i w różnych miejscach na całym świecie. https://youtu.be/tUlX77BKLyY?t=16m35s
Jeśli chodzi o pozostałe generacje w GO, to według mnie jest to bardziej niż prawdopodobne, pewnie zrobią jak w większości gier - co jakiś czas będą pojawiać się "dodatki", żeby nie spadło zainteresowanie graczy i żeby przyciągnąć nowych (dokładnie tak jak mamy dodatki w WoWie czy planszówkach, karciankach etc).
Co do eventów, we wcześniej wspomnianym Ingressie raz na jakiś czas są specjalnie, jednodniowe misje i już nie raz odbywały się na terenie Polski, więc jest szansa, że i Pokemony o nas nie zapomną.
e: Nekuro mnie wyprzedził ^ ^'
Odpisz
11.09.2015, 11:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2015, 11:06 przez migotX.)
Mnie teraz ciekawi najbardziej generowanie i pojawianie sie pokow na mapce ;p Mam nadzieje ze losowosc bd jakos rozna bo jesli bd potrzeba przemieszczania sie setki km by zlapac innego poka bo w naszej okolicy bd tylko magikarpie pidgeye i caterpi to odbije sie to na popularnosci tej apki. Owszem nie chodzi mi zeby lapac takiego magmara w stawie bo cos takiego byloby chore ale zeby na polanach nie byly tylko normale ale trafialy sie tez jakies perelki czasem xd

Druga rzecz to te mikroplatnosci boje sie zeby nie bylo jakos tak ze mozemy miec np w miesciacu darmowych iles bally a zeby moc wykorzystac ich wiecej albo lepsze pokeballe niz zwykly to trzeba $$$$$$$.

Co do dodawania kolejnych generacji obstawiam ze bd to na zasadzie takiej ze w odstepie jakiegos roku (tak jak w nowych seriach na handhelda 3 albo 4 lata) beda dodawane nowe. Nie dziwie sie tego ruchu bo ok700-800 pokow na premiere to duzo zachodu i duze zamieszanie dodajac ok 100 pokow co jakis czas ludziom latwiej bd to lapac zbierac i trenowac niz dac wszystko jednoczesnie

Zdaje mi sie ze Nin chce po prostu tym ruchem zintegrowac wszystkie pokolenia pokemon znow zaczynamy od pierwszych 151(i kolejno bd dostawac kolejne) pokow wiekoszsc ludzi tamtej daty juz swoje lata ma. Nin o tym wie ze taka dorosla osoba w dzisiejszym zyciu nie moze sie obyc bez telefonu z reszta dzieci w dzisiejszych czasach to samo wiec pomysleli ze to bd dobry ruch, ale zobaczymy co z tego wyniknie.

Mam nadzieje ze niedlugo dowiemy sie czegos nowego i rozwieja moje watpliwosci
Odpisz
11.09.2015, 11:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2015, 15:02 przez Nekuro.)
Sorry mała Tongue

Mam nadzieje, że w takim przypadku twórcy sami przygotują jakieś miejsca z siedliskami, tym bardziej jeżeli trzeba by było czekać 6 miesięcy na dodanie zgłoszonego miejsca. Nie ma nic gorszego niż włączenie gry i nie mieć nic do roboty.
Pewnie Warszawka pierwsza dostanie grrrr.

DOWN: Nie lubię.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
11.09.2015, 14:21,
a niech dostaje, hihi ^^

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
11.09.2015, 17:01,
Po prawdzie to nie chciało mi się odpowiadać na losowe - ale ciekawe - moim zdaniem posty, więc nakręciłem filmiko-podkast:

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
11.09.2015, 19:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2015, 20:05 przez Fennekin.)
Masz piękny głos :3

OnTop:
Wątpię, aby Nintendo stworzyło możliwość spotkania np. takiego Magmara tylko przy wulkanie, bo przecież byłby to strzał w nogę. Ja sam mam nadzieję, że uda im się rozwiązać to jakoś sensownie, bo z drugiej strony Magmara w jeziorze tez nie byłby dobrym rozwiązaniem.

Apropos filmu: pominąłeś mzn. Snorlaxa, Gyaradosa i Arboka. Chyba coś tam jeszcze było.

Ciekawi mnie też to jak będzie wyglądał sam początek gry. Czy dostaniemy jakiegoś poka na start (domniemanie Charmandera, Bulbasaura i Squirtla), czy też będziemy musieli sami złapać pierwszego poka. Tak samo - czy będziemy musieli walczyć przed złapanie pokaż, czy tak jak w Trailerze po prostu rzucamy pokeballa? Kolejne pytanie to jak będziemy się wymieniac? Globalnie, czy trzeba się spotkać? Mam nadzieję, że Nintendo wkrótce nas oświeci...

EDIT: Po ponownym obejrzeniu trailera: Można zauważyć Digletta, Mankeya, Geodude, Tego psa z kością, oraz Meowtha podczas walki na placu, potem podczas walki na time Square można zauważyć sylwetki Scythera, Fearowa i chyba Cloystera. Jest też Butterfree, Beedril i Quagsire Smile Tyle mi się udało rozkminic Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
11.09.2015, 20:14,
(11.09.2015, 19:35)Fennekin napisał(a): Masz piękny głos :3

Ktoś mi kiedyś powiedział, że mam głos jak Emachel. Od tego czasu zerwałem kontakty z tą osobą, a swojego głosu się brzydzę.

A co do trailera to masz racje, ale to wszystko zauważ są nadal pokemony głównie z pierwszej generacji... Co jak dla mnie jest dobrą nowiną.

Odpisz
11.09.2015, 20:19,
(11.09.2015, 19:35)Fennekin napisał(a): Masz piękny głos :3
Soooo Gaaaay... xd

Nie no, odnośnie filmików, vulpi świetnie to opisałeś ;D Dzis próbowałem wyjaśnić swojemu młodszemu bratu czym ma generalnie być ta gra, ale nie umiałem tego ująć w słowa. Dzięki Twoim wypocinom skończyło sie na puszczeniu filmiku i wszystko stało się dla niego jasne ;D

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
11.09.2015, 20:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2015, 20:25 przez Fennekin.)
(11.09.2015, 20:14)vulpi napisał(a): A co do trailera to masz racje, ale to wszystko zauważ są nadal pokemony głównie z pierwszej generacji... Co jak dla mnie jest dobrą nowiną.

Zgadzam się z tym. Tak samo jak mówiłeś na filmiku - na pewno będzie to pomocne dla zupełnie nowych graczy, którzy zamiast 721 poków będą musieli znać ich 151 Smile Tak samo nie wyobrażam sobie juz od samego początku musieć złapać aż tyle z nich (bo jestem pewien, że po wydaniu aplikacji stworzą się pewnego rodzaju wyścigi pod tytułem "złap je wszystkie"). Szkoda, że otrzymaliśmy tak mało informacji, lecz z drugiej strony może jest to taki ruch ze strony Nintendo, żeby jeszcze bardziej wszystkich napalić do apki, oraz rozszerzyć zainteresowanie do maximum. Sam najchętniej zacząłbym grać juz teraz, a niewiedza związana z tą grą i ciche nadzieje na różne rozwiązania nie dają mi spokoju :/ Najlepsze, że gra została zapowiedziana wczoraj, czyli jeszcze "troszkę" sobie poczekamy Smile

Odpisz
11.09.2015, 20:35,
RE: Pokémon Go
Developerzy często na start dają mało informacji o grze którą tworzą. Dzięki temu zbierają po forach i internetach to o czym ludzie piszę. Co by chcieli, co podejrzewają, że będzie, czego by nie chcieli. Uwierzcie mi, że takie opinie mają wpływ na nich i na tworzenie gry. Wiele artykułów o tworzeniu gier potwierdzi to, że głos ludu jest słyszany. Deweloperzy najprawdopodobniej mają dopiero "szkielet" gry i teraz po wysłuchaniu użytkowników będą go dopracowywać.

Odpisz
11.09.2015, 21:26,
No to mówmy o eventach w Polsce!
A tak na serio to według mnie jest to ciekawy pomysł i według mnie vulpi ma rację, a mnie też ciekawi rozmieszczenie pokemonów, a także takie rzeczy jak np. jeśli dwie osoby by walczyły to czy według was osoba trzecia widziałaby ich pokemony?
(Przepraszam za pierwsze zdanie nie mogłem się powstrzymać.)

IGN:Orange
FC:4270-3592-0816

Dwa żarty o pokemonach:
1.Z jakiej przeglądarki korzysta Fennekin? Firefox!
2.Jak Zapdos się komunikuje z innymi? Przez Thunderbird.

Smile
Odpisz
11.09.2015, 22:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2015, 22:08 przez migotX.)
(11.09.2015, 21:26)Tyrantrum napisał(a): A tak na serio to według mnie jest to ciekawy pomysł i według mnie vulpi ma rację, a mnie też ciekawi rozmieszczenie pokemonów, a także takie rzeczy jak np. jeśli dwie osoby by walczyły to czy według was osoba trzecia widziałaby ich pokemony?
(Przepraszam za pierwsze zdanie nie mogłem się powstrzymać.)

Tez mnie to zaczyna ciekawic hmm jesli tak by bylo to naprawde byloby fajnie. Taka integracja dawalaby poczucie jakby ten swiat naprawde istnial takie polaczenie miedzy naszym swiatem a wirtualnym swiatem pokemonow ;p

Wiecie co mnie tez ciekawi wiadomo 20 lat temu nie bylo takiej mozliwosci ale wyobrazacie sobie cos takiego 20 lat tem podczas szczytowej formy popularnosci tych stworkow Big Grin? To o czym snily i marzyly miliony mlodych jak i starszych fanow zaczyna sie urzeczywistniac. Mam nadzieje ze projekt odniesie sukces i ludzie znow przestana sie smiac z pokemonow a zaczna cieszyc tak jak 20 lat temu ;p
Odpisz
11.09.2015, 23:07,
Wg. mnie na eventach typu PGA, IEM itp. mogą się odbyć jakieś eventy - np. łapanie jakiegoś legendarnego pokemon Smile Fajnie by było. Albo rozdawanie shiny poka Wink
Ciekawe, czy będą się takie shiny zdarzały.

Odpisz
11.09.2015, 23:28,
(11.09.2015, 20:35)vulpi napisał(a): Developerzy często na start dają mało informacji o grze którą tworzą. Dzięki temu zbierają po forach i internetach to o czym ludzie piszę. Co by chcieli, co podejrzewają, że będzie, czego by nie chcieli. Uwierzcie mi, że takie opinie mają wpływ na nich i na tworzenie gry. Wiele artykułów o tworzeniu gier potwierdzi to, że głos ludu jest słyszany. Deweloperzy najprawdopodobniej mają dopiero "szkielet" gry i teraz po wysłuchaniu użytkowników będą go dopracowywać.

Szczerze mowiac to wydaje mi sie, ze troszeczke malo wiesz o tworzeniu gier. Oczywiscie twoja teoria jest calkiem ciekawa, ale raczej malo prawdopodobna. Interesuje sie rynkiem gier juz od jakiegos czasu i pozwole sobie wtracic swoje trzy grosze do twojej wypowiedzi. Zgodze sie z Toba, ze tworcy nowych tytulow biora sobie do serca opinie graczy, jednak to nie do konca tak wyglada jak o tym piszesz. "Szkielet" gry (jak sam to nazwales) oni juz mieli napewno jakis czas temu. Opinii graczy wysluchuje sie na samym poczatku tworzenia gry gdzie jest ona tworzona "na papierze". Programujac od nowa dana gre musimy juz miec wszelkie podstawy ustalone. Nigdy nie traci sie czasu i pieniedzy na tworzenie gry i potem "sprawdzanie co powiedza ludzie" a potem najwyzej zmienimy... W wiekszosci przypadkow tworcy juz maja stworzona gre, bazowana miedzy innymi na wlasnie tych opiniach i oczekiwaniach graczy, a teraz obserwuja reakcje na juz praktycznie sworzona gre i podkrecaja hype Smile. Teraz juz tylko dlugotrwaly proces wdrazania kolejnych danych i testowania zeby wyeliminowac wszystkie mozliwe bugi, kwestie techniczne w roznych krajach, reklama i tak dalej i tak dalej Wink
Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i czekac na kolejne porcje informacji Smile
Odpisz
11.09.2015, 23:45,
Pewnie chcą też rozkminic jak zrobić premierę na cały świat a nie tylko Japonię, a to takie Ez nie jest pewnie. Ale z drugiej strony jestem prawie pewien, że twórcy słuchają opinii, które na końcu wykorzystają. Mają przecież jeszcze bardzo dużo czasu na pracę, a kiedy mają już prawie na pewno napisane skrypty mogą je lekko modyfikować, by wprowadzać ulepszenia, łatać luki, które im się wkradły, bądź po prostu urozmaica rozgrywkę. Jestem pewien, że nie mają jeszcze całej gry do wypuszczenia gotowej i jeszcze coś poprawiają. Być może najpierw wypuszcza ogólndostępną betę, w której będzie można porobić jakieś części gry jak to było z ORAS Smile

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości