Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pokémon Go
10.09.2015, 10:22
RE: Pokémon Go!
(10.09.2015 10:19)Ertix napisał(a):  Absolutnie się zgadzam z Conquestem, ale co zrobić w przypadku gdy jakiś chuligan będzie chciał nam ukraść telefon lub sami go zgubimy? Sad Już widzę płacz i zgrzytanie zębów bo straciliśmy wszystkie dane, dlatego ten pomysł średnio mi się widzi w naszym kraju.
W przypadku Ingressa logujemy się do gry kontem Google, podejrzewam tu podobny mechanizm, jeśli nie taki sam

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
Odpisz
10.09.2015, 10:27
Podejrzewam, że zabaweczka na nadgarstek będzie opcjonalna. Ot oprócz powiadomień na wyświetlaczu owe cudeńko będzie mruczeć/świecić/cokolwiek, więc zajarka dla fanów takich fantów. A że free to play? Będą reklamy "supergierek" na Androidzie, już to znam. :V

A co do samego projektu? Brzmi ciekawie, zapowiada się coś więcej niż drobna zabawka. Jakiś poważniejszy krok w smartfony, ale zbyt wiele o wszystkim powiedzieć nie można... bo nie ma tak naprawdę zbyt wiele do powiedzenia.

Pozerkamy, zobaczymy.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
10.09.2015, 10:27
(10.09.2015 10:19)Ertix napisał(a):  A swoją drogą to zwrócił ktoś uwagę na to, że w zapowiedzi zostały pokazane kraje z którymi mieliśmy już do czynienia we wcześniejszych odsłonach (Japonia, USA, Francja)?
Co to może znaczyć?
Zupełnie nic a nic IMHO

Odpisz
10.09.2015, 10:31
Widząc ten trailer od razu przypomniało mi się jak rok temu z okazji prima aprillis zostaliśmy strollowani przez Google, a tu się okazuje, że to podwójny troll!

Jeśli firma z okazji 20-lecia zmierza w takim kierunku, to na główną grę mogę jeszcze poczekać. Mam tylko nadzieję, że aplikacja nie rozczaruje, bo tak widowiskowy trailer do czegoś zobowiązuje Big Grin

FC: 4055-7379-4182
IGN: KwazaR
Odpisz
10.09.2015, 10:35
(10.09.2015 10:31)KwazaR napisał(a):  Jeśli firma z okazji 20-lecia zmierza w takim kierunku, to na główną grę mogę jeszcze poczekać. Mam tylko nadzieję, że aplikacja nie rozczaruje, bo tak widowiskowy trailer do czegoś zobowiązuje Big Grin

Na 20-lecie chcą pokazać, że są innowacyjni i, daj Boże, niech im wyjdzie, ale nie wyklucza to zupełnie nowych gier w przyszłym roku!

Odpisz
10.09.2015, 10:49
I jak na razie im to wychodzi.

Nie mówię, że nie wyjdą Wink

(10.09.2015 10:35)Conquest napisał(a):  Daj Boże

Daj Boże.

Odpisz
10.09.2015, 11:36
(10.09.2015 10:00)Conquest napisał(a):  Zapraszam do mnie na pole. Parę hektarów do ganiania za Sentretami Tongue

Co do Sentretów, mam nadzieję, że z czasem pojawią się Pokemony także z pozostałych generacji, nie tylko z pierwszej, jak w zwiastunie.
Ciekawi mnie też jak rozwiążą sprawę dostępności przedmiotów i czy za tym kryją się mikropłatności (bo w końcu wydać pół zawartości konta na pokeballe... ;___; )
Wolałabym rozwiązanie podobne do ingressowego, gdzie przedmioty można zdobywać przez przejmowanie/rozbrajanie wrogich portali, w tym przypadku mogłyby to być po prostu losowe miejsca z itemami jak w grach/cokolwiek podobnego.
+ rozmieszczenie Pokemonów na mapach, czy będzie to w miarę równomierne, czy będzie zależało od kraju czy kontynentu. Bilet lotniczy do USA żeby złapać Charizarda? Oby nie xD
Chcę kolejne informacje! \o/
Odpisz
10.09.2015, 11:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 11:44 przez Allsix.)
Innowacyjnosc zawsze na propsie niemniej jednak poki co wyglada to cudownie w trailerze a okropnie w mojej glowie. Dorosli fani biegajacy ze smartfonami po ulicach zeby zlapac wirtualnego stworka? Na konwenty super a poza nie? No nie wiem. Male dzieci biegajace ze smartfonami po ulicach narazone na kradziez, upadek i zniszczenie urzadzenia?

Swoja droga to juz trzecia duza gra zapowiedziana dla Europejczykow na 2016

Super Mystery Dungeon
Pokken
Go

a przeciez juz zaczeli tez hype na kolejna glowna gre z serii i lada moment wycieknie CoroCoro z nowymi stworkami (lub ich formami)

Mysle ze to ogolne rozczarowanie fanow bierze sie nie z tego ze te gry sa zle czy ze ich nie chca tylko wlasnie z tego ze Pokemon Company robi to wszystko naraz a to na co jest najwiekszy hype (czyli glowne gry) jest odwlekane i zastepywane grami pobocznymi ktore pewnie zostalyby przyjete o wiele gorecej gdyby nie ta dziwna strategia

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
10.09.2015, 11:53
z twittera: Pokemon Go nie jest jedną z pięciu gier, którą tworzy DeNA

Odpisz
10.09.2015, 12:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 12:32 przez KNB1307.)
To strach pomyśleć nad czym oni pracują. I tak nie skłonią mnie do kupna nowego telefonu.
Niech w końcu zrobią coś na PC.
Fani już się mocno niecierpliwią dla własnego dobra powinni już choć coś burknąć o kolejnych grach z głównej serii.

Tak sobie pomyślałam niezła nazwa mają już przecież nawet piosenkę do tego:

Mam takie wrażenie że ta zabawa z zeszłego roku to było zwykłe badanie "gruntu". Chcieli sprawdzić reakcję ludzi zanim to wypuszczą.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
10.09.2015, 12:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 12:55 przez migotX.)
hmm z jednej strony ruch bardzo dobry bo tak jak za czasow pokemani kazdy mial dostep do pokow w jakims stopniu czy to anime na polsacie czy to tazosy w chipsach naklejki w rogalikach koszulki i czapki itp(poki byly wszedzie), wtedy bylo tego multum dzisiaj takim wyznaczynkiem jest smartphone bo nie ma sie co oszukiwac to sprzet ktory zawladna swiatem.

Ciekawi mnie tylko jakosc wykonania i jak to bd wygladalo w praktyce bo duzo nie pokazali, ale nie ukrwyam ze jestem oczarowany tym pomysłem obym sie tylko nie rozczarowal w momencie premiery ;p tym bardziej ze umnie za osiedlem sa polany jeziorak i wgl licze ze moze jakiegos poliwhirla wychacze albo pidgeya Big Grin
Uwazam tak ze jesli jakosc i wykonanie bd naprawde wporzadku to przy pomocy androida i IOS jest wielka szansa na sukces Big Grin

Obawiam sie tylko mikroplatnosci jak to wyszstko bd wygladac oby nie byly zbyt nachalne i takie by utrudnialy zabawe ale w sumie skoro ma byc to darmowa apka to watpie by tak bylo bo z czego oni by zarobili xd
Odpisz
10.09.2015, 12:52
(10.09.2015 11:36)Lunatic napisał(a):  rozmieszczenie Pokemonów na mapach, czy będzie to w miarę równomierne, czy będzie zależało od kraju czy kontynentu. Bilet lotniczy do USA żeby złapać Charizarda? Oby nie xD

USA to USA. Pomyśl tylko jakie legendy będzie można spotkać na Kremlu, na Sybirze, czy w Państwie Islamskim.

Odpisz
10.09.2015, 12:58
(10.09.2015 12:52)Conquest napisał(a):  
(10.09.2015 11:36)Lunatic napisał(a):  rozmieszczenie Pokemonów na mapach, czy będzie to w miarę równomierne, czy będzie zależało od kraju czy kontynentu. Bilet lotniczy do USA żeby złapać Charizarda? Oby nie xD

USA to USA. Pomyśl tylko jakie legendy będzie można spotkać na Kremlu, na Sybirze, czy w Państwie Islamskim.

Na kremlu to przydzie posiadaczom tej appki odkrycie zupelnie nowych gatunkow pokemon xD Profesor Oak bd mial mase roboty by to wysztko zbadac Big Grin
Odpisz
10.09.2015, 13:34
(10.09.2015 12:52)Conquest napisał(a):  czy w Państwie Islamskim.

[Obrazek: ku-medium.gif]

Odpisz
10.09.2015, 14:13
(10.09.2015 10:11)vulpi napisał(a):  Windows Phone.

Sad
Znam Twój ból
Mam nadzieję, że rodzice kupią mi nowy telefon przed premierą.

Pokémon GO to coś, na co długo czekałem od ujrzenia filmu Google Maps Pokémon Challenge. Mam nadzieję, że [nazwa] nie zrobi nas w konia i nie poda nam sprite'ów na mapie.

Conquest, możesz mieć rację. Pokemania, dzięki tej grze, może wrócić, ale szanse są małe. Bardziej przewiduję hajp na wyłącznie tą gierkę. No chyba że do sklepów trafią gadżety i inne badziewia, to wtedy ludzie będą się tym jarać jak minionkami

Moja nazwa w Pokelife: KacpersonPL
[Obrazek: charizard.gif]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości