Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee



Nowe formy Zygarde'a - oficjalnie
14.09.2015, 17:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2015 11:17 przez Asmod.)
Post: #1
Nowe formy Zygarde'a - oficjalnie
The Pokémon Company oficjalnie ogłosiło nowe formy Zygarde'a, które przedwczoraj pojawiły się w magazynie CoroCoro.

Formy zachowują swoje oryginalne japońskie nazwy, wyjątkiem jest Perfect Forme, która na zachodzie nazywa się Complete.

[Obrazek: cell.jpg] [Obrazek: coreth.jpg]

Zygarde Cell (Komórka) - po lewej: To stadium jest postrzegane jako pojedyncze komórki tworzące Zygarde'a. Komórki te nie posiadają woli ani żadnych procesów myślowych. Zostały odnalezione rozrzucone po całym regionie. Jako że nie mogą nauczyć się żadnych ruchów, badacze zastanawiają się, czy komórki mogą być w ogóle nazywane Pokémonami!

Zygarde Core (Rdzeń) - po prawej: Ta część Zygarde'a to trochę więcej niż część mózgu Pokémona. W przeciwieństwie do Komórek, Rdzenie posiadają samoświadomość i potrafią się telepatycznie porozumiewać z Komórkami i innymi Rdzeniami. Kiedy zachodzi zmiana w ekosystemie regionu, Rdzenie podejmują związane z tym działania.

[Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: complete.jpg]

Zygarde 10% Forme: Zygarde 10% to forma, którą Rdzeń przyjmuje po pobraniu 10% Komórek. Zdolna ona jest do podróżowania w prędkości ponad 100 km/h, a wrogów pokonuje dzięki ostrym pazurom i niewiarygodnej szybkości.

Zygarde Complete Forme: To idealna forma, którą Zygarde przyjmuje, kiedy Rdzeń pobiera 100% Komórek. Kiedy ekosystem jest zagrożony i Rdzeń dochodzi do wniosku, że Forma 50% nie jest w stanie temu zaradzić, wtedy przyjmuje Kompletną Formę. Mówi się, że jej moc przewyższa moce Xerneasa i Yveltala!

[Obrazek: ashgreninja.jpg]

Ash-Greninja: To forma, którą przyjmuje Greninja, kiedy jego więź z Ashem osiąga maksimum. Siła więzi między Pokemonem a trenerem powoduje, że Greninja zmienia swój wygląd na podobieństwo Asha. Jest to wydarzenie tak rzadkie, że do tej pory wydarzyło się tylko raz, kilkaset lat temu w regionie Kalos i w związku z tym jest owiane tajemnicą.

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gizmopkmn, KacpersusPL, Conquest, percy, NanoDesu~, Wobbodrake, KNB1307, noiL, charizard1414, max 353


Wiadomości w tym wątku
Nowe formy Zygarde'a - oficjalnie - Asmod - 14.09.2015 17:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości