Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Poznajmy się
16.10.2015, 20:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2016 19:21 przez Golducklett.)
Wink Poznajmy się
Skoro mamy temat "Wasze Radosne Twarze", to i powinniśmy mieć też taki temat, w którym się zapoznamy! :3

Witam zatem wszystkich PokeManiaków!

Nazywam się Krystian, mam 21 lat i pochodzę z Warmińsko-Mazurskiego. Tongue
Zainteresowałem się Pokami na nowo od niedawna, dzięki grze PokeLife, która mi się spodobała na tyle, iż postanowiłem obejrzeć gameplaye z konsolowej serii i karcianki, która ostatnio przykuła moją uwagę. :3

To dzięki mojej przyjaciółce ostatecznie się przekonałem do tych mniej, bądź bardziej Kawaii stworków. Tongue
Namówiła też mnie na zakup New 3DS z grą X/Y (jeszcze się nie zdecydowałem), choć obecnie nie mogę sobie na to pozwolić z powodu braku funduszy. ;-;

Mam nadzieję, że zakotwiczę tu na dłużej i poznam fajnych ludków. Tongue
Zachęcam do udzielania się w wątku! ^^
 Cherish Balle podarowali: Key, Turtwiczka, Wobbodrake, NanoDesu~, JstmBluE, Ertix, Frogadier, AliVix
16.10.2015, 21:27
RE: Poznajmy się!
Witam. Nazywam się Tomek i mam 19 lat. Z Pokemonami związany jestem od 15 lat i uwielbiam głównie gry zwłaszcza te na GBA i 3DS ale też anime. Sam bardzo chętnie poznam innych pokemaniaków

FC: 0533-7996-3499

[Obrazek: 82dfb1857df66b100d359ce9f6ececeb.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Zanmato
16.10.2015, 21:43
Hej wszystkim!

Jestem Piotrek, i mam 18 lat. Anime znam od czasów przedszkola jednak później przestałem oglądać. Lata mijały a ja przypadkiem trafiłem na Pokemony. Pasja powróciła ze zdwojoną siła i przez ostatnie półtora roku wciągałem wiedzę o tym anime na kilogramy. Niektóre sezony to kończyłem raptem po tygodniu a więc tempo było szalone. Po obejrzeniu wszystkich sezonów i dwu tygodniowej przerwie postanowiłem od nowa oglądać każdy sezon ale tym razem dokładniej wychwytujące różne szczegóły i smaczki. Nie mam za dużej wiedzy o grach ale oczywiście w te pierwsze gry (red,yellow,itp.) grałem. Osobiście w tej chwili pogrywa jeszcze w PokeLife

[Obrazek: pokemon%20gengar%201920x1200%20wallpaper...com_66.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Zanmato, Bidulkę, Frogadier
16.10.2015, 22:38
Cześć, jestem Justyna i nie piję już od roku!

Lat mam 21, mieszkam sobie w pewnej pięknej wiosce z tramwajami. Pokemonami interesuję się od dzieciaka, z tym że było to raczej na zasadzie "szybciej przebieraj nogami młoda, bo na odcinek pokemonów na Polsacie nie zdążymy" w powrocie ze szkoły.
Znajomość z kieszonkowymi potworami odnowiłam jakieś trzy lata temu, pogrywając sobie w gierki typu pokelife, jednak długo w nich nie zabawiłam. Posiadaczem 3ds-a i mojej pierwszej gry pokemon X stałam się około rok temu, no i w sumie jakoś w tym okresie za namową lubego zawędrowałam na Valhallę Big Grin

To tyle by było z poków- ogółem hobbystycznie rysuję, kleję paper mache, dłubię w drewnie, pluszaki szyję, no, artystyczna ze mnie sówka.
Posiadam zwierza zwanego Bonzo, który gatunkowo przynależy do świnek morskich kawii domowych, umaszczenia czarnego i o równie czarnej duszy. Rozpieszczona, ale kochana w sumie bestia.
To w sumie chyba wszystko Big Grin

[Obrazek: 176145_zamkniete-taaa.gif]
Thug life
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka, Zanmato
17.10.2015, 8:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.10.2015 15:51 przez Bidulkę.)
Jestem Wojciech. Mam 15 lat. Mieszkam w małej wsi w świętokrzyskim. Pokémonami interesuje się odkąd sięgam pamięcią, najbardziej pamiętam tazosy brata, którychbbyło naprawdę dużo, lecz do tej chwili zachowała się ich mała ilość. Potem była przerwa, do momentu gdy pojechałem rowerkiem do sklepu i zobaczywszy cheetosy z rocksami kupiłem 2 spore paczki. Były tam Weavile i Prinplup. W przedszkolu, gdy była era metali (chodzi o tazo!) za zjedzeniu obiadu dostawało się albo tazo, albo karteczki, plastikowe żołnierzyki, jakieś figurki. Potem było anime DP, trochę kart itd.
Obecnie mam 3DSa i X, Blacka. Bardziej wiedzę w karciance i żałuję że nie mam możliwości częstego brania udziału w turniejach. Moim pierwszym i jak na razie jedynym było OTP 2015, gdzie poznałem Hikomikosa, Velfę, KNB, Banzaila i wiele innych ciekawych osób z forum ptcg.eu

EDIT:
A ja myślałem, że tylko o poki chodzi Big Grin Interesuje się rysowaniem, dokładnie komiksów. Lubię czytać mangi, moja kolekcja wynosi 29 mang (1x DB, 4x Berserk, 3x Naruto i 21x One Piece). Jeżeli chodzi o anime to obejrzałem jak na razie całe SnK. Słucham wszystkiego co mi się podoba, od utworów jak PON PON PON do starego rock'a. Jeżeli chodzi o filmy, to lubię przygodowe, fantastyczne i horrory. Seriali natomiast nie oglądam, zwłaszcza typu "M jak miłość" czy "Barwy Szczęścia", natomiast ostatnio zacząłem oglądać "Gre o Tron" i obecnie jesteśmy (tj. Ja, jeden z braci i siostra cioteczną, która mieszka na przeciwko) ba 8 odcinku 4 sezonu Smile Lubię też czytać creepasty, moje ulubione to historie o Wendigo, nawiedzonych miejscach itp. Mam parę pomysłów na komiksy i filmy z gatunku horror, gry typu "Ghost Masters". Ogólnie to lubię się bać. Trenuję Kung-fu Modliszki, pływam, jeżdżę na rowerze i jakoś w lutym próbowałem na łyżwach (co jak na pierwszy raz wychodziło mi nieźle).

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
 Cherish Balle podarowali: Zanmato, Turtwiczka, Ertix, Lucar, Frogadier
17.10.2015, 10:13
Jestem Weronika. Mam 21 lat i mieszkam w trójmiejscie. Pokemonami interesuje sie jakos od 15-16 lat kiedy podczas wakacji poznałam kolegę z GB na którym miał pokemon red Big Grin. Troche w nie pobrałam u niego. Potem było anime, tazosy, naklejki, spinki z pikachu i tym podobne rzeczy, które niestety przez wiele przeprowadzek sie pogubiły Sad Rozpaczam za tymi rzeczami bardzo. No ale cóż, potem była przerwa az na rynek weszła konsola 3ds a ja zaczęłam zarabiać. Uznałam ze w sumie chce mieć jakas konsolkę by pograć w mariany. Tak wiec zakupiłam konsole z pierwsza gra którą była...pokemony x Big Grin konsole mam juz jakieś 2/3 lata i zaopatrzyłem sie w tym czasie w 8 gier z serii pokemon, jedna zelde i ani jednego Mariana. Ah to życie. Na to forum trafiłam szukają jakis informacji o pewnym allegrowiczu, ktory sprzedawał nieoryginalne pokemony i jakos tak zostałam tu na dłużej.

Poza pokemonami zdążą mi sie rysować, czytać komisky i pograć na mojej stacjonarnej konsoli. Mam kota o imieniu Cyryl ktory, jak widzi ze kładę sie do łóżka z konsola natychmiast sie na niej kładzie. Pokemony sa zakazane w łożku przez kota Big Grin No i to chyba na tyle ^^"

[Obrazek: 9h05l3.png]
 Cherish Balle podarowali: Zanmato, Ertix, Frogadier
17.10.2015, 14:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2015 12:18 przez Golducklett.)
Cześć wszystkim! Nazywam się Artur, mam 30 lat i mieszkam w małej miejscowości niedaleko Szczecina. Moje początki z Pokemonami miały miejsce w czasie pierwszej emisji na Polsacie, choć często zdażało się, że nie mogłem po szkole obejrzeć odcinka, lub po prostu się spóźniałem. Potem, z biegiem lat czasem udało mi się "złapać" jakiś epizod... Lecz wiadomo, to nie to. Tak naprawdę byłem amatorem, jeśli chodzi o Pokemony. Dopiero duuużo później, gdy już miałem więcej wolnego czasu (i dostęp do telewizora, co przy czwórce rodzeństwa było rzadkością) chętnie siadałem, żeby sobie obejrzeć co tam się dzieje w PokeŚwiecie.
Od jakiegoś już czasu, mając swój własny sprzęt (leptopa+internet) namiętnie oglądam wszystkie odcinki po kolei. I wreszcie wiem co mnie ominęło przez te wszystkie lata! Ogólnie rzecz biorąc zawsze lubiłem Poki i to się niiigdy nie zmieni. Pewnie za 30 lat dalej będę oglądał wszystkie odcinki, mam tylko nadzieję, iż do tego czasu powstawać będą kolejne serie i odcinki...
Na Forum trafiłem specjalnie, po prostu stwierdziłem (po obejrzeniu odcinków) iż chciałbym z kimś podyskutować na temat Pokemonów, z kimś kto podziela moje zainteresowania, a nie tylko je krytykuje, lub po prostu nie wie o czym mówię. Oprócz oglądania Poków namiętnie słucham audiobooków (przez siebie stworzonych programem Expressivo - mam ich już około 2500). Moje ulubione gatunki? Romans i fantasy: - )
 Cherish Balle podarowali: Zanmato, Ertix, Frogadier, Hidoi
17.10.2015, 22:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2015 22:09 przez Ragnar.)
W sumie jestem tu już ponad pół roku, więc rzeczywiście można by się przedstawić Smile Przyznam, że zdziwiło mnie, że na tym forum nie ma takiej rubryki.

Na imię mam Michał, w tym roku mija ćwierćwiecze odkąd chodzę po tym ziemskim padole. Mieszkam w wiosce z trolejbusami (he he) i uprawiam zawód programisty. Za bardzo za tym nie przepadam, ale to i tak lepiej niż bawić się w edukowanie kogokolwiek (Ta, rok byłem też nauczycielem. I kurcze, ponad połowa osób tutaj jest w wieku moich uczniów)

Zainteresowania… ehh, przewinęło się już tego trochę, jednak w niczym nie utkwiłem na tak długo, jak w pisarstwie. No może jeszcze w grafice, tak 2D jak i 3D. Trochę mniej w muzyce (ale ciągle sobie obiecuję, że wrócę do zakurzonej gitary i się czegoś nauczę). Kiedyś też sklejałem filmiki, jeden dobił nawet do miliona wyświetleń na jewtubie, ale nie wiem czy się nim chwalić, bo teraz mi już trochę za niego wstyd (jest to dobry przykład na to, co nadmiar wolnego czasu robi z człowiekiem). Zazwyczaj okazuje się w rozmowie, że o jakimś temacie przynajmniej słyszałem, więc ciężko powiedzieć, bym miał jakieś sprecyzowane zainteresowania.

A Pokemony? No cóż, pamiętam, że gdy się pojawiły, podszedłem do nich dość sceptycznie ( o ile można mówić o sceptycyzmie u dzieciaka w podstawówce), ale z czasem się do nich przekonałem. Potem trochę o nich zapomniałem, choć w domu cały czas gdzieś schowane były tazosy czy karty do gry ( do których czasem jeszcze wracam). Ale tak naprawdę Pokemony znów wygryzły kawałek serca dzięki znajomemu, który pokazał mi remake’a pierwszych gier o stworkach. A potem pojawił się pomysł na fanfika, który był takim sentymentalnym powrotem do dziecinnego zamysłu, by stworzyć historię o stworkach, która powali ludzi na kolana i sprawi, że będę kąpał się w gotówce. Oczywiście nic z tych rzeczy nie wyszło, jednak opowiadanie dalej ciągnę i traktuję je jak ostatnią wprawkę przed spróbowaniem sił w jakimś wydawnictwie (ehhh, marzenia, marzenia…). Można więc powiedzieć, że na forum będę, póki opowiadania nie skończę, czyli pewnie przez jakieś pięćdziesiąt lat.
 Cherish Balle podarowali: Wobbodrake, Zanmato, Turtwiczka, Ertix, Bidulkę
18.10.2015, 0:35
To ja też moż się przedstawię.

Cześć, jestem Łukasz i mam 13 lat (tak wiem gimbus i w ogóle... Tongue).

Pewnego razu, czteroletni ja męczyłem swojego brata tekstami: "Nudzi mi sieeee..." itp. Tak więc mój brat postanowił puścić mi pierwszy film Pokemon. Po obejrzeniu go chciałem więcej, tak więc zacząłem oglądać anime.

W wieku 6 lat pierwszy raz zagrałem w Pokemon Blue na Gameboyu. Nic nie mogło mnie oderwać od tej gry... Big Grin Udało mi się ją przejść, ale chciałem więcej! Zagrałem w Crystal, Emerald, Platinum, White, Black 2, X... A teraz tylko czekam na okazję do kupna Alpha Sapphire.

Natomiast w wieku 10 odkryłem mangę, zacząłem zbierać karty... Zwariowałem na punkcie Pokemonów...

Do teraz uwielbiam Pokemony, może i anime mi się przejadło to i tak oglądam, zaczynam wreszcie coś w TCG ogarniać grać, przechodzę kolejne gry związane z kieszonkowymi stworkami... Tak więc... To jest moja historia... Smile

FC: 1693-3892-6869
IGN:
X: Blue
Alpha Sapphire: Blue
Moon: Blue
UltraSun: Blu
18.10.2015, 22:05
No to może i ja.

Na imię mam Damian. W listopadzie skończę 22 lata. Zamieszkuję miejscowość Osuchów w województwie mazowieckim. Interesuję się informatyką, technologiami, mangą, anime, średniowieczną, japońską oraz fantastyczną bronią białą, serią Final Fantasy, serią Sonic, serią gier Pokemon, rockiem, hard rockiem, alternative rockiem, metalem i SID metalem a także Dragon Ball i One Piece. Na co dzień pracuję na stacji paliw a w dni wolne od pracy pomagam rodzicom w gospodarstwie.

Z Pokemonami jestem od czasu pierwszego odcinka anime, zdarzały mi się drobne przerwy spowodowane różnymi przyczynami, nigdy jednak o nich nie zapominam. Najbardziej jestem przywiązany do gier pokemon do których mam największą sympatię i z którymi spędziłem (zmarnowałem Tongue) dużo czasu. Czasem można mnie spotkać na Pokemon Showdown pod ksywką Seelkadoom.

Taaa... to tyle o mnie ^^

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
 Cherish Balle podarowali: Zanmato, Bidulkę
18.10.2015, 22:12
Siema ;p
To jaa...
Jestem Paweł ;3 Mam 14 lat Big Grin Mieszkam w województwie opolskim :> Pokemonami interesuje się od dziecka ;3 teraz już tylko oglądam czasem anime i gram w gry ;3 Kiedyś zbierałem figurki i karty Pokemon Big Grin Na forum jestem od dwóch lat, ale chyba z rok mnie tu nie było Smile

Oprócz Pokemonów interesuję się także sportem. Głównie Piłką Nożną i Pływaniem :3

Interesuję się także muzyka. Gram na trąbce oraz gitarze Big Grin czasem na nerwach ;3

Moje główne zainteresowanie to motoryzacja i gry komputerowe. Motoryzacją interesuję się od niedawna, właściwie to od zakupu mojej Yamahy ;3 Jeśli chodzi o gry komputerowe to gram w Counter Strike'a GO oraz League of Legends ;3

To chyba tyle Big Grin
20.10.2015, 17:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.10.2015 8:51 przez Ertix.)
Witaj Krystianie.
Mam na imię Bartłomiej (Bartek), i pochodzę z Łodzi. Pokemonami interesuję się już przeszło z 15 lat. Jestem osobą wycofaną, silnie introwertyczną (typ ISFP z pewnymi cechami ekstrawertycznymi, poczytaj sobie o tym), chorą na padaczkę miokloniczną i ciężką depresję, z orzeczeniem o drugiej grupie niepełnosprawności, ale staram się mimo wszystko być sobą i nie ulegać innym wbrew mej woli (uczę się tego). Smile Cenię sobie wolność wyrażania wyższych uczuć, nie uleganie stereotypom i serdeczną, miłą atmosferę wśród ludzi. Nie lubię bezpośredniości, narzucania innym własnej woli, czy krytyki pod względem wyglądu, poglądów, orientacji seksualnej itp. etc, ponieważ wychodzę z założenia, że ludzkie okazywanie słabości/innych zainteresowań to rzecz absolutnie bezdyskusyjna i zrozumiała. Żałuję, że ludzie nie mogą pogodzić się z takim stanem rzeczy, bo przecież nikt (w tym i ja) nie lubi być szufladkowanym, prawda?

Moje ulubione gatunki filmowe to dramaty, obyczajówki częściowo thrillery/gore (ponieważ podziwiam ludzi grających w takich filmach), ale bardziej jednak interesują mnie seriale (jestem fanem polskich seriali, amerykańskie średnio do mnie trafiają, a praktycznie to nawet wcale). Słucham muzyki delikatnej tj. j-pop, celtyckiej (nie dawno zacząłem się nią interesować). Lubię chodzenie po sklepach, czytać poradniki, dobre jedzenie i dobrą rozmowę przy filmie. Moje ulubione kolory to ciemny niebieski/szafir/granat/chaber (pierwotnie uwielbiałem mocny róż) w połączeniu z np. bielą. Lubię też fiolet, lazurowy i lawendę, i nie mam co do tego żadnych oporów.
Nie cierpię za to jasnych/wyblakłych/matowych barw oraz brązu (choć to też zależy na czym i w jakich odcieniach). Nie dzielę także świata na męskość/kobiecość i chciałbym żeby nie było takiego podziału wśród ludzi bo przecież nie wszystko jest albo czarne, albo białe.

Interesują mnie za to kierunki artystyczne (fotografia może, montaż filmowy itp.), ale jestem bardzo niezdecydowany i po prostu nie potrafię się określić co chcę robić w życiu, ponieważ nie chciałbym mieć przez to później do siebie samego wyrzutów sumienia.
W internecie przeważnie jestem sobą i nie udaję kogoś innego (chyba, że na czatach), a także w prywatnych spotkaniach używam podobnego zestawienia słów.
Lubię się czasami podroczyć z ludźmi w internecie dając im sprzeczne informacje na swój temat, chociaż wiem, że nic śmiesznego w tym nie ma (jak np. to, że zabiłbym bliską osobę za pieniądze, oj Lati, Lati.. xD) przez co potem powstają różne gównowojenki i sensacje. Dlaczego? Bo chcę sprawdzić reakcję innych, nawet nie z nudów, a po prostu z czystej ciekawości i lekkomyślności. Na ogół się do tego nie przyznawałem, ale skoro ludzie mają z tym taaakie problemy, a mnie się potem przez to obrywa (co też jest zrozumiałe, chociaż niektórzy to też przesadzają z nadinterpretacją i doszukiwaniem się dziury w całym co mnie bardzo irytuje) to już to piszę.

Jestem fanem długich rzeczy i świecidełek. Obecnie zapuszczam włosy do łopatek i tworzę własny styl ubioru (długie buty, płaszcze, kapelusze, mówi Ci to coś?). Smile (jako facet czuję się pod tym względem mocno ograniczony, a kobiece sklepy dookoła nie ułatwiają mi tego zadania :/).
Mam dosłownie zerowe pojęcie o sporcie, a PN już zwłaszcza nienawidzę. Stronię od agresji i wszelkiej przemocy, a już tym bardziej od udowadniania innym swej pozycji społecznej.
Mój awatar przedstawia moją podobiznę jak sam zresztą się możesz domyśleć (to jest mój naturalny wyraz twarzy, stety lub niestety). Smile
Jeżeli chciałbyś to możemy porozmawiać na GG.

Cherish Balle podarowali: Zanmato, Frogadier, Hidoi
20.10.2015, 21:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.10.2015 21:31 przez P3jp3r.)
Hej! Jestem Przemek. Obecnie studiuję ale z pokemonami jestem związany od małego Smile Już jako bachorek w podstawówce pierwsze co robiłem po przyjściu do domu to oglądałem poki Smile.

Na chwilę obecną staram się roziwjać na YT jako Poketuber a dodatkowo w czasie wolnym(chociaż o niego ciężko) staram się rozwijać muzycznie.

Jestem w trakcie studiów na Politechnice Śląskiej na kierunku Mechatronika. A dodatkowo udało mi się ukończyć szkołę muzyczną II stopnia i zdać dyplom z saksofonu. Hobbystycznie gram również na gitarze i klawiszach. W niedalekiej przyszłości planuję wziąć do ręki bas Wink

Gram również w dwóch zespołach. Jeden to zespół Funkowy a drugi to Rozrywkowy Big Band z pełnym składem.

Pierwsza grą z jaką miałem styczność było pokemon Crystal i do tego czasu mile to wspominam.

No to chyba tyle Smile

[Obrazek: C6L15KX.png?1]

Pokemon Y i Omega Ruby

FS: Ground: Wooper, Nincada, Diggersby
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Zanmato
21.10.2015, 14:04
Jestem Michał, lat mam 23, jestem podejrzliwym człowiekiem i nadal mnie męczy pytanie czy Zanmato to nie jest przypadkiem fejkowe konto jakiegoś zbanowanego usera Big Grin od urodzenia mieszkam w Warszawie, lubię lata 80, muzykę z tamtych lat jak i tamtymi latami inspirowaną, uwielbiiam także stare supercary, filmy o ninja z czasów VHS i anal. Nie lubię Berta bo jest fagiem.

Pokemonami interesuję się praktycznie od ich początku, z wyłączeniem 3 i 4 generacji, gdzie miałem przerwę (ale nadrobiłem!). Jaram się tym że jest tu tyle dziewczyn w wieku 20-25 lat, jednocześnie ubolewając że nie zamieszczacue swoich zdjęć w przeznaczonym do tego wątku

Jestem rasistem, ale kolorowi mnie lubią, bo jestem na forum dłużej niż krócej

[Obrazek: 2ltq6bs.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Arsen23, Zanmato, Bidulkę
22.10.2015, 22:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2015 20:11 przez Zanmato.)
(21.10.2015 14:04)_M_ napisał(a):  Jestem Michał, lat mam 23, jestem podejrzliwym człowiekiem i nadal mnie męczy pytanie czy Zanmato to nie jest przypadkiem fejkowe konto jakiegoś zbanowanego usera Big Grin

Zbanowany user?
Raczej nie, bo to ja w polskich internetach zawsze figuruję pod tym nickiem. Wink
https://www.facebook.com/Simjang - wbijaj i sam się przekonaj. Wink

W sumie zmyłem się z forum dzięki pewnym Panom, którzy niejako sami pokazali, jak bardzo... hmmm... wątpliwy mają regulamin, a ja nie zamierzam w takim bagnie się taplać (a na kilku forach było z tym cienko), bo świnią nie jestem...

To wszystko, co miałem do powiedzenia w tym temacie.
Reszta jest milczeniem...
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości