Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pokémon Go
10.09.2015, 18:32
RE: Pokémon Go!
Jezu no mam łzy w oczach jak oglądam ten trailer! Niech tylko spróbują to spieprzyć Big Grin

Jestem rasistem, ale kolorowi mnie lubią, bo jestem na forum dłużej niż krócej

[Obrazek: 2ltq6bs.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KacpersusPL
10.09.2015, 18:35
Trochę gdybanie, a trochę moim zdaniem o Pokemon GO:

[Obrazek: lx1tHCg.png]
[Obrazek: c6nKT4v.png]
Odpisz
10.09.2015, 18:53
Jeśli to jest pierwszy krok w kierunku Pokemonów w rzeczywistości rozszerzonej to nie zdziwię się, biorąc pod uwagę tempo rozwoju technologii, jeśli kolejnym będzie stworzenie podobnej aplikacji z wykorzystaniem urządzeń pokroju Hololens lub Google Glass. Dzisiaj brzmi jak fanaberia, kiedyś może być standardem.

FC: 4055-7379-4182
IGN: KwazaR
Odpisz
10.09.2015, 19:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 19:50 przez Ertix.)
[Obrazek: 89f694a05262a80258502c546e8eff1395142b71...75f0_1.jpg]
Zobaczycie, że tak będzie. Wink

Odpisz
10.09.2015, 20:06
A co, jeśli pokescenę zaleje teraz fala nowych gimbusów co będą chcieli szukać info o Pokemon Go? Czy jesteśmy na to gotowi? Trzeba przedsięwziąć środki!

Odpisz
10.09.2015, 20:22
No po obejrzeniu trailera jestem zachwycony, lecz taka jest prawda że po obejrzeniu trailera do XY/ORAS tez byłem zachwycony (co prawda nie aż tak), a gry nie okazały się az tak wybitne (jak np. 2/3 gen). Mam nadzieję, że mikropłatnościami nie będą chcieli sobie aż tak zapchać portfeli, tylko dadzą jakieś ludzkie ceny za dodatki typu Shiny Bell lub cos w tym rodzaju. Śmiesznie będzie spotkać ludzi machających rękami na starym rynku w poznaniu, bo przecież przy pręgieżu stoi sobie pikachu i czemu inni go nie widzą? Wiem, że takie przedsięwzięcie bardzo rozbuduje/wesprze idee pokemeetów, bo w grupie siła i można się wymieniac/walczyć. Kolejnym moim marzeniem jest to, żeby apka nie zżerała baterii jak nie wiem co, bo inaczej niestety bez ładowarki nigdzie nie idę Big Grin Oby tylko im się lokalizację nie pomyliły, żeby nie wstawił takiego Electabuzza do klubu GO-GO. Bardzo podoba mi się ich pomysł i będę starał się dowiedzieć na ten temat jak najwięcej. Oby nie zapomnieli Polski i żeby Pokemony trafiały się więcej niż raz na 20 kilometrów. I proszę, żeby nie trzeba było jechać po Mewtwo na Time-Square, bo to troszkę chore by było heheh

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
10.09.2015, 20:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 21:19 przez Axel.)
Nie wydaje mi się, żeby były jakieś większe różnice pomiędzy krajami. Nie będą przecież dla każdego kraju programowali Pokémonów osobno. Po prostu w lesie będą się pojawiać jakieś gatunki, w mieście inne, w wodzie inne — zależy, gdzie będziesz. Co najwyżej legendy będą jakoś specjalnie dystrybuowane, ale za kasę zrobisz wszystko Tongue
Odpisz
10.09.2015, 20:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 21:00 przez Dzej.)
Ja myślę, że mapy będą generowane na podstawie lokalizacji przy pierwszym uruchomieniu- gra zbada mapę okolicy i rozmieści na niej w jakiś sposób poki. Jeżeli ktoś będzie przemieszczał się dalej, to gra ponownie rozłoży stworki na nowej części mapy. Bo wątpię, by globalnie, odgórnie rozłożyli poki na każdym zadupiu cywilizowanego świata:
[Obrazek: ain-amp-039-t-nobody-got-time-for-that_o_1582005.jpg]

Co sprawia, że zapewne osoby będące obok siebie w realu będą widzieć zupełnie różne poki, o ile nie będą ze sobą w jakiś sposób zlinkowani (może będzie jakaś opcja synchronizacji w trybie współpracy?)
Odpisz
10.09.2015, 21:16
A teraz wyobraźcie sobie, że Wy albo ktoś z Waszej rodziny kończy akurat 10 lat, dostał od rodziców swoją pierwszą nowoczesną komórkę i wychodząc z nią mówi "Mamo, wychodzę łapać dzikie pokemony" Big Grin

Doczekaliśmy się czasów, gdy nasz sen z dzieciństwa staje się rzeczywistością!

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
10.09.2015, 21:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 21:44 przez Nekuro.)
(10.09.2015 20:06)De napisał(a):  A co, jeśli pokescenę zaleje teraz fala nowych gimbusów co będą chcieli szukać info o Pokemon Go? Czy jesteśmy na to gotowi? Trzeba przedsięwziąć środki!
Będziemy musieli rozmieścić ucho... gimbusów po wszystkich forach na pokescenie. Solidarnie i dobrowolnie.

IMO Pokemon Go to bardzo ciekawy projekt. Nawet jeżeli okażę się klapą to może bardzo wpłynąć na gry z głównej serii na nintendowskie konsole. Nie spodziewałem się czegoś takiego po Nintendo, myślałem, że na smartfony będą pojawiały się tylko importy gier free to win z konsoli. Co najważniejsze, po trailerze można się sugerować, że ktoś w końcu zauważył starszych fanów pokemonowych gier. No i ma to potencjał, o ile będzie grywalne (mechanika walk co najmniej na poziomie gier na konsole, nieuciążliwe mikropłatności, sensowne rozwiązanie pojawiania się pokemonów).

Dżej bardzo dobrze kombinuje z tym przypadkowym rozmieszczeniem stworków na mapie. Przy włączonej opcji geolokalizacji telefon może sobie sprawdzić w jakim miejscu się znajdujesz i pseudolosowo rozmieścić stworki w okolicy. Nie wiem czy opcja synchronizacji jest niezbędna, każdy trener może indywidualnie łapać pokemony i się wymieniać zamiast rywalizować z innymi (ten moment gdy respawnuje się mało spotykany pokemon i ludzie z okolicy ścigają się kto pierwszy do niego dotrze xD). Bardziej ciekawi mnie na jakiej zasadzie będą pojawiały się określone pokemony, pewnie to będzie tylko kwestia prawdopodobieństwa pojawiania się danego pokemona. Na razie trudno spekulować jak to zostanie rozwiązane programistycznie bo sprawę można ugryźć na bardzo wiele sposobów.

(10.09.2015 21:16)Turtwiczka napisał(a):  A teraz wyobraźcie sobie, że Wy albo ktoś z Waszej rodziny kończy akurat 10 lat, dostał od rodziców swoją pierwszą nowoczesną komórkę i wychodząc z nią mówi "Mamo, wychodzę łapać dzikie pokemony" Big Grin
Rodzice, którzy dają dzieciom smartfony...

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
10.09.2015, 21:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 21:46 przez Axel.)
(10.09.2015 21:30)Nekuro napisał(a):  
(10.09.2015 21:16)Turtwiczka napisał(a):  A teraz wyobraźcie sobie, że Wy albo ktoś z Waszej rodziny kończy akurat 10 lat, dostał od rodziców swoją pierwszą nowoczesną komórkę i wychodząc z nią mówi "Mamo, wychodzę łapać dzikie pokemony" Big Grin
No teraz dzieci z roweru się nie ucieszą, chyba że za [Obrazek: Pok%C3%A9monDollar.png]1,000,000.
Odpisz
10.09.2015, 21:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 22:10 przez Nekuro.)
(10.09.2015 21:44)Axel napisał(a):  
(10.09.2015 21:30)Nekuro napisał(a):  
No teraz dzieci z roweru się nie ucieszą, chyba że za [Obrazek: Pok%C3%A9monDollar.png]1,000,000.
Zdziwiłbyś się :T Nawet jeżeli 10 latek już jest po festiwalu prezentów czasem nazywanym pierwszą komunią.

Zapomniałem dodać. Może dzięki Pokemon Go w końcu ruszymy tyłki sprzed komputerów :T

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
10.09.2015, 22:17
Na trailerze było pokazane, że wszyscy naraz naparzali się z Mewtwo- to zapewne będzie opcją jakiegoś eventu, który będzie się pojawiał w może określonych lokalizacjach, zapewne większych miastach i tu jak zwykle kraje typu Polska dostaną w tyłek. Właśnie pytanie, czy będzie jak Nekuro mówi, że respawn rzadkiego poka i będziemy się ścigać o złapanie go (to by wymagało właśnie, aby wszyscy gracze w okolicy widzieli to samo), czy jednak logiczniejsze będzie, że każdy z osobna może sobie go złapać nie przejmując się innymi (co byłoby trochę lepsze jednak, eventowe poki jak special bossy w mmo- kto pierwszy ubije ten lepszy a reszta ma pecha byłoby zdecydowanie słabe i myślę, że zniechęciłoby sporo osób).
Odpisz
10.09.2015, 22:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 22:57 przez Nid.)
oficjalnie trailer zyskał moją aprobatę (patrz: Nidoran):

[Obrazek: hy8lUtA.jpg]

Odpisz
10.09.2015, 22:39
Dobrze, że dopiero w 2016, zdążę sobie kupić nowego smartfona, bo stary niedługo będę musiał pochować. Sklecę mu ładną trumienkę, a potem zainwestuję w tę fikuśną pokebransoletkę Big Grin Pomysł jest genialny. A jeżeli wypali, to patrząc jak szybko w dzisiejszym świecie rozwija się technologia, to kto wie, czy za jakieś siedem lat rzeczywiście nie dostaniemy holograficznych Bulbasaurów zasuwających po naszych pięknych polskich polach Wink Jestem na tak, podpisuję się obiema rękami i nogami. Hype przekroczył dopuszczalne granice, jaram się jak las pożarem.

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości