Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Poznajmy się
26.06.2017, 11:30
RE: Poznajmy się
Hejo Smile Mam na imię Daria, wyżej widziałam pytanie, czy nazwaliśmy swojego zwierzaka imieniem z pokemonów. A więc ja mam świnkę morską pikaczu Wink

Odpisz
26.06.2017, 12:07
nazywam się Julia zamieszkuję na mazurach. Mam 19 lat a pokemony są ze mną od maleńkości Wink

Odpisz
26.06.2017, 14:46
(26.06.2017 12:07)Juliett napisał(a):  nazywam się Julia zamieszkuję na mazurach. Mam 19 lat a pokemony są ze mną od maleńkości Wink

(26.06.2017 11:30)Hugolina napisał(a):  Hejo Smile Mam na imię Daria, wyżej widziałam pytanie, czy nazwaliśmy swojego zwierzaka imieniem z pokemonów. A więc ja mam świnkę morską pikaczu Wink

Witajcie Smile

powiedzcie coś więcej o sobie. Zauważyłem, że znacie się na odchudzaniu, no wiecie, afrykańskie mango i suplementy diety na trawienie. Akurat znam osobę z problemem otyłości, jest niesamowicie gruby że tak powiem. Próbowaliśmy odstąpić z diety salceson, aby przestał tak tyć, ale to nie pomaga. Polecicie coś więcej?

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
26.06.2017, 18:21
(26.06.2017 14:46)Vapek napisał(a):  
(26.06.2017 12:07)Juliett napisał(a):  nazywam się Julia zamieszkuję na mazurach. Mam 19 lat a pokemony są ze mną od maleńkości Wink

(26.06.2017 11:30)Hugolina napisał(a):  Hejo Smile Mam na imię Daria, wyżej widziałam pytanie, czy nazwaliśmy swojego zwierzaka imieniem z pokemonów. A więc ja mam świnkę morską pikaczu Wink

Witajcie Smile

powiedzcie coś więcej o sobie. Zauważyłem, że znacie się na odchudzaniu, no wiecie, afrykańskie mango i suplementy diety na trawienie. Akurat znam osobę z problemem otyłości, jest niesamowicie gruby że tak powiem. Próbowaliśmy odstąpić z diety salceson, aby przestał tak tyć, ale to nie pomaga. Polecicie coś więcej?

Jak użyjesz fletu to może się ruszy i pójdzie, szkoda że nie ma takiego na boty Smile
Odpisz
21.08.2017, 14:03
Witajcie wszyscy razem i każdy z osobna. Mam na imię Iza i jestem niesamowitą fanką gier komputerowych, wiem, wiem to nietypowe jak na dziewczynę no ale cóż. Zawsze zamiast bawić się lalkami wolałam jeździć samochodzikami. Pozdrawiam równie ogromnych wariatów co ja.
Odpisz
12.09.2017, 19:43
Witam jestem Paweł pokemonami interesuje się już 5 lat mam obecnie 17

Odpisz
13.09.2017, 10:23
Hej Smile jestem Baska

Odpisz
13.09.2017, 12:12
Cześć, nazywam się Maciek i mieszkam w Gdyni.
Od wielu lat jestem głównym bossem i administratorem forum Centrum Simów. The Sims to moja główna pasja, ale Pokemony też mają specjalne miejsce w moim sercu. Jako dziecko z wielką fascynacją oglądałem każdy odcinek anime. Ostatnio udało mi się też obejrzeć wszystkie przygody z Kalos. Zbierałem tazosy z chipsów, teraz zbieram oficjalne karty (głównie starterów). Niestety nigdy nie grałem w żadną grę Nintendo, więc chyba prawdziwym fanem Pokemon nazywać się nie mogę, hah. Ale za to codziennie i nałogowo gram w Pokemon Shuffle Mobile - to naprawdę wciągające!
Ulubiona generacja - III. Ulubiony pokemon - Treecko.

Waszą stronę, jak i forum, znam od dawna. Anonimowo odwiedzałem to miejsce od czasów IV generacji, jednak dopiero dziś postanowiłem założyć tu konto.
Mam nadzieję miło spędzać tu czas i poznać wiele sympatycznych osób.
Pozdrawiam!
Odpisz
9.10.2017, 20:17
Witam Paweł jestem Blush

Odpisz
17.10.2017, 13:19
Witam wszystkich Marcin jestem !
Odpisz
Wczoraj, 3:08
Witajcie Smile
Osobiście myślałam, że będę tu najstarszym forumowiczem - jakież jest moje zdziwienie. Nadmienię, że zarejestrowałam się ze względu na córki - próbuje w ten sposób zrozumieć ich fascynację Smile
Odpisz
Wczoraj, 7:11
(Wczoraj 3:08)Piorun napisał(a):  Witajcie Smile
Osobiście myślałam, że będę tu najstarszym forumowiczem - jakież jest moje zdziwienie. Nadmienię, że zarejestrowałam się ze względu na córki - próbuje w ten sposób zrozumieć ich fascynację Smile

W takim razie witamy i kto wie może i Ciebie dorwie, biorąc pod uwagę, że średnia wieku najbardziej aktywnych użytkowników waha się około 30 Wink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości