Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wątek zamknięty 
Poznajmy się
11.11.2015, 19:04
Re: Poznajmy się!
Siema mam na imię Mariusz mam 15 lat i odkąd pamiętam uwielbiam pokemony na forum jestem od dziś ale sądzę że to forum jest inne od reszty i chętnie będę tu wchodził SmileSmileSmileSmileSmileSmileBig GrinBig GrinBig Grin

:angel muj frend code 2981-9830-4696
frend safari typ fire pokemony
brixen,charmelon i magmara
 Cherish Balle podarowali: Polineks69
17.01.2016, 19:51
RE: Poznajmy się!
Witam serdecznie forumowiczów, jestem Stwór. Nieco starsza gwardia PoPLa może mnie kojarzyć pod nickiem Chisai, jednak ze względu na pośmiewisko, jakie robiły sobie ze mnie i moich nastoletnich problemików forumowe trolle, wolę pominąć ten mój okres internetowego życia milczeniem. Anyway, było tam sporo ludzi naprawdę zacnych, zanim całe forum popadło w śmietnik jakim jest teraz.
Mam 20 lat, kończę w tym roku technikum na kierunku mechatroniki, a potem mam nadzieję na Worcławką Polibudę... o podstawach zabawy z prądem mogę długo i namiętnie, a jeszcze namiętniej o bezsensie nowych egzaminów na technika mechatroniki.
A, Stwór jest kobitką, choć populacja mojej szkoły nie jest do końca zdecydowana - werdykt ostateczny zależy od tego, czy zaglądają mi do dekoltu, czy obserwują sprawność w otwieraniu zbuzowanego piwa śrubokrętem. To tak w ramach rozwiania ostatecznych wątpliwości dla tych znających mnie za burzliwego nastoletniego okresu, gdzie przedstawiałam się jako chłopiec.
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka, Shadic
17.01.2016, 20:15
RE: Poznajmy się
Co prawda siedzę już troszkę na tym forum, ale bardziej jak duch niż aktywny użytkownik.
Ale tam, lepiej późno niż wcale, prawda?

Jako Tokusa figuruję wszędzie, gdzie tylko się zarejestruję- najbardziej kojarzyć mnie można z przeglądarkowej gry MMO, "Nightwood", gdzie też przez kilka lat pełniłam funkcje moderatorskie, tak to w sumie nie odznaczyłam się jakoś specjalnie w internecie. Jeśli chodzi o pokemony przeglądarkowe, to moje konto na PokeWalkach dalej istnieje, ale już tam nie zaglądam z braku czasu i chęci.

Kim naprawdę jestem? Człekiem płci żeńskiej. Prawdziwe me imię to Katarzyna, a wiek w tym roku sięgnie magicznego 24.
Jestem kobietą pracującą, właścicielką kota i sporej ilości mang na swoich pułkach. To tyle, co można powiedzieć o mnie ogółem.

W "Pokemony" gram od podstawówki, same anime oglądałam od momentu, w którym wypuszczono je w polskiej telewizji, a miesiące spędzone na zbieranie tazosów nie uznaję za stracone, było fajnie.
Pierwszym tytułem w jaki zagrałam było pokemon Red i FireRed mniej więcej w tym samym czasie, do 2014 roku udało mi się zagrać we wszystkie tytuły gier Pokemon (Poza rodziną Mystery Dungeon), jednakże tylko na emulatorze. Ulubionym tytułem jest, był i będzie "SoulSilver". Dopiero w 2015 udało mi się zdobyć zarówno 3DS'a jak i X i OR.

Trochę bazgrolę, dużo marudzę, udaję, że wiem co robię tworząc swoje teamy w pokemonach. Bardziej się mnie ignoruje niż konwersuje z moją osobą, ale- oto jestem.

[Obrazek: Sgpjwps.png]
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka, _M_, Shadic
17.01.2016, 20:49
A ja jestem _M_ i Daru ogarnij temat bo nie mogę dawać Chereishy wtf Daru? Why?

Jestem rasistem, ale kolorowi mnie lubią, bo jestem na forum dłużej niż krócej

[Obrazek: 2ltq6bs.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Nilson, Closeth
17.01.2016, 22:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2016 18:38 przez Goldi.)
(17.01.2016 20:49)_M_ napisał(a):  A ja jestem _M_ i Daru ogarnij temat bo nie mogę dawać Chereishy wtf Daru? Why?

Możesz, odśwież stronę, a zobaczysz, że dałeś. Dobrze mi się nabija posty, wyjaśniając to każdemu.

W Innych nie nabijają się posty xD i prosiłabym, żebyś przestał w końcu produkować offtop .-.

[Obrazek: pokemon%20gengar%201920x1200%20wallpaper...com_66.jpg]
26.01.2016, 0:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2016 0:19 przez Arsen23.)
(17.01.2016 22:11)Arsen23 napisał(a):  
(17.01.2016 20:49)_M_ napisał(a):  A ja jestem _M_ i Daru ogarnij temat bo nie mogę dawać Chereishy wtf Daru? Why?

Możesz, odśwież stronę, a zobaczysz, że dałeś. Dobrze mi się nabija posty, wyjaśniając to każdemu.

W Innych nie nabijają się posty xD i prosiłabym, żebyś przestał w końcu produkować offtop .-.

Dobrze że innym też uwagę zwracasz. Przecież byłoby niesprawiedliwe zwracać uwagi tylko mi...

Cherish Balle podarowali: The_Punisher
10.02.2016, 13:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.02.2016 13:18 przez Frogadier.)
No hej Big Grin

Jestem Wojtek, i mam 18 lat. Jo Żech Je Ślonzok z krwi i kości Big Grin. Pokami zacząłem się interesować już od przedszkola, wtedy znałem jedynie anime. W podstawówce dowiedziałem się o istnieniu gier ale jakoś nie zacząłem w nie grać mnie interesowało wyłącznie anime. Zainteresowanie pokami zniknęło w gimnazjum, zdarzało mi się je oglądać tak sporadycznie, tylko wtedy gdy trafiłem na odcinek a było to naprawdę rzadko. Pokemania wróciła wraz z rozpoczęciem nauki w technikum. a dokładnie w drugim lub pierwszym tygodniu teraz nie pamiętam. Wyglądało tak że trafiłem całkowicie przypadkiem skacząc po kanałach na połowę odcinka 5 i jakoś tak mnie to zaciekawiło bo pojawiło się dość sporo pytań: co to za region? co to za laska w różowym kapeluszu? skąd ona niby go zna? czy on się postarzał?. No i zacząłem szukać po internetach zanim się obejrzałem nadrobiłem wszelkie braki w fabule i wy między czasie oglądałem już serie xy. Też dzięki tej serii trafiłem na te forum w poszukiwaniu kiedy będą nowe odcinki. Potem zainteresowałem się grami przeszedłem Fire Red, Platinum, Black, Black 2 i Heart Gold. Po przejściu tych gier postanowiłem że kupie 3DS-a dla XY i ORAS. Mam już obie część a samą przygodę z Y zacząłem 26.11.2015.
Koniec o pokach przejdźmy do mnie. Uwielbiam słuchać muzyki rockowej. Również uwielbiam zabawę z sony vegasem. W moich żyłach płynie metanol i całe życie spędzam na wirażu z dumom odziany w zielono-czarne barwy, bo jestem fanem Speedway-a i ROW-u Rybnik. Dla mnie niedziela bez żużla to nie niedziela, można powiedzieć że jestem uzależniony od tego sportu Wink . Od roku pogrywam sobie w hokej, naprawdę bardzo fajna dyscyplina. Interesuję się również informatyką, historią 20 wieku, motoryzacją i trochę architekturą. Mój ulubione kolory to czerwony, zielony i niebieski Big Grin . Uwielbiam czasem uciekać od cywilizacji żeby posiedzieć na łonie natury. Czasem fajnie jest się całkowicie wyciszyć i podziwiać piękno przyrody Wink . W sumie to tyle Big Grin .

[Obrazek: Alan_Card.png]

Taktyczny Numer GG: 59153270
 Cherish Balle podarowali: Polineks69
24.02.2016, 17:40
Jestem Ben. Tworzę strony (w tym np. http://www.muppetowecentrum.pl). Nie należę do osób jedno-fandomowych. Np. interesuję się lalkarstwem, uwielbiam PnP! i SU. Jestem fanem Pokemon i rozgrywałem wiele walk internetowych na przestrzeni 10 lat. Przygodę zacząłem w Leaf Green. Najnowszą częścią jaką posiadam jest Pokemon XCool. Zamierzam też kupić Yellow i Blue na VC. Jestem posiadaczem Wii U, 3DSa XL, Wii, GBA-SP oraz Nintendo DS Lite. Wiele Poków otrzymałem poprzez eventy, posiadam masę stworków z Wonder Trade'a. Jestem też szczęśliwym posiadaczem Mew na XY... Znam angielski zaawansowany/bardzo dobry. Rozumiem strony typu Serebii i Moogon. W przypadku Pokemon Black rozegrałem dużo internetowych walk, niestety w XY zaprzestałem. (Moim głównym zadaniem było bycie najlepszym jak nigdy dotąd nikt, wolałem wpierw pokonać Ligę...) Aktualnie nadrabiam moją nieobecność na serwerach. Grałem też w wiele internetowych symulatorów Pokemon. Umiejętność zaśpiewania każdej Polskiej czołówki z Anime z zawiązanymi rękami i z zamkniętymi oczami to moja specjalność.

[Obrazek: KwlYeNO.jpg]

tak, posiadam uprawnienia moderatora nieprawdziwego

http://www.pokemony.aaf.pl

[Obrazek: tumblr_ljq904F7co1qcwik5o1_r1_500.gif]
Bardzo lubię Spheale Smile
24.02.2016, 22:22
No elo.
Jestem... Krystian, mam 17 latek i "uczę" się w technikum (ale jakim to wam nie powiem). Pokemonami interesuje się, od praktycznie małego szczyla, najpierw anime, później gry, na końcu manga. Moim głównym zainteresowaniem jest rysowanie, dalej śpiewanie (choć wyje jak koza), dalej taniec i pisarstwo (łoch, człowiek renesansu). Jestem pasjonatem niepokojących, strasznych i psychodelicznych dzieł.
Kocham słuchać muzyki, nie ważne gatunek czy wykonawca, ważne by wpadała w ucho. Najczęściej na mojej playliście można spodkać muzykę rockową, metal, pop.
Może wiecej o pokemonach...
Ulubiona gena... lubię Gene 4 , 3 i 6.... najmniej generację 1.
Ulubiony pok... Piplupek!
Ulubiony typ..... chyba psycho, lub dark....
Ulub Region.... Kalos (szliczny)
Moja pierwsza gra pokemon.... Pokemon Sapphire.

No, to chyba tyle, wątpię żebyście chceli słuchać, jaki jest mój ulubiony serial, orientacja, itd... hehe...

[Obrazek: w9a1sg.jpg]
[Obrazek: 169qpt4.jpg]
25.02.2016, 15:12
(24.02.2016 22:22)Krichower napisał(a):  No, to chyba tyle, wątpię żebyście chceli słuchać, jaki jest mój ulubiony serial, orientacja, itd... hehe...

Z przyjemnością o tym posłuchamSmile

Cherish Balle podarowali: Krichower
29.02.2016, 16:50
Cześć wszystkim! Mam na imię Wiktoria, w tym roku kończę dwadzieścia lat. Jestem na pierwszym roku psychologii i tak własnie sobie egzystuję mniej lub więcej po studencku. Interesuję się piercingiem i tatuażem (sama jestem posiadaczką kilku maleństw zarówno jeśli chodzi o kolczyki, jak i rysunki na ciele), fotografią, rysunkiem, no i tą moją psychologią, aczkolwiek jedynie, niektórymi jej zagadnieniami. Na co dzień poza nauką kiedy mogę pracuję, normalnie się lenię, gram czy oglądam telewizję. Z moich zainteresowań do hobby mogę zaliczyć sam rysunek i fotografię, natomiast z kolczykowaniem i tatuowaniem wiążę swoją przyszłość, ale dopiero do tego dążę - kursy i te sprawy. Na co dzień słucham tak zwanego "darcia ryja", głównie chodzi o deathcore (czasem też metal czy rok wymieszany z folkiem), którego początki sięgają do słuchania rocka w gimnazjum. Poza tym niekiedy lubię nieco się od tego odbić i posłuchać jakichś spokojniejszych utworów, sielankowych, może nawet obijających się o muzykę indiańską czy emocjonalną, jednak w tych bardziej radosnych barwach. Moim krótkoterminowym marzeniem jest namówienie osób, z którymi mieszkam na dwa szczurki i łysego kota - sfinksa kanadyjskiego, jednak jak na razie słabo mi idzie, ale spokojnie, kwestia czasu.
Jeśli zaś chodzi o Pokemony jestem z nimi od kiedy tylko weszły na antenę polskiego telewizji. Jako kilkuletnie dziecko miała przyjemność korzystać z Game Boya Colora kuzynki, na którym grałam w Crystala, nie należało to do zbyt ekscytujących, jako że polegało na ciągłym zaczynaniu od początku (nie mogłam nadpisać jej save'a) ale jednak grałam. Poza tym kiedy tylko była taka możliwość, a dziecko w wieku przedszkolnym ma dużo wolnego czasu, oglądałam anime. Następnie przyszedł czas na komunię i moją pierwszą własną konsolę - Game Boya Advance'a i Goldy. Potem szło to wszystko jakoś do przodu przez wszystkie konsole, jak i gry. Teraz natomiast skoczyło się (póki co!) na new 3DSie i Pokemonach X i AS, natomiast przymierzam się do nowych Dungeonów i czekam na Sun/Moon.
Na forum znajdowałam się przez jakiś czas, kilka lat temu, operując na innym koncie, ale potem jakoś zniknęłam i zaglądałam jedynie na stronę. Teraz co prawda nie wiem jak to będzie z moim udzielaniem się, choć obecna będę - jestem raczej typem obserwatora. No, więc to by było chyba tyle jak na "dobry początek". Smile

[Obrazek: 26903029995603792337.gif]
 Cherish Balle podarowali: Dylak, Ertix
29.02.2016, 21:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.03.2016 22:08 przez Faladriel.)
Witam jestem Krzysiek, mam 18 i chodzę do liceum (2 rok) na profil mat-fiz-inf (oprócz fizyki nauka idzie mi całkiem dobrze, zwłaszcza informatyka/programowanie). Mieszkam w takiej wiosce z tramwajami (czytaj Olsztyn). Mój pierwszy kontakt z pokemonami miałem w wieku może 5 lat, to były Redy i do dziś się tego wstydzę, ale grałem na emulatorze Sad. Dotrwałem do trzeciej generacji, a potem odpuściłem sobie nowsze pokemony, ale mimo tego i tak jakoś raz na rok dopadał mnie pokeszał i w tydzień przechodziłem całe fire redy :3. Ostatnio jednak głównie przez materiały Archona dopadła mnie ciekawość, a co jeśli nowe pokemony są dobre? I tak się zaczęło, zacząłem od Shiny Goldów jako sprawdzonej marki i nagle SG zajęły pierwsze miejsce na liście moich pokemonowych gier. Teraz jestem w połowie Platinum i mam w planach white i white 2, a także PMD explorers of the sky. Niestety nie mam środków na najnowszą konsolę i pokemony X,Y,OR, AS takie życie, nie można mieć za dużo szczęścia Tongue. Mój ulubiony pokemon to Eevee => Flareon.
Z innych zainteresowań interesuję się amerykańskim komiksem superbohaterskim, a także kinem akcji. Mój ulubiony superbohater to Dr Strange. Uwielbiam też klasyczne RPG, a moim ulubionym jest Baldurs Gate 2. Z książek najbardziej lubię fantasy moje ulubione to Wiedźmin i Władca Pierścieni.
Miło was poznać

[Obrazek: tumblr_n1sf6eudsF1tuopnto1_400.gif]
 Cherish Balle podarowali: AkiNinja
8.03.2016, 21:56
Jestem Dominik mam 13 lat.Z pokemonami jestem związany całe życie. Często przesiaduje na różnych forach o pokemonach.
Gram w minecraft ale czasami w minecrafta+Pokemon. Ma w domu ponad 300 kart z pokemonami.

Znam odp na każde pytania o pokach jakie mi zadają koledzy z klasy oprócz pytań z 6 geny XD
26.04.2016, 16:40
Mam na imię Piotr i jestem nowicjuszem. Mam 19 lat i jestem jeszcze nastolatkiem . Lubię spędzać czas na grach komputerowych, świetnie mnie odstresowują.
26.04.2016, 21:14
Moje imię to Janek , mam 20 lat. Postanowiłem się zapisać do Waszego forum. Uwielbiam zwierzęta , mam dwa psy i dwa koty ale o dziwo nie kłócą się , moje zwierzęta świetnie się dogadują a ja świetnie się z nimi czuje. W przyszłości chcę być weterynarzem, ale mniejsza z tym dzisiaj szukam tutaj bratnich dusz.
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości