Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokémon Go
16.07.2016, 14:04
RE: Pokémon Go
Ktoś może mi podpowiedzieć, jak zostałem wyrzucony z Gymu przez własną drużynę i jak mogę odzyskać własne miejsce?
Poza tym jeśli chcesz ewoluować Eevee w tą ewolucję którą chcesz wystarczy zmienić jego imię na któreś z imion tych 3 braci z Anime, z których każdy miał inną eeveelucję i tak jak nazwie są go Pyro to dostaniesz przy ewolucji Flareona itd.

[Obrazek: tumblr_n1sf6eudsF1tuopnto1_400.gif]
Odpisz
17.07.2016, 11:49
(16.07.2016 14:04)Faladriel napisał(a):  Ktoś może mi podpowiedzieć, jak zostałem wyrzucony z Gymu przez własną drużynę i jak mogę odzyskać własne miejsce?
Poza tym jeśli chcesz ewoluować Eevee w tą ewolucję którą chcesz wystarczy zmienić jego imię na któreś z imion tych 3 braci z Anime, z których każdy miał inną eeveelucję i tak jak nazwie są go Pyro to dostaniesz przy ewolucji Flareona itd.

Nie zostałeś wyrzucony z Gymu przez własną drużynę, bo to niemożliwe - po prostu wrogi team przejął Gym w którym byłeś, co spowodowało wyrzucenie z niego twojego Pokemona, a potem twój team na nowo przejął ten Gym, ale ty nie brałeś w tym udziału, stąd nie ma tam twojego Pokemona.

O ile w pierwszych dniach Pokemon GO można było spokojnie utrzymać samodzielnie Gym przez parę godzin, teraz graniczy to z cudem, szczególnie w większych miastach, bo zaraz ktoś przejmuje. Trzeba albo mozolnie nabijać prestiż i dołączać się do silnych Gymów, albo podbijać te zajęte przez wrogie teamy i liczyć na to, że ktoś zaraz się dołączy do bronienia.
Odpisz
19.07.2016, 22:30
Samemu nie ma co odbijać Gymów. Lepiej się zgadać z kimś jak jest taka możliwość. Przynajmniej u mnie w dzień nie ma co liczyć na utrzymanie Gymu do rana Tongue Samemu to chyba tylko nocą można odbijać i rano zainkasować za to golda.

Jakie macie najsilniejsze Poki? Ja na 19 Snorlaxa ~1200
Odpisz
23.07.2016, 20:07
Dziś w Katowicach udało mi się spotkać shiny Pidgeya:

[Obrazek: 13820744_273306113042758_72787706_n.jpg?...e=579557E7]

FC: 4055-7379-4182
IGN: KwazaR
Odpisz
29.07.2016, 14:03
xD znowu to zrobili

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
29.07.2016, 15:25
Ja do tej pory nie mogę się nadziwić, dlaczego gra, w której nie robisz praktycznie nic jest tak popularna xD
Odpisz
29.07.2016, 21:54
Bo łączy w sobie zalety wielu najbardziej popularnych aplikacji na androida/ios? Ile było gier typu traf papierkiem do kosza? Mnóstwo i to takich, z których każda miała po parę milionów pobrań. Ile było bezsensownych cliker'ów? Tyle samo, jeśli nie więcej. Dołącz do tego endomondo i wychodzi ci aplikacja perfekcyjnie przystosowana do rynku mobilnych aplikacji. Darmowa, z mikrotranzakcjami, bez dużej ilości gry w grze (co jest dobre, bo telefon, to nie najlepszy sprzęt do grania. Do tego jeszcze PGo bazuje na znanej nostalgicznej marce, to po prostu nie mogło się nie udać. Jeśli do tego nic nie zepsują, to ta gierka będzie miała szansę pozbyć jeszcze kilka długich lat (zakładając, że ludzie będą mieli sporą chrapkę na Poki z dalszych generacji).

[Obrazek: tumblr_n1sf6eudsF1tuopnto1_400.gif]
Odpisz
30.07.2016, 17:14
Myślę≤ że popularność gra zawdzięcza przede wszystkim, że gra jest inna. Cały czas stosunkowo mało jest gier, których akcja toczy się w realnym świecie i, w których trzeba ruszyć się z domu, a te co są, są mało dynamiczne. Ludzi, przywykłych do siedzenia w domu pociąga jakaś odmiana. I oby więcej takich gier! Siedzący tryb życia niestety jest powszechny, a gra go przełamuje. 2 kwestia, to funkcja integracyjna. Zauważcie, że wystarczy w 2, 3 osoby odpalić lura i już ściąga ludzi z okolicy i można wspólnie się spotkać, pogadać i połapać poki. I to nawet niekoniecznie pokemony przyciągają graczy. Oglądam filmy to na YouTube, to ludzie często sami mówią, nie wiem w co, to coś ewoluuje. Poki wyszły z powszechnej mody i stały się ostatnimi czasy popularne tylko wśród hobbystów. PoGo jednak to niewątpliwie zmienił Smile Popularność PoGo bazuje jednak w sumie w dużej mierze właśnie na dawnej modzie. Ludzie przypominają sobie dzieciństwo. Akurat od kiedy szalała pokemania minęło tyle lat, że ci ludzie stali się dorośli i chcą powrócić do lat dzieciństwa, a jeszcze w fajnej formie.

Jak dalej z popularnością gry? Myślę, że zniechęcająca może być typowo komercyjna forma gry (koncepcja jaką mamy w prawie wszystkich tego typu grach on-line). Początkowo levelovanie idzie bardzo szybko, a co za tym idzie, dostajemy częste nagrody, mamy szansę na szybkie wzmacnianie się, odblokowywanie nowych możliwości. Później jest to coraz dłuższe. Jeżeli długo się gra i nic się nie dzieje w zasadzie, gra się nudzi. Zachęca to, do kupowania nowych rzeczy aby przyspieszyć progres. W PoGo to na najwyższych poziomach nawet kupowanie nie daje szybkiego progresu. Może to wielu graczy zniechęcić. Bo nabicie milionów XP to naprawdę karkołomne wyzwanie. Chyba lepiej, gdyby powiedzmy liczba XP nie rosła od powiedzmy 10000, a byłoby z 10000 leveli. Gra byłaby ciekawsza. Levelovanie, powiedzmy dawałoby nie większy maksymalny CP, bo byłoby tak duże rozwarstwienie, że w zasadzie ci, którzy grają rekreacyjnie nie nadążaliby, ale od wyższych leveli odblokowywałyby się nowe itemy, nowe gatunki poków, nowe generacje, większa szansa spotkania legendy, I to byłoby ciekawsze. A teraz nawet widać, że za level 40 nagrody są nieproporcjonalnie małe w stosunku do wysiłku jaki trzeba włożyć aby go osiągnąć. Czekamy na kolejne wersje, które przecież mogą wiele wnieść.

Master Balle może będą, myślę≤ ale w żadnej grze Nintendo nie były łatwo dostępne. Możliwe, że będą dostępne np. jako nagrody w jakichś eventach.

Ciekawi mnie też inna kwestia. O ile, w wyniku PoGo skoczy zużycie prądu Smile Granie w PoGo to w końcu notowyczne ładowaniu smartfonów i power banków. Ponadto częste ładowanie szybciej zużywa baterię w telefonie.Czy więc to na pewno gra free to play? Prąd i sprzęt w końcu nie są darmowe.
Odpisz
30.07.2016, 23:18
Więc zamiast naprawić radar Niantic postanowił go całkowicie usunąć pod pretekstem przywrócenia ducha gry. Ja nie mogę XD Płakać czy śmiać się? Sam już nie wiem.

FC: 4055-7379-4182
IGN: KwazaR
Odpisz
1.08.2016, 23:05
Pokemon Go jest strasznie nijakie, mam mieszane uczucia i myślę że idzie to w złym kierunku.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odpisz
4.08.2016, 13:56
(1.08.2016 23:05)ERRORPLAYER napisał(a):  Pokemon Go jest strasznie nijakie, mam mieszane uczucia i myślę że idzie to w złym kierunku.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Też to czuję, w sumie w ostatnim update nic konkretnego nie zrobili, co sprawiłoby, że gierka byłaby przyjemniejsza Smile
Odpisz
4.08.2016, 17:34
po aktualizacji gra niestety przestała działać na moim telefonie:/ samsung galaxy ace
Odpisz
18.08.2016, 23:36
Cześć. Nurtuje mnie jedna rzecz. Mam już wysoki lvl i pierwsze pokemony, które postanowiłem expić były ewolucje Eevee. Sprawdziłem na Poke Assistant i miały ponad 90% , wcześniej nie wiedziałem, że ataki są przypisane losowo i teraz przechodzę do sedna sprawy. Vaporeon ma atak Aqua Tail 45, którym mogę atakować dwa razy, ale wyczytałem, że może mieć Hydro Pump 90, ale tylko raz atakuje. I teraz w tym przypadku sumując 45+45 wychodzi 90 w przypadku Aqua Tail. Czy wpływa to bardzo na rozgrywkę i ewentualną obronę Gymu czy też nie. Flareon ma Flamethrower 55. Czytałem, że ludzie po ewolucji, gdy mają słaby atak zbierają jeszcze raz na ewolucję, co dla mnie akurat jest bez sensu, bo np na Victreebela zbierałem miesiąc i dostał najsłabszy Sludge Bomb, ale w jego przypadku rezygnuję z dalszego ulepszania go.

[Obrazek: paramore+(1).jpg]
Odpisz
22.08.2016, 22:38
Muszę się podzielić czymś co mnie wkurza. Ja wiem że to tylko głupiutka gierka. Sama jakbym miała się określić jako trener, to byłabym kolekcjonerem. Na gymach mi nie zależy. Dla mnie ważne żeby odhaczyć sobie te 10 monet za gym i iść dalej. ALE JAK WIDZĘ ARMIĘ DRAGONITÓW Z CP PONAD 2000, U OSÓB NA POZIOMIE 22, TO PO PROSTU MAM OCHOTĘ POZABIERAĆ KOMÓRKI OSZUSTOM. Ja wiem, że Dragonita można normalnie złapać (pustynia błędowska przy włączonym wabiku. CP co prawda 64, ale radość pozostaje. Ogólnie polecam miejsce. Mało pokestopów, ale rzadkie stworki wyskakują), ale nikt mi nie wmówi że gostek na poziomie 22, złapał lub wytrenował takiego koksa. Przez jakiś czas był z tym spokój. Podobno było nawet jakieś oświadczenie Nintendo, że blokują takich graczy. Jednak problem znowu powrócił.

W sumie to jest tragiczne że przy takiej prostej gierce ludzie muszą oszukiwać Big Grin

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
23.08.2016, 11:39
Z tego co wiem to oficjalnie zapowiedzieli, że rozpoczynają krucjatę przeciwko spooferom. Ciekawe czy skończy się na gadaniu czy rzeczywiście mają w planach coś z tym zrobić, bo aktualnie walka o gymy nie ma najmniejszego sensu. U mnie w mieście co trochę się pojawiają dragonity 3000 CP rozstawione w gymach przez osoby na 30 lvl. I to czasami po kilka takich mają. Szkoda gadać, ludzie chcą sobie chyba wybrakowane ego podbić czymś takim.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości