Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Dziś premiera „Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia” w Disney XD
3.10.2015, 2:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.10.2015, 10:24 przez Conquest.)
Dziś premiera „Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia” w Disney XD
[Obrazek: disneyxd.png]
Już dziś o godzinie 10:00 na antenie Disney XD swoją premierę będzie miał siedemnasty film z Pokemonami. Jego polski tytuł to „Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia”. Pierwszą powtórkę będziemy mieli szansę obejrzeć jeszcze dziś o 20:00!

[Obrazek: Xd5dht3.png]

Siedemnasty film miał premierę w Japonii dnia 19 lipca 2014 a w USA 8 listopada tego samego roku.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka, max 353
3.10.2015, 8:46,
RE: Dziś premiera „Pokémon: Diancie i Kokon Destrukcji” w Disney XD
Oglądać nie spać!

Powtórka jest dla tych hodowców i lekarzy pokemon,prawdziwi trenerzy oglądają o 10 #argumentlevelArsen23

[Obrazek: pokemon%20gengar%201920x1200%20wallpaper...com_66.jpg]
Odpisz
3.10.2015, 10:26,
RE: Dziś premiera „Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia” w Disney XD
To jednak Kokon Zniszczenia.

Odpisz
3.10.2015, 10:27,
Niestety, próbuję oglądać online, ale nie da rady. Jedyne co jest to dźwięk. Trudno, chociaż sobie posłucham...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piotrek1113
3.10.2015, 10:51,
Czołówka wyszła świetnie! Lepiej niż w serialu. SDI trzyma poziom jesli chodzi o piosenki Smile Zobaczymy jak ending Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Arsen23
3.10.2015, 11:11,
Mi też bardzo się podoba. Czekam teraz na zakończenie choć sporo "tych złych" w jednym miejscu.

Odpisz
3.10.2015, 12:18,
Nie dałem rady nie odśpiewać czołówki, pokusa okazała się zbyt silna Big Grin IMO podtytuł "Kokon Zniszczenia" brzmi lepiej niż "Kokon Destrukcji", więc plus za to, że jednak zmienili. Poza tym-dubbing SDI jak zawsze na poziomie. Próbowałem znaleźć, kto podkładał głos pod Diancie i Millis, bo wydaje mi się, że Natalia Jankiewicz (obie brzmią jak Bonnie). Ktoś zweryfikuje?

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
3.10.2015, 12:20,
Diancie – Agata Paszkowska.
Millis – Joanna Pach-Żbikowska.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill
3.10.2015, 12:22,
Kokon Zniszczenia to bardziej naturalne tłumaczenie, tylko DXD podawał inną wersję i rodzi się pytanie czy jest tam tylko zamieszanie informacyjne czy po prostu nikt nad tym nie panuje...

Odpisz
3.10.2015, 12:32,
Ja powiem od siebie że film bardzo mi się podobał. Ładnie pokazana zmiana tych złych na dobrych pod koniec. Ciekawie przeprowadzona megaewolucja choć myślałem że trochę inaczej będzie to wyglądało. Ogólnie fabuła dobrze trzyma tempo a Zespół R stanowi udane dopełnienie.

Odpisz
3.10.2015, 13:01,
(3.10.2015, 12:22)Conquest napisał(a): Kokon Zniszczenia to bardziej naturalne tłumaczenie, tylko DXD podawał inną wersję i rodzi się pytanie czy jest tam tylko zamieszanie informacyjne czy po prostu nikt nad tym nie panuje...
Myślę, że po prostu nikt nad tym nie panuje. Mi na pasku pojawiło się po prostu, że emitowany jest "Film Pokemon" w telemagazynie znowuż jest podany tytuł angielski... Ale to nie jest pierwszy taki przypadek, podczas sezonu 16. też mieliśmy dwa tytuły "Przygody w Unovie i nie tylko" oraz "Przygody w Unovie i jeszcze dalej". Ważne żeby emisje przebiegały bez zakłóceń.
Odpisz
3.10.2015, 13:50,
Axel ='1443870067' napisał(a):
(3.10.2015, 12:22)Conquest napisał(a): Kokon Zniszczenia to bardziej naturalne tłumaczenie, tylko DXD podawał inną wersję i rodzi się pytanie czy jest tam tylko zamieszanie informacyjne czy po prostu nikt nad tym nie panuje...
Myślę, że po prostu nikt nad tym nie panuje. Mi na pasku pojawiło się po prostu, że emitowany jest "Film Pokemon" w telemagazynie znowuż jest podany tytuł angielski... Ale to nie jest pierwszy taki przypadek, podczas sezonu 16. też mieliśmy dwa tytuły "Przygody w Unovie i nie tylko" oraz "Przygody w Unovie i jeszcze dalej". Ważne żeby emisje przebiegały bez zakłóceń.

Pasek informacyjny nc+ też podaje angielski tytuł. W logo był Kokon Zniszczenia, w dubbingu też tak słyszałem (ale nie oglądałem początku). Stosowali to zamiennie czy trzymali się Kokonu Zniszczenia?

Odpisz
3.10.2015, 14:00,
Dubbing świetny. Najbardziej urzekł mnie ending filmu. I Te zaręczyny <3 Uła, Pokeshipping pierwsza klasa.

Scena przy skamieniałym Pikachu skojarzyła mi się momentalnie z pierwszym filmem i POPŁYNĘŁA mi łza z oka (xd). Ogólnie było super. Nie oglądam odcinków Poków z polskim dubem, ale po tym filmie mogę stwierdzić, że aktorzy głosowi zostali świetnie dobrani co do postaci Smile

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
3.10.2015, 14:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.10.2015, 14:01 przez Arsen23.)
(3.10.2015, 13:50)Conquest napisał(a):
Axel ='1443870067' napisał(a):

Pasek informacyjny nc+ też podaje angielski tytuł. W logo był Kokon Zniszczenia, w dubbingu też tak słyszałem (ale nie oglądałem początku). Stosowali to zamiennie czy trzymali się Kokonu Zniszczenia?
Trzymali się "Kokonu Zniszczenia"

Według mnie to najważniejsze jest to że nic się nie opóźnia. Nazwę mogą zmieniać jak chcą ale dziwne jest to że jakoś nie ustalili jak, co i gdzie.

Odpisz
3.10.2015, 14:11,
Nie wiedziałem, że będzie dziś leciał. Wstałem chwilę po 10 i słyszę jak siostra mnie woła, bo leci 'film Pokemon' XD Przegapiłem początek, ma ktoś jakiś link do openingu po polsku?

[Obrazek: exXafx6.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości