Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Nowe formy Zygarde'a - oficjalnie
14.09.2015, 23:52
RE: Nowe formy Zygarde'a - oficjalnie
Śmierdzi mi brakiem dobrych idei i kombinowaniem na siłę. Poki robia sie coraz dziwniejsze. Rotom, malamar, zygi, kyurem arceus. Eh, "kiedys wszystko bylo prostsze, panie wiedzmin". To juz potwierdzone: w kolejnej generacji bedzie pok o nazwie Handyman, ktory ewoluuje w wyzsza forme- Leggins'a, jak przejdziesz z konsola 10000 krokow, skaczac na jednej nodze i majac go na pierwszym slocie.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: migotX
15.09.2015, 0:02
Ten Greninja Ash'a to to samo co Floette AZ. Po prostu inny wygląd, więc pewnie team flare się nim z tego powodu zainteresuje.

[Obrazek: tyranitar.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Suisho Kasumi
15.09.2015, 0:16
Coraz dziwniejsze, coraz bardziej przekombinowane. Za dużo wszystkiego... Ludzie, a co w przypadku, gdyby zaserwowano nam coś a'la B2/W2 z Zygarde wcielającego się w dwie formy - Xerneasa/ Yveltala? Co jeśli byłaby to zwykła megaewolka? Co jeśli zamiast tych "dziwacznych" nowych poków zaczęłyby się klony starszych z poprzednich generacji? Co jeśli zaserwowanoby nam coś zwykłego schematycznego? Czyż nie byłoby nudnie? Ludzie, te hejty do niczego nie prowadzą. Mnie osobiście wizualnie nowe formy Zygarde nie zachwyciły. Acz sam koncept rzuca światło na to, że mają oni pomysł na noś nowego, czego jeszcze w serii nie było. poczekajmy, zobaczymy.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Allsix, Conquest, Axel, migotX
15.09.2015, 8:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2015 8:24 przez Allsix.)
Dokladnie zreszta mega ewolki i inne bajery z 6 geny wygladaly porazajaco w trailerach i teorii ale jak sie gra to jakos nie ma tam nic zbyt skomplikowanego i czlowiek szybko sie przyzwyczaja i lubi badz nie lubi

Trailer XYZ anime

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
15.09.2015, 9:14
Akurat megaewolucja jest mimo wszystko bardzo przydatna. Miec jednego poka z dwoma umiejetnosciami zmienianymi na zawolanie to cos, czego brakowalo
Odpisz
15.09.2015, 9:26
Niby tylko zapowiedź, ale już wiem, że opening skradł moje serce. :3 Rica jak zwykle zawsze na propsie. I ta melodia.. cudowna. Big Grin

Odpisz
15.09.2015, 9:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2015 10:11 przez KNB1307.)
Sorry. Pomyłka to nie było to (głośniki mi coś szwankują - przez to brzmiało jak Kirakira), ale racja super brzmi. Tak sobie myślę nie ważne jaki super opening zrobią w Japonii, Amerykanie i tak go zepsują.
Ciekawe co robią Zygarde 10% i Zygarde 50% - atakują czy zmienią formę (jeśli to atak to czy ktoś go rozpoznaje).
Trochę dziwna jest nazwa nowego sezonu (logo mi się niepodoba). Skończyły im się pomysły?

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
15.09.2015, 11:56
Cytat:Akurat megaewolucja jest mimo wszystko bardzo przydatna. Miec jednego poka z dwoma umiejetnosciami zmienianymi na zawolanie to cos, czego brakowalo
Nie widziałeś jakie były na to hejty na początku. Że przekombinowane, że Digimony, że nie mają pomysłów — dokładnie to samo, co teraz.
Cytat:Trochę dziwna jest nazwa nowego sezonu (logo mi się niepodoba). Skończyły im się pomysły?
Skoro dotychczas seria nazywała się XY od Xerneasa i Yventala, to skoro teraz wychodzi Zygarde to Z jest chyba dość logiczne, co nie?

W tle słychać bardzo fajną czołówkę, Getta Banban już męczy tak okropnie. Widzieliśmy Xerosica i adminki-których-nie-rozróżniam, więc Zespół Flara zostanie pokazany jak należy, a nie jak Plazma — po warunkach. Zastanawia mnie tylko teraz jedna sprawa. Skoro anime pokaże fabułę "Zetki", to o czym będą nowe gry? Bo raczej nie o tym samym, to byłoby nudne.
Odpisz
15.09.2015, 12:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2015 12:07 przez Allsix.)
(15.09.2015 11:56)Axel napisał(a):  Skoro anime pokaże fabułę "Zetki", to o czym będą nowe gry? Bo raczej nie o tym samym, to byłoby nudne.

Wydaje mi sie ze Act 4 i poczatek XYZ bedzie tylko przedstawieniem Flare i wstepem do fabuly Zygarde. W trailerze Lysandre nadal wydaje sie pozostawac w cieniu wiec pewnie nadal beda prowadzic fabule z "dobrym" Lysandre i tak bedzie z kilkanascie-dziesiat odinkow a fabula na dobre zagesci sie po wyjsciu Zetki.

Ciezko stwierdzic co wybiora na fabule. Np Hoenn zignorowalo Emerald i skupilo sie na Ruby i Sapphire, tak samo bylo w Sinnoh. W Unovie tez nie poruszyli zbytnio B2W2, z dwojki pojawil sie jedynie Colress i to jako zly (w grach jego rola byla o wiele bardziej neutralna). Moze zignoruja fabule zetki i zrobia to co w XY tylko z Zygarde zamiast Xerneasa i Yveltala. Albo jakos polacza oba watki

Odpisz
15.09.2015, 12:27
(15.09.2015 12:07)Allsix napisał(a):  W trailerze Lysandre nadal wydaje sie pozostawac w cieniu wiec pewnie nadal beda prowadzic fabule z "dobrym" Lysandre i tak bedzie z kilkanascie-dziesiat odinkow a fabula na dobre zagesci sie po wyjsciu Zetki.
Wydaje mi się, że zacienili Lysandre'a, bo wciąż w anime nie potwierdzili jego uczestnictwa w Zespole Flara (w ogóle ten zwiastun to pierwsza w anime wzmianka o tym złym zespole). Więc raczej chodzi o to, żeby po prostu nie zaspoilerować wydarzeń tym, którzy nie grali w gry. Nie jestem przekonany, czy będą czekać do gier. Te jeszcze są niezapowiedziane, więc zapewne na nie jeszcze poczekamy, a wątpię, czy sam wątek Flary da się długo ciągnąć.
Odpisz
15.09.2015, 12:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2015 12:38 przez Allsix.)
No wlasnie pytanie jak to zrobia bo watek Plasmy zalatwili bardzo szybko ale juz watki Magmy/Aquy i Galactic troszke sie ciagnely. Wydaje mi sie ze raczej troche to pociagna. Tzn. Alain moze przylaczy sie do druzyny na jakis czas tak jak Korrina czy N i poswieca pare odcinkow na zaprzyjaznienie sie miedzy nimi i treningi. Zreszta seria zaczyna sie za poltora miesiaca i gry moga zapowiedziec do tego czasu (albo tuz po premierze)

Odpisz
15.09.2015, 20:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2015 20:30 przez Conquest.)
"Brak pomysłów, przekombinowane..." - standardowe pierniczenie fanów już od czasów 2 generacji xD

(poszukajcie sobie w archiwum serebii jaki był hejt na ujawnione angielskie nazwy poków drugiej generacji.)

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Axel, Asmod, Chicorii, Brookens, Allsix, Suisho Kasumi, MurasakiAri
16.09.2015, 10:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2015 10:46 przez Chicorii.)
No dokładnie tak, lepiej bym tego nie ujęła. Wink
Niektórzy fani reagują niechęcią, a czasem wręcz agresją, na wszelkie próby wprowadzenia czegoś świeżego przez Game Freak, a owe "brak pomysłów" czy "przekombinowanie" uważają za "argumenty" dobre na wszystko. Ci fani pewnie by chcieli, żeby Pokémony popadły w stagnację i były przez te 20 lat cały czas projektowane na modłę pierwszej generacji i byśmy wciąż byli masowo zasypywani "hiperkreatywnymi" liniami ewolucyjnymi w stylu Diglett-Dugtrio (tak, pamiętam o "Klingklangach", ale nie jest to takie częste, jak wtedy). Wink Zresztą nawet wtedy byłaby obecna grupka wiecznie niezadowolonych, którzy będą hejtować wszystko, co nowe bez względu na to, jakie to będzie.

Teraz jest psioczenie, ale wyjdzie gra i część maruderów przekona się do tego pomysłu lub chociaż przyzwyczai się. Ja mam dostęp do internetu od mniej niż dziesięciu lat, przez co mogłam "na żywo" obserwować odzew fanów wyłącznie na generacje piątą i szóstą (z czego tę pierwszą tylko na początku, bo wtedy przyszedł pierwszy i jedyny prawdziwy kryzys zainteresowania Pokémonami, niezbyt długi zresztą) i w tym okresie nie było chyba większego bólu dupy, niż reakcja na skany CoroCoro z pierwszymi Mega Ewolucjami (przyznaję, iż sama nie podchodziłam do tego pomysłu zbyt ufnie, ale tylko na samym początku). Ile było wtedy płaczu, że Pokémony się "digimonizują" etece, a teraz? Nie dość, że polubili tę ideę, to jeszcze narzekają, że ich ulubiony Pokémon wciąż nie ma swojej Mega Ewolki. Big Grin

Ze swojego doświadczenia mogę podać taki przykład. Moim pierwszym kontaktem z trzecią generacją w ogóle była gazetka reklamowa Media Marktu, czy czegoś w ten deseń, na której były umieszczone okładki Ruby i Sapphire. Wtedy oczywiście nie miałam internetu, ani żadnego źródła informacji o nowościach, nawet nie znałam całej generacji drugiej, tylko to, co pokazali w anime i to, co udało mi się odkryć w Silverze, bez żadnych możliwości wymian i przemiany stworków ewoluujących tą metodą (pamiętam jaką radość sprawiło mi chociażby odnalezienie takiego Larvitara w Silver Cave). No i moją pierwszą reakcją na Groudona i Kyogra była taka, że nie wyglądają na Pokémony, tylko na coś, co jakby urwało się z innej bajki. Te designy wydały mi się bardzo skomplikowane, bardziej poważne, teraz takie coś to normalka w serii, ale dla mnie wtedy było to takim małym szokiem. Tym niemniej nie zareagowałam na to niechęcią, raczej zaciekawieniem i od razu bardzo chciałam w to zagrać, ale nie było to możliwe.
Pamiętam też, że znacznie później, gdy odwiedziłam kafejkę internetową, to obiło mi się gdzieś to, jak ktoś nazwał Pokémony z trzeciej generacji robotami (być może tyczyło to się tria Regi, nie wiem), a ja to zrozumiałam dosłownie i naprawdę myślałam, że te nowe stwory są robotami. Wink

A co do Zygarde, te nowe informacje chyba pochodzą z anime, które obchodzi mnie mniej, niż zeszłoroczny śnieg (same obrazki są w tym stylu, ja tam czekam na arty Sugimoriego, są wykonane w ciekawszym stylu), ale mówią sporo o tym Pokémonie i spowodowały, że jeszcze bardziej podoba mi się ta idea. Wygląd wyglądem, on może być niemalże obojętny, kiedy stoi za nim taki świeży pomysł. Też nie jestem zachwycona, ale to najmniejszy problem, akceptuje ich wygląd taki, jaki jest, designy wciąż są porządne. Jeśli mam wybierać, to chyba najbardziej trafia do mnie forma psa, ale pewnie przez słabość do psowatych, a jedyne zastrzeżenie do niej, jakie mam, to zbytnie podobieństwo do Houndooma.

Oczami wyobraźni już widzę tę cutscenkę, jak Zygarde łączy się ze swoimi wszystkimi "cząstkami", by przybrać swoją najdoskonalszą formę. To powinno wyglądać świetnie. Smile Po tym, co przeczytałam mam prawo wierzyć, że tym razem nie będzie rozczarowania i legenda okładkowa zostanie w grze przedstawiona, tak jak powinna, jako mistyczne stworzenie, a nie tylko narzędzie do popchnięcia fabuły do przodu, jak Xerneas i Yveltal.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Allsix
16.09.2015, 11:16
Faktem też pozostanie to, że większość fanów nie wie zbyt wiele o mitologii, yokai czy nawet faunie i florze, toteż nie zawsze potrafią zrozumieć dlaczego dany stworek jest zaprojektowany tak, a nie inaczej. To, że Game Freak czerpie inspiracje z nieznanych większości motywów nie znaczy, że skończyły im się pomysły, tylko że trzeba poszperać, poczytać i zgłębić bardziej temat.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Allsix, Suisho Kasumi
16.09.2015, 11:54
(16.09.2015 11:16)gbanshee napisał(a):  Faktem też pozostanie to, że większość fanów nie wie zbyt wiele o mitologii, yokai czy nawet faunie i florze, toteż nie zawsze potrafią zrozumieć dlaczego dany stworek jest zaprojektowany tak, a nie inaczej.
>ten hejt na mega ampharosa czemu ma typ dragon

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Allsix, Suisho Kasumi

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości