Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wątek zamknięty 
Poznajmy się
27.04.2016, 15:51
RE: Poznajmy się
Czy któryś z twoich zwierzaków ma imię po pokemonie Tongue ?

[Obrazek: tumblr_n1sf6eudsF1tuopnto1_400.gif]
9.05.2016, 19:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.05.2016 19:39 przez Perelka_L.)
Dzień dobry wieczór. Wydaje mi się ze to odpowiedni wątek na pierwszy post, więc jestem. Perelka jestem, miło mi poznać. Trochę w karciance siedzę, gram od jakiegoś miesiąca, ogółem nowicjusz, jak trawka zielony. No, i rysuję trochę. No. Chyba wszystko.
10.05.2016, 13:38
Witka wszystkim forumowiczom, jestem Radek z Wawy, moje hobby to sport i cztery kółka, lubię grać w Quake Live i CSa, pozdrawiam!
25.05.2016, 8:52
Siemanko wszystkim, mam na imię Grzesio Big Grin Nie ogarniam jeszcze dobrze forum, ale dobrze było tu trafić. Lubię grać w różne karcianki i gry planszowe, czasami też w komputerowe.
8.06.2016, 23:36
Cześć, mam na imię Krystian, jestem z Bydgoszczy, mam 25 lat. Swoją przygodę z pokemonami zacząłem w 2000 roku, gdy w chipsach można było znaleźć tazosy, Pokemonami interesuje się po dzień dzisiejszy, oczywiście miałem kilka przez w ciągu tych kilkunastu lat. Jestem fanem 1 i 2 generacji, kolejne uznaje ale to już nie to samo.
25.07.2016, 14:57
Witam wszystkich, mam 27 lat i przygodę z pokemonami zaczęłam od niedawna. Mam nadzieje, że dowiem się czegoś więcej z forumWink Poza graniem zajmuję się blogowaniem
8.08.2016, 15:14
Witam wszystkich!
Mam lat 16 (pewnie będę jedną z młodszych osób), swoją przygodę z pokemonami rozpoczęłam od anime (które oglądam do dziś). Jeśli chodzi o gry, z samego początku były to tylko online'y, dopiero niedawno zaczęłam bawić się TCG (i chyba nawet całkiem dobrze mi idzie). Jeśli chodzi o oryginalne gry- nie grałam i w najbliższym czasie się to nie zmieni. Moją główną pasją jest pisanie oraz język polski.

PS. Od razu ostrzegam, że mam dość specyficzne poczucie humoru.
 Cherish Balle podarowali: Goldi
12.08.2016, 20:40
Cześć i czołem, jestem Kuba i mam 26 lat.

Zostałem natchnięty do powrotu do Pokemonków po pojawieniu się Pokemon GO, wcześniej skończyłem swoją przygodę na Pokemon Diamond (na NDS, który już dawno swój żywot zakończył). Teraz zacząłem przygodę już z 3DS i czekam na przesyłkę z Pokemonami Y i na premierę Sun/Moon.

Jak byłem piękny i młody grałem w karciankę, żałowałem, że później już nie miałem z kim grać. Czasem zdarza mi się pykać w TCG Online, ale nie na poważnie Wink

Poza tym uwielbiam uniwersum Star Wars oraz światy komiksowe Marvela i DC. Mangą też nie pogardzę.

Miło Was poznać Big Grin
13.08.2016, 19:39
Elo.
Jestem Dawid, mam 20 lat, interesuje się piłką nożną, matematyką Smile i oczywiście pokemonami, które mnie na tę stronę przywiodły. oglądam anime i gram w grę o tematyce pokemon, którą gorąco polecam (link w sygnaturze). Lubie kopać piłkę i grać w haxballa Big Grin

Gra Pokemon http://pokelife.pl/?polec=324393 Polecam i oferuje pomoc Big Grin
13.08.2016, 21:23
Hejka Tu Ewka Wasza nowa koleżanka. Mam 18 lat i jestem tutaj totalnym nowicjuszem. Moi koledzy są członkami tego forum i bardzo sobie to chwalą wiec ja też postanowiłam dołączyć.

14.08.2016, 15:07
Witam wszystkich, tutaj Krystian, lat 20, z Pomorza Smile Pokemony oglądam/gram od dzieciństwa, zakończyłem moją przygodę na Nintendo DS z 4 lata temu, teraz chęć na poki wróciła i przymierzam się do kupna 3DSa (jak ktoś ma torchicka z speed boostem to proszę się polecić kiedy już tego 3dsa zdobędę Big GrinBig Grin)

3DS Friend Code: 5430 - 1576 - 1007
 Cherish Balle podarowali: AkiNinja
17.08.2016, 12:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2016 12:46 przez Reel.)
Stwierdziłem, że skoro dano mi unbana, to skorzystam z okazji i przedstawię się tym, którzy nie mieli okazji mnie poznać (lub mieli, ale dotychczas nie skorzystali).

Na imię mam Piotr, lat 24 (choć z wyglądu ludzie nie dają mi więcej niż 16), jestem studentem informatyki, pracuję jako webdeveloper i ciągle szukam swojego miejsca w życiu (ale pojechałem filozoficznie xD), choć generalnie najczęściej można mnie znaleźć w Poznaniu. Jestem człowiekiem o wielu twarzach i nastrojach, który miewa problemy ze skupieniem się na jednej rzeczy. Interesuje się internetem, technologiami, japońską muzyką i animacją, literaturą fantasy i grami fabularnymi.

Większość czasu wolnego spędzam lurkując reddita, przegrywając rankedy w LoLu bądź tworząc. Amatorsko zajmuje się grafiką komputerową i pisarstwem. Moim największym marzeniem jest stworzenie większego projektu literackiego (książki, scenariusza, czegokolwiek), z którego będę w 100% zadowolony.

Pokemonami interesuje się odkąd pojawiły się w Polsce. Moja ulubiona generacja to trzecia, starter i Pokemon to Blaziken. Poza tym do moich ulubionych stworków zalicza się także Minccino, Lucario, Sylveon, Whimsicott, Flygon, Absol i wiele innych. Kiedyś grałem w PTCG, obecnie tylko przechodzę nowe gierki jak wychodzą, bo nie chce mi się rng-ować perfect iv-ów do big6.

Cherish Balle podarowali: Ertix, balas
30.08.2016, 14:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2016 16:21 przez Kaiminus.)
Cześć! Zdecydowałem, że również warto byłoby się przedstawić Smile Mam na imię Adam, mam 17 lat i mieszkam w niewielkim miasteczku w pobliżu Krakowa. Moja przygoda z pokemonami rozpoczęła się, gdy w wieku 10 lat kuzyn zaprezentował mi grę Pokemon Gold. Wcześniej markę kojarzyłem jedynie z serialem, który emitowany był w telewizji i jako młodzik nie byłem świadomy, że oparty jest on na grze wideo. Szybko jednak przekonałem się do również do gry i niedługo potem udało mi się zdobyć swój własny egzemplarz oraz konsolę. Zacząłem oglądać anime, a niedługo potem zainteresowałem się TCG. W 2012 roku założyłem konto na forum, jednak w tamtym okresie byłem osobą bardzo nieśmiałą przez co nie byłem zbyt aktywny.

Na pewien czas straciłem zainteresowanie pokemonami. W tym roku wróciło ono jednak na nowo ze zdwojoną siłą Big Grin Przy tej okazji postanowiłem wrócić do mojego starego konta, a temat ten uznałem za świetne miejsce na pierwszy post po tej długiej przerwie.

Moje zainteresowania poza pokemonami? Cóż, interesuję się historią, szeroko pojętą fantastyką oraz uwielbiam przechadzki po górach. Interesuję się również grami, a w szczególności sceną retro Smile
1.09.2016, 20:04
RE: Poznajmy się!
Mam na imię Remek. Jestem 18latkiem i spędzam wolny czas na grach, głownie komputerowych. Zaczynałem od Cs’a a teraz poszerzam swoje zainteresowania. Możne znajdzie się tutaj ktoś o podobnych zainteresowaniach.
1.09.2016, 23:05
Witam wszystkich na tym forum. Widzę, że nowi się tutaj witają wiec mi tez wypada iść tym tropem. Krótko mam na imię Henio, mam 17 lat i z racji dużej ilości wolnego czasu szukam jakiegoś pomysłu na zajęcie tego czasu.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości