Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wątek zamknięty 
Poznajmy się
7.09.2016, 21:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.09.2016 1:04 przez Nilson.)
Witajcie!
Witam was!

Jestem Reshi (sonicblast to stary nick)
Jestem z Lublina.
Moje ulubione poki (Zwykłe): Aron,Braixen,Seviper,Bulbasaur
Moje ulubione poki (Legendy): Celebi,Reshiram,Victini,Zygrade.
Od kiedy jestem w społeczności poków: Od 2011
Co lubię robić: Grać,grać i jeszcze raz grać.
Czy mam jakąś konsolę na której gram w poki: Nie mam (A szkoda). Jeżeli już to emulatory strzał w kolano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[Obrazek: tumblr_np49p9d7ts1tjn752o1_500.gif]

Nie moje autorstwo!!! /人◕ ‿‿ ◕人\
7.09.2016, 21:30
RE: Witajcie!
bagiety już jadą za emulatory No hej! Miłego pobytu tutaj, piękny kawalerze!

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
8.09.2016, 8:43
RE: Poznajmy się
>sonic
>kjubej
>interpunkcja
>słowo na "e" w pierwszym poście

będziesz tu pasował

Cherish Balle podarowali: Goldi
2.10.2016, 15:19
RE: Poznajmy się!
Witajcie wszyscy razem i każdy z osobna. Mam na imię Fabian i mam 18 lat. Uczę się w liceum w Warszawie. Nie wiem co po szkole , nie mam pomysłu na siebie. Jestem typem sportowca, uprawiam wiele dziedzin sportu począwszy od koszykówki aż po ręczną i piłkę nożną.

22.10.2016, 18:28
Witam wszystkich i każdego z osobna. Mam na imię Paulina i mam 22 lata. Mieszkam w Bydgoszczy, niedawno ukończyłam Liceum dla Dorosłych Neks a wcześniej Szkołę Zawodową. Kocham anime i w przyszłości chciałabym polecieć do Japonii.
19.11.2016, 22:16
Siema, nazywam się Jasiek, nie mam problemów z alkoholem. A tak serio to od dziecka jestem fanem pokemonów i od wakacji ponownie zacząłem oglądać całą serię. Póki co jestem na 320 odcinku ale widziałem parokrotnie Asha z brązowymi oczami (kto wpadł na taki pomysł!? ). Liczę na to, że oglądając całą serię od początku jakoś dojdzie do mnie to i fakt, że Ash pocałował jakąkolwiek inną dziewczynę niż mama i Misty. Co do grania w gry z serii pokemon to pewnie jak większość z Was wkręciłem się w Pokemon Go na pewien czas. Gry z emulatorów sprawiają mi wielką frajdę (najlepsze są oczywiście Pokemon Ash Gray, Fire Red, Red, Gold, Crystal, Ruby). Zacząłem ostatnio grać w pokemony przeznaczone na NDS tj. Pokemon Diamond czy też Pokemon X. Powiem szczerze, że seria Diamond jest jak najbardziej udana a Pokemon X nie za bardzo do mnie przemawia (bynajmniej na razie). Słowem wstępu to tyle, mam nadzieje że nie będziecie mieli mnie za szybko dosyć Wink
22.11.2016, 20:46
Hej mam na imię Kamil i mam 18 lat. Jestem totalnie zielony na tym forum, ale widzę, że tu poruszana jest tematyka, która mnie interesuje więc postanowiłem trochę czasu spędzić z Wami i pogadać. Pozdrawiam.

22.11.2016, 23:00
Się ma wszystkim jestem Tomek, jestem owy. Uwielbiam grać w nogę zarówno na boisku jak i przed kompem. Jestem uczącym się 18 licealistą.

23.11.2016, 17:10
Mam na imię Marcin, mam 18 lat I mam dużo wolnego czasu, który spędzam często przed komputerem. Jestem sympatycznym i miłym chłopakiem, uwielbiam również słuchać dobrej muzyki, nietypowo do dzisiejszych nastolatków u mnie króluje jazz oraz klasyka. Pozdrawiam.

26.11.2016, 19:21
Cześć jestem Weronika, mam 20 lat, siedziałam na polskich forum o pokemonach jak miałam 10-14 lat, i jestem starą babcią jeśli chodzi o pokemony bo nigdy nie grałam w żadną grę nowszą niż 3 gen. Jak można wywnioskować z mojego nicku oprócz Pokemonów lubię The Elder Scrolls.

AngelAngelAngel

[Obrazek: tumblr_inline_o9of7v2GGR1rknxll_500.gif]
 Cherish Balle podarowali: jasiek759
27.11.2016, 23:22
Cześć, jestem Wojtek i mam 14 lat. Lubię grać w piłkę tak jak wiele osób w moim wieku, lubię też pokemony. Mam nawet konsolę nintendo 3ds, ale nie mam (jeszcze) pokemon sun i moon. Jest to forum o pokemonach więc postanowiłem że się tu zarejestruję i troszku z Wami pogadam. Smile
2.12.2016, 19:55
Witam! Big Grin Mam na imię Weronika mam 17 lat i mieszkam w Gdańsku, a dokładniej na wyspie Sobieszewskiej. Pokemony kocham już od 13 lat i nic nie zapowiada aby to się zmieniło. Osobiście najbardziej uwielbiam gry (szczególnie FireRed), ale anime też obejrzę gdy nie braknie czasu. ^^ Jeśli chodzi o moje ulubione pokemony to są to pokemony ogniste (z Flareonem na przodzie). Interesuję się też fantastyką, ogólnie anime, grami rożnego rodzaju, od Lola po Wiedźmina i mam nadzieję że poznam tu jakichś ciekawych ludzi, bo niestety moje otoczenie cierpi na niedobór pokemaniaków.

Załączone pliki Miniatury

19.12.2016, 21:15
Ja jestem Michał i mam 17 lat Smile im zimniej, tym mniej okazji do łapania w plenerze. Byle do wiosny!

Panowie! Dla facetów jest coś na odchudzanie?
skuteczne tabletki na odchudzanie forum próbował ktoś?????
20.12.2016, 14:03
Alola wszystkim!

Jestem Żaneta. Z Pokémonami mam doczynienia od pierwszej generacji. Przestałam grać od wersji Crystal. Potem znajoma mnie namówiła, żeby wypróbować Black, więc to zrobiłam. Nie żałowałam. N jest super *~*.
Teraz gram Moon i X (a poza tym też Go i Shuffle).
Wogóle fascynuje mnie anime i manga. Moja ulubiona manga to: Finder autorstwa Ayano Yamane a anime mam za dużo, żeby wyliczyć.
Miło mi was zapoznać.

Pa pa, Viviyon.
24.12.2016, 3:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2016 3:09 przez Waren78657.)
Witam Wszystkich mam na imię Kacper w lutym strzeli mi 26 lat, pokemony towarzyszyły mi już za lat młodzieńczych, ale serio zainteresowałem się nimi jakieś trzy lata temu i aż do nie dawna cały czas tylko chłonąłem wszelkie strategie statystyki. Jednak od niedawna jestem posiadaczem własnego 3DS'a XL i mogę się w końcu cieszyć poksami jak należy. Do tego obejrzałem wszystkie dotychczas wypuszczone na światło dzienne odcinki Animca Smile (graałem przez chwilę w go aż do popsucia telefonu, odkąd mam 3ds nie spieszy mi się w ogóle by naprawić telefon). Do tego mieszkam w Sanoku na Podkarpaciu i z chęcią zapraszam w moje strony wszelkich trenerów. Smile Mógłby jeszcze dużo napisać, ale i czas nie pozwala, i wolałbym się poznać z osobna z każdym kto ma taką chęć osobno. Do tego Wesołych świąt jeśli obchodzicie i szczęśliwego nowego roku Smile

P.S. Mojego ulubionego Poka łatwo zgadnąć Smile
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości