Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Ankieta: Czy chciałbyś/abyś, by reklama "Sailor Moon R" zniknęła i została zastąpiona czymś innym
Ankieta jest zamknięta.
Tak 100.00% 5 100.00%
Nie 0% 0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Prośba o usunięcie reklamy
2.12.2015, 23:09
Prośba o usunięcie reklamy
W tym poście pragnę zwrócić się do naszego szanownego admina - Daru, o usunięcia panelu z reklamą "Sailor Moon R". Moją propozycję postaram się poprzeć następującymi argumentami.
1. To forum o pokémonach - no właśnie. Forum PV jest miejscem gdzie są fani pokemonów i piszą na tematy związane z kieszonkowymi stworkami. Nie jest to forum ogólne o anime/mandze/dubbingu i wciskanie tu reklam Sailorki, moim zdaniem, jest nieodpowiednie.
2. Funkcja administratora - to, że jesteś administratorem i współwłaścicielem [?] firmy Anime Eden, nie oznacza, że możesz reklamować swoją twórczość w NAJWIĘKSZYM bannerze u góry forum. Rozumiem, założyć temat. Ale bez przesady Daru, żeby ta reklama tkwiła tutaj od NIUCONU.
3. Reklama wkurza - tak, ta reklana zdecydowanie jest denerwująca. Nie tylko dla mnie, ale i dla innych PokeFanów!

Propozycja zmiany:
Moim zdaniem zamiast sailorki powinno się pojawić:
1. Reklama forum Omastara. Powód? Coraz więcej osób zainteresowanych karcianką pokémon trafia na to forum, gdzie rzadko udziela się odpowiedzi dotyczącej PTCG lub za KAŻDYM razem odsyłać na ptcg.eu/forum.
2. Nowości, aktualności, daty premier gier/karcianek czy nawet konwentów i uzupełniane NA BIEŻĄCO. Nie tak jak to było z Niuconem, gdzie reklama trwała AŻ do 1 GRUDNIA bodajże od początku SIERPNIA.

Na koniec, pozostawiam ankietę z pytaniem - Czy chciałbyś/abyś, by reklama "Sailor Moon R" zniknęła i została zastąpiona czymś innym.
Pozdrawiam/Bidulek

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
 Cherish Balle podarowali: lol20240, oliskar, Bonku, Sandy, Nid, Pikutorialu
2.12.2015, 23:16
RE: Prośba o usunięcie reklamy
Yup, fajnie by było gdyby zamienili tą reklamę na COKOLWIEK innego niż sailor moon ^^ Nie żeby coś ale mnie też to denerwuje że od niuconu jest ta reklama

2.12.2015, 23:28
RE: Prośba o usunięcie reklamy
Reklama to reklama - ma funkcje reklamowe Tongue I bynajmniej nie jest ona "darmowa" - w zamian za to logo PV znajduje się na ulotkach reklamujących wydanie i dołączanych do rozsyłanych płyt.

Brak pola do dyskusji, temat zamykam.

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości