Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon GO - następca ORAS czy ciekawostka
21.09.2015, 14:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015, 18:45 przez Kazik.)
Pokemon GO - następca ORAS czy ciekawostka
Zapewne większość z was widziała już trailer reklamujący nową grę o Pokemonach, "Pokemon GO". Ku mojemu zaskoczeniu będzie to gra nie na konsole Nintendo, a na smartfony i tablety, co mnie np bardzo cieszy. Nigdy nie byłem wielkim fanem przenośnych konsol, a posiadanie 3DSa tylko dla Pokemonów zawsze sprawiało, że czułem się jak nienormalny - nie gram w żadne inne gry na moim 3DSie i nie zamierzam - po prostu wolę PC czy tablet.

Co myślicie o tej nowej koncepcji od GF? Czy będzie to waszym zdaniem dobra okazja poszerzenia community i zapoczątkuje przejście głównej serii gier na multiplatformowy model? Czy będzie to raczej ciekawostka dla zapaleńców z okrojonymi opcjami i nie zastąpi w żadnym wypadku gier wydawanych na konsole?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KacpersusPL, wonakk
21.09.2015, 17:48,
RE: Pokemon GO - następca ORAS czy ciekawostka
(21.09.2015, 14:47)Kazik napisał(a): Czy będzie to waszym zdaniem dobra okazja poszerzenia community
Tak
(21.09.2015, 14:47)Kazik napisał(a): i zapoczątkuje przejście głównej serii gier na multiplatformowy model?
Nie

Moja nazwa w Pokelife: KacpersonPL
[Obrazek: charizard.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Fennekin
21.09.2015, 21:35,
ciekawostka, pozdrawiam

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson, KacpersusPL
21.09.2015, 23:21,
https://www.youtube.com/watch?v=tUlX77BKLyY

Kto nie oglądał, niech posłucha
Odpisz
21.09.2015, 23:46,
Well... napewno w jakimś stopniu wpłynie to na międzynarodową pokescenę, ale wątpie, by zrobiło to jakiś większy szał. Czas jednak pokaże jak to będzie

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
21.09.2015, 23:50,
A ja uważam że to może wywołać pewien szał i pomóc przy okazji anime. Nie bardzo widzi mi się bieganie po dzielni w poszukiwaniu pokemonów ale dla dzieci to będzie sztos.
Nie wiadomo jak to będzie działać do końca ale na pewno hype będzie. W sumie to coś nowego...

[Obrazek: pokemon%20gengar%201920x1200%20wallpaper...com_66.jpg]
Odpisz
26.10.2015, 17:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2015, 18:57 przez Fryderyq.)
Jak dla mnie spoko. W poksy i tak cisnę tylko na telefonie a taka gra zrewolucjonizowałaby całą serię Smile

Szczególnie gdyby dało grać się pomiędzy platformami, to by było coś. Jak na razie na urządzenia mobilne mamy Pokemon Shuffle, TCG na iPady i podróbki oficjalnych konsol sprzedawanych w sklepie play.

#NoEmulators
Odpisz
27.10.2015, 0:01,
(26.10.2015, 17:00)Fryderyq napisał(a): (…)
Jak na razie na urządzenia mobilne mamy Pokemon Shuffle, TCG na iPady i emulatory Smile

Z czego o tym ostatnim się na tym forum nie mówi Tongue Choć od czasów "twardej dyktatury" Conquesta jakby zdziebko się poprawiło. Z coraz to większą niecierpliwością czekam na premierę. Jestem ciekaw czy dodadzą możliwość hodowli bo nie ukrywam że to właśnie breeding napędza wymiany.

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
9.12.2015, 22:14,
Wink  RE: Pokemon GO - następca ORAS czy ciekawostka
Jest duża szansa że poki powrócą do mody tak jak wiele innych rzeczy
może nie będzie to szok taki ja kiedyś ale rozumując po mojemu ułożyłam taki plan

1 Fani pokemon zaczną latać po mieście z telefonami
2 Zainteresują się osoby które kiedyś jarały się pokami ale teraz nie graja w nie

3 Osoby młodsze(najczęściej brat siostra) zaczną grac dla szpanu np patrz ja gram w to to jet fajne bo mój brat siostra w to gra a ona ma np 16 lat

4 Ponieważ będą ludzie to ściągać pojawi się w najlepszych grach i młodsze dzieci które nie wiedzą co to pikachu zaczną to ściągać bo jest fajne

5 Wszyscy zarażą sie pokemonami na co najmniej 1-2 lata

(6)Nterno zrobi roszczenie poniewarz zbiorą dużo hajsów(xD)
A moje zdanie jest skromne
to będzie EEEEPICKIE!!!!!!!
Odpisz
10.12.2015, 13:53,
I co z tego, że fani Pokemonów zaczną biegać po mieście z telefonami? Jak to niby ma zainteresować przyszłych graczy? Nie wiem jak reszta z was, ale ja codziennie widzę setki osób ze smartfonem w dłoni i jakoś nie gapię się na ich wyświetlacze... To tak jak z graniem w ingressa, jak ktoś nie miał z tym styczności, to nie wyczai dlaczego jakiś koleś zatrzymuje się pod rzeźbą i coś klika na telefonie. Prędzej zainteresowanie mógłby wywołać ten guzik dodawany do gry, ale znając życie to 90% ludzi albo go nie kupi, albo będzie się wstydziła go nosić x3
Odpisz
4.01.2016, 23:24,
Zainteresowanie na pewno wróci, ponieważ łączy znaną i uwielbianą na całym świecie markę Poków do której gra polegająca na chodzeniu i odwiedzaniu miejsc pasuje jak żadna inna. Przy czym będzie na smartfonach które już teraz mamy praktycznie wszyscy. Dlatego dla mnie to bardzo dobry ruch ze strony marketingowej i fajny ukłon w stronę fanów(ja sam kiedyś myślałem jak na Ingressa trafiłem, że fajnie w świecie Pokemonów mogłoby się sprawdzić i dostaje to co chciałem Big Grin)
Ale moim zdaniem nie będzie to jakimś wielkim następcą gierek na konsolki przenośne
Odpisz
6.01.2016, 13:55,
(21.09.2015, 14:47)Kazik napisał(a): Co myślicie o tej nowej koncepcji od GF?

Przede wszystkim to nie GameFreak tylko Niantic, GF tylko pomaga przy tym projekcie a po drugie to nie nastepca ORAS tylko cos osobnego jak Pokken czy Mystery Dungeon. Prawdopodobnie GO bedzie sie jakos laczyc z glowna seria ale nie ma jej zastepywac. Czy sie przyjmie to zalezy od wielu czynnikow. Na pewno na poczatku bedzie szal ale co dalej to sie okaze

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Dzik, Asmod
1.02.2016, 1:12,
(6.01.2016, 13:55)Allsix napisał(a):
(21.09.2015, 14:47)Kazik napisał(a): Co myślicie o tej nowej koncepcji od GF?

Przede wszystkim to nie GameFreak tylko Niantic, GF tylko pomaga przy tym projekcie a po drugie to nie nastepca ORAS tylko cos osobnego jak Pokken czy Mystery Dungeon. Prawdopodobnie GO bedzie sie jakos laczyc z glowna seria ale nie ma jej zastepywac. Czy sie przyjmie to zalezy od wielu czynnikow. Na pewno na poczatku bedzie szal ale co dalej to sie okaze

Ingress od Niantica podbił serca i dusze wielu ludzi, a nie miał za sobą wsparcia Nintendo (wliczając w to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną markę na świecie, czyli Pokemony).

Przemyśleć, a potem odpowiedzieć sobie na pytanie Smile

Odpisz
1.02.2016, 10:11,
To że Ingress odniósł sukces nie oznacza że z GO będzie tak samo zawsze istnieje ryzyko (oby jak najmniejsze) iż to zpartaczą ale i tak aby się przekonać musimy jeszcze troche poczekać.

FC: 0533-7996-3499

[Obrazek: 82dfb1857df66b100d359ce9f6ececeb.jpg]
Odpisz
1.02.2016, 10:16,
Tu jest poważny problem by coś spartolić. Wystarczy zmodyfikować lekko mechanikę Ingressa i połowa roboty z głowy.
Jedyne dwie rzeczy, jak da rade tutaj skopać to mechanika walki i lokalizacje pokemonów. Nie chcę łapać Magikarpa na przystanku autobusowym xD

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości