Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pokémon Go
10.09.2015, 14:28
RE: Pokémon Go!
Gierka powinna wyjść tylko na iOS, reszta urządzeń, tj. nie te od apple to nawet nie są telefony tylko jakieś podtelefony xD
Odpisz
10.09.2015, 14:35
Masz rację, iOS jest tak ograniczony, że to tylko telefon (ze słabą baterią, z którego nawet nie zawsze można dzwonić). Reszta urządzeń (zwłaszcza te z Androidem) nazywane są "smartfonami" bo mogą jednak trochę więcej...

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KacpersusPL
10.09.2015, 14:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 14:56 przez Piotrek1113.)
(10.09.2015 14:28)vanilla napisał(a):  Gierka powinna wyjść tylko na iOS, reszta urządzeń, tj. nie te od apple to nawet nie są telefony tylko jakieś podtelefony xD

Idąc twoją logiką, to Pokemony w ogóle nie powinny wyjść spoza Nintendo. Bo smartfony to nie jest handheld tylko podhandheld "xD" (wiem, że smartfon to nie handheld, tak tylko napisałem).

Zapewne z tymi mikrotransakcjami będzie podobnie jak z Shufflem. Że będzie można normalnie pograć Wink (może dadzą tą informacje, że gra jest darmowa i nie trzeba nic płacić Tongue)

@down No tak, racja Tongue

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
10.09.2015, 14:44
Piotrek zapomniałeś dodać na końcu wyraz "iksde"

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
10.09.2015, 14:59
Opaska nie jest rzeczą konieczną. Ona tylko miga, gdy w pobliżu jest jakiś stworek

Moja nazwa w Pokelife: KacpersonPL
[Obrazek: charizard.gif]
Odpisz
10.09.2015, 15:00
Już widzę miny ludzi, gdy zacznę rzucać wyimaginowanym Pokeballem na środku ulicy Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KacpersusPL
10.09.2015, 15:28
(10.09.2015 14:35)vulpi napisał(a):  Masz rację, iOS jest tak ograniczony, że to tylko telefon (ze słabą baterią, z którego nawet nie zawsze można dzwonić). Reszta urządzeń (zwłaszcza te z Androidem) nazywane są "smartfonami" bo mogą jednak trochę więcej...

Mogą trochę więcej, a nawet muszą. W zwiechach przy przeładowaniu iOS jest przy nich pyci pyci xD

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
10.09.2015, 15:37
(10.09.2015 14:13)KacpersusPL napisał(a):  Conquest, możesz mieć rację. Pokemania, dzięki tej grze, może wrócić, ale szanse są małe. Bardziej przewiduję hajp na wyłącznie tą gierkę. No chyba że do sklepów trafią gadżety i inne badziewia, to wtedy ludzie będą się tym jarać jak minionkami

Niekoniecznie chodzi o to, żeby u ruskich na bazarze można było kupić koszulki z nadrukami Pokemon i podrabiane karty, jak kiedyś, ale to też byłoby mile widziane. Grunt, że gra dotrze do szerszego grona fanów i może stworzyć grunt pod wejście w świat serii, zwłaszcza, że wreszcie dostaniemy jakąś fajną Pokegrę na WiiU - Pokkena, a na 3DSa świetnych gier od groma, więc potencjał jest duży. Gdyby tak jeszcze udało się wymusić na Disney XD godziwe godziny emisji, to rok 2016 zapowiada się dla Pokefanów świetnie, przy założeniu, że jednak będą jakieś gry z głównej serii.

Odpisz
10.09.2015, 16:34
Przypomniał mi się trailer Poké mapa Big Grin
A co do gry to fajnie się zapowiada, przestrzeni u mnie jest sporo (tj. Las, pola i stawy) więc problemów z łapaniem mieć nie będę Big Grin Chyba, że będzie trzeba łączyć się z Nerem, a transferu nie chcę szybko zmarnować. Pewnie będzie potrzebowała sporo energii, więc power bank się przyda.Uważam, że mikro płatności będą polegać na kupowaniu lepszych przedmiotów lub zwiększa szanse na złapanie pokemonów legendarnych :C

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
10.09.2015, 16:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2016 15:49 przez KacpersusPL.)
(10.09.2015 16:34)Bidulkę napisał(a):  Przypomniał mi się trailer Poké mapa Big Grin
A co do gry to fajnie się zapowiada, przestrzeni u mnie jest sporo (tj. Las, pola i stawy)
Las? Tam można nie tylko pokemony łapać.

Moja nazwa w Pokelife: KacpersonPL
[Obrazek: charizard.gif]
Odpisz
10.09.2015, 17:27
Kurczę, a tak cenię sobie mój stary nieśmiertelny telefon bez internetu i innych pierduł. Ta gra, jeśli okaże się faktycznie dobra, będzie chyba jedynym bodźcem, który na dobre przekona mnie do nowych "bajernych" telefonów Tongue
Swoją drogą jak już dali taki trailer to teraz powinniśmy domagać się hologramów widocznych dla każdego, nie ma innej opcji Wink
Podoba mi się też to, że gra wymusza ruch - wreszcie coś, co nakłania do gry nie siedząc na czterech literach, tylko dbając przy okazji o kondycję. Fajny pomysł Smile

A swoją drogą wyobrażacie sobie zwiedzanie nowych miejsc z tą apką? "Czekaj, ziom, zamiast iść do muzeum muszę najpierw wejść w ten rozpadający się budynek obok, bo gdzieś tam jest Gengar!" xD

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
10.09.2015, 17:32
No proszę. W lutym gadałem z kumplem, że fajnie jakby wyszła gra gdzie chodzi się po mieście i łapie pokemony. A taki Magikarp dostępny byłby w Łazienkach Królewskich w Warszawie. I co? I życzenie się spełniło.

3DS FC:
TheDoc
2380-6099-9616
Odpisz
10.09.2015, 18:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 18:02 przez Asmod.)
(10.09.2015 16:34)Bidulkę napisał(a):  Chyba, że będzie trzeba łączyć się z Nerem, a transferu nie chcę szybko zmarnować.
Na pewno trzeba będzie, tak samo jak udostępnianie lokalizacji, te dwa uprawnienia to będzie mus
Tak samo jak w shufflu na komórki, bez internetu gra nie ruszy

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
10.09.2015, 18:16
(10.09.2015 18:01)Asmod napisał(a):  
(10.09.2015 16:34)Bidulkę napisał(a):  Chyba, że będzie trzeba łączyć się z Nerem, a transferu nie chcę szybko zmarnować.
Na pewno trzeba będzie, tak samo jak udostępnianie lokalizacji, te dwa uprawnienia to będzie mus
Tak samo jak w shufflu na komórki, bez internetu gra nie ruszy

To słabo. Transfer pewnie będzie się szybko zużywał, tak samo gdy korzysta się z niego oglądając filmiki na YT. A i ciekawe ile sama apka zajmie i czy NET będzie potrzebny do uruchomienia apki, nawet przy trendach, czy walkach. Co do łączenia się z Netem w celu zagrania jak w,shufflu, moim zdaniem to głupi pomysł, ale rozumiem lokalizacja itd.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
10.09.2015, 18:18
Nie tak dużo, Ingress tak dużo nie zabiera, dwie godziny grania ledwo 50 MB mi zabralo

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości