Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Nabór na pomocnika działu Centrum Wi-Fi
3.12.2015, 16:25
Nabór na pomocnika działu Centrum Wi-Fi
Witam! Jako iż aktualny pomocnik zajmujący się działem Centrum Wi-Fi w ostatnim czasie nie był zbyt aktywny i dość rzadko odwiedzał forum, wspólnie z administracją podjęliśmy decyzję o usunięciu go ze stanowiska i wyznaczenie na jego miejsce nowego pomocnika.

Dlatego też otwieram Nabór na pomocnika działu Centrum Wi-Fi.
Od kandydatów wymagana jest znajomość tematyki działu. Mile widziane jest również doświadczenie w moderowaniu.

Zgłaszać można się według poniższego szablonu w temacie lub wysyłając do mnie prywatną wiadomość:

Kod:
[b]Pseudonim[/b]:

[b]Wiek[/b]:

[b]Dlaczego ja:[/b]
Tutaj napisz dlaczego to akurat Ciebie powinienem wybrać.

[b]Doświadczenie:[/b]
Tutaj opisz swoje doświadczenie w moderowaniu.

Nabór trwa do 13 grudnia włącznie.

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
3.12.2015, 17:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.12.2015 23:08 przez Tyrantrum.)
RE: Nabór na pomocnika działu Centrum Wi-Fi
Zatem, zgłaszam się. Oto formularz:
Pseudonim: Tyrantrum

Dlaczego ja:
Na forum przesiaduję długo, codziennie je sprawdzam, a czasami siedzę tu ponad 3h.Znam się na tym dziale (codziennie go sprawdzam). Zawsze jestem chętny do pomocy. Zwracam uwagę na szczegóły.Bardzo dobrze rys. W miarę znam Delphi,C++ oraz HTML (oczywiście widzę różnicę między HTML, a innymi językami programowania.) Dobrze rozumiem język angielski.Znam się na mechanizmach wymian,walk i innych urządzeń używających WI-FI.
Doświadczenie:
Niestety nie miałem jeszcze okazji być moderatorem, ale doskonale znam regulamin i znam się na tym fachu (raczej). Potrafię odróżnić małe od dużego wykroczenia (choć to chyba każdy).

IGN:Orange
FC:4270-3592-0816

Dwa żarty o pokemonach:
1.Z jakiej przeglądarki korzysta Fennekin? Firefox!
2.Jak Zapdos się komunikuje z innymi? Przez Thunderbird.

Smile
3.12.2015, 22:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.12.2015 22:20 przez Key.)
No to robię konkurencję:

Pseudonim: Key

Dlaczego ja:
Chciałbym moderować w tym dziale, bo:
1) Jako jeden z nielicznych organizuję małe lub jakiekolwiek rozdawanki
2) Jako jedyny posiadam własną salę (na tę chwilę) //03-12-2015-19:45
3) Byłem współorganizatorem eventu na PV (poszło 75 poków)
4) Lubię ten dział i miło by było móc tu moderować
5) "Formalnie" byłem graczem nr 672 na Świecie w walkach przez wi-fi, więc coś mogę się znać Tongue
6) Znam j. angielski na poziomie C1, rozumiem serebii, smoogon etc.
7) Obsługuję 8 specjalistycznych programów komputerowych
8) Inne umiejętności gładkie
9) Jestem często na tym forum
10) Jak sobie przypomnę to dokonam edycji

Doświadczenie:
1) Mam tutejszy kolorek fioletowy w działach Anime i FanFic (nie widzę przeszkód do kolejnego działu)
2) W sumie to tyle

[Obrazek: k7K2acm.png]
3.12.2015, 22:44
Ale, że o co chodzi, Hawkins, złotko, czy ja o czymś nie wiem? xD
Robaczku, ostatnio robiłem research postów (usuwam w dużej liczbie zawsze, nie tak jak ty - po jednym) i pozbyłem się prawie wszystkiego co było możliwe, bo kochani posterzy niestety nie czytają regulaminu (którego nie napisałeś zresztą, ani nie zrobiłeś aktualizacji) (serio, mam dość już wystawiania słownych ostrzeżeń, bo to nic nie daje, a na warny, to jest za male przewinienie) i niektórzy szukają pokemona juz dobry rok. Powodzenia w poszukiwaniach Smile
Nic dla mnie do sprawdzenia nie wisiało (posty eMa się nie liczą, to zadanie dla wyżej postawionych). Zresztą, co to za tradycja, że o wyrzuceniu z ekipy osoby (Phlosio pozdrawia) jest się poinformowanym dopiero wtedy, gdy jest nabór na stanowisko piastowane przez daną osobę. Serio, godne pożałowania Smile)
Nie pozdrawiam Administracji i ciebie Hawkins. Zawiodłem się na Was i ku waszej uciesze, stanowiska tak łatwo nie oddam.

[Obrazek: MbhhDN5.gif]
 Cherish Balle podarowali: Goldi, Lexi, Veill
3.12.2015, 23:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.12.2015 0:02 przez Hawkins006.)
Pozwolę sobie zacytować wiadomość jaką dostałem od administracji

Daru napisał(a):Hej!

Piszę w imieniu wszystkich administratorów. Chcielibyśmy Ciebie poprosić, jako opiekuna dziedziny "Gry" o wyznaczenie nowego moderatora działu Centrum Wi-Fi, ponieważ uważamy, że nie daje sobie rady z pełnieniem swoich obowiązków. Daj znać czy chciałbyś zorganizować nabór, sam zająć się tym działem, czy może samemu wybrać jakąś osobę.

Z pozdrowieniami,
Daru
Administrator

Dlatego zgodnie z zaleceniami otworzyłem nabór (po prawdzie z tygodniowym opóźnieniem).

@Suspect, W ostatnim czasie rzeczywiście nie byłeś zbyt aktywny na forum. W dniu, w którym zapadła klamka o naborze, na forum nie logowałeś się do dwóch tygodni. Według logów moderatorskich, twoja ostatnia akcja (nie licząc tej z ubiegłego tygodnia) miała miejsce 4 miesiące temu...

/\ Mój kanał YouTube /\
21.12.2015, 10:39
Nabór został rozstrzygnięty. Pomocnikiem w dziale Centrum Wi-Fi zostaje Key. Gratuluję

/\ Mój kanał YouTube /\
23.12.2015, 16:09
Szczerze mówiąc, to ostatnimi czasy zrozumiałem, że, przynajmniej na razie, się nie nadaję na moderatora.W każdym razie, gratulacje Key i życzę ci kolejnych sukcesów. (Nie wiem jak to lepiej ująć.)

IGN:Orange
FC:4270-3592-0816

Dwa żarty o pokemonach:
1.Z jakiej przeglądarki korzysta Fennekin? Firefox!
2.Jak Zapdos się komunikuje z innymi? Przez Thunderbird.

Smile
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości