Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Poznajmy się
26.06.2017, 11:30
RE: Poznajmy się
Hejo Smile Mam na imię Daria, wyżej widziałam pytanie, czy nazwaliśmy swojego zwierzaka imieniem z pokemonów. A więc ja mam świnkę morską pikaczu Wink

Odpisz
26.06.2017, 12:07
nazywam się Julia zamieszkuję na mazurach. Mam 19 lat a pokemony są ze mną od maleńkości Wink

Odpisz
26.06.2017, 14:46
(26.06.2017 12:07)Juliett napisał(a):  nazywam się Julia zamieszkuję na mazurach. Mam 19 lat a pokemony są ze mną od maleńkości Wink

(26.06.2017 11:30)Hugolina napisał(a):  Hejo Smile Mam na imię Daria, wyżej widziałam pytanie, czy nazwaliśmy swojego zwierzaka imieniem z pokemonów. A więc ja mam świnkę morską pikaczu Wink

Witajcie Smile

powiedzcie coś więcej o sobie. Zauważyłem, że znacie się na odchudzaniu, no wiecie, afrykańskie mango i suplementy diety na trawienie. Akurat znam osobę z problemem otyłości, jest niesamowicie gruby że tak powiem. Próbowaliśmy odstąpić z diety salceson, aby przestał tak tyć, ale to nie pomaga. Polecicie coś więcej?

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
26.06.2017, 18:21
(26.06.2017 14:46)Vapek napisał(a):  
(26.06.2017 12:07)Juliett napisał(a):  nazywam się Julia zamieszkuję na mazurach. Mam 19 lat a pokemony są ze mną od maleńkości Wink

(26.06.2017 11:30)Hugolina napisał(a):  Hejo Smile Mam na imię Daria, wyżej widziałam pytanie, czy nazwaliśmy swojego zwierzaka imieniem z pokemonów. A więc ja mam świnkę morską pikaczu Wink

Witajcie Smile

powiedzcie coś więcej o sobie. Zauważyłem, że znacie się na odchudzaniu, no wiecie, afrykańskie mango i suplementy diety na trawienie. Akurat znam osobę z problemem otyłości, jest niesamowicie gruby że tak powiem. Próbowaliśmy odstąpić z diety salceson, aby przestał tak tyć, ale to nie pomaga. Polecicie coś więcej?

Jak użyjesz fletu to może się ruszy i pójdzie, szkoda że nie ma takiego na boty Smile
Odpisz
21.08.2017, 14:03
Witajcie wszyscy razem i każdy z osobna. Mam na imię Iza i jestem niesamowitą fanką gier komputerowych, wiem, wiem to nietypowe jak na dziewczynę no ale cóż. Zawsze zamiast bawić się lalkami wolałam jeździć samochodzikami. Pozdrawiam równie ogromnych wariatów co ja.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości