Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Nowe formy Zygarde'a - oficjalnie
14.09.2015, 17:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2015 11:17 przez Asmod.)
Nowe formy Zygarde'a - oficjalnie
The Pokémon Company oficjalnie ogłosiło nowe formy Zygarde'a, które przedwczoraj pojawiły się w magazynie CoroCoro.

Formy zachowują swoje oryginalne japońskie nazwy, wyjątkiem jest Perfect Forme, która na zachodzie nazywa się Complete.

[Obrazek: cell.jpg] [Obrazek: coreth.jpg]

Zygarde Cell (Komórka) - po lewej: To stadium jest postrzegane jako pojedyncze komórki tworzące Zygarde'a. Komórki te nie posiadają woli ani żadnych procesów myślowych. Zostały odnalezione rozrzucone po całym regionie. Jako że nie mogą nauczyć się żadnych ruchów, badacze zastanawiają się, czy komórki mogą być w ogóle nazywane Pokémonami!

Zygarde Core (Rdzeń) - po prawej: Ta część Zygarde'a to trochę więcej niż część mózgu Pokémona. W przeciwieństwie do Komórek, Rdzenie posiadają samoświadomość i potrafią się telepatycznie porozumiewać z Komórkami i innymi Rdzeniami. Kiedy zachodzi zmiana w ekosystemie regionu, Rdzenie podejmują związane z tym działania.

[Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: complete.jpg]

Zygarde 10% Forme: Zygarde 10% to forma, którą Rdzeń przyjmuje po pobraniu 10% Komórek. Zdolna ona jest do podróżowania w prędkości ponad 100 km/h, a wrogów pokonuje dzięki ostrym pazurom i niewiarygodnej szybkości.

Zygarde Complete Forme: To idealna forma, którą Zygarde przyjmuje, kiedy Rdzeń pobiera 100% Komórek. Kiedy ekosystem jest zagrożony i Rdzeń dochodzi do wniosku, że Forma 50% nie jest w stanie temu zaradzić, wtedy przyjmuje Kompletną Formę. Mówi się, że jej moc przewyższa moce Xerneasa i Yveltala!

[Obrazek: ashgreninja.jpg]

Ash-Greninja: To forma, którą przyjmuje Greninja, kiedy jego więź z Ashem osiąga maksimum. Siła więzi między Pokemonem a trenerem powoduje, że Greninja zmienia swój wygląd na podobieństwo Asha. Jest to wydarzenie tak rzadkie, że do tej pory wydarzyło się tylko raz, kilkaset lat temu w regionie Kalos i w związku z tym jest owiane tajemnicą.

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gizmopkmn, KacpersusPL, Conquest, percy, NanoDesu~, Wobbodrake, KNB1307, noiL, charizard1414, max 353
14.09.2015, 17:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2015 17:43 przez migotX.)
RE: Nowe formy Zygarde'a - oficjalnie
(14.09.2015 17:15)Asmod napisał(a):  Ash-Greninja: To forma, którą przyjmuje Greninja, kiedy jego więź z Ashem osiąga limit. Siła więzi między Pokemonem a trenerem powoduje, że Greninja zmienia swój wygląd na podobieństwo Asha. Jest to wydarzenie tak rzadkie, że wydarzyło się tylko raz na kilkaset lat w regionie Kalos i w związku z tym jest owiane tajemnicą.

Dochodze po tym do wniosku ze ash zamiast mega evo dostanie po prostu poka ktory upodobni sie do niego Big Grin Niby do evo tez potrzebna jest silna wiez miedzy trenerem a pokiem. Czyli taki pokaz ze nie liczy sie slia mego evolucji tylko przyjazni xd W sumie moze i dobrze bo dziwnie by wygladało gdyby ash nie wygral ligi majac megasa. W ten sposob po prostu jeszcze bardziej/specjalnie chca zmniejszyc szanse na wygrana o ile to prawda rzecz jasna bo moze jednak znajdzie sie jakis kamien dla popielaczka.
Odpisz
14.09.2015, 19:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2015 19:08 przez karolninja.)
I Ash kolejny raz okazuje się być wybrańcem trafianym się raz na pierdylion lat.
Tyle razy już to wystąpiło ze pewnie nawet Asha to już nie zaskoczy.

Sam Zygarde zapowiada się ciekawie.
Ale skoro ten zwykły to tylko 50% mocy to ten Perfec Zygerde jak silny będzie?
1200 base stat?
to że lepszy od Yveltala i Xerneasa mnie nie dziwi.
Obstawiam ze moc podobna do Mega Mewtwo i Raquazy.
Odpisz
14.09.2015, 19:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2015 19:30 przez KNB1307.)
Z tego co pisze jest napisane w opisie Zygarde Core wynika że chyba naprawdę będzie ich więcej (pewnie 5 - 5 kolorów w Complete Forme - a jednak zdaje się że dobrze kombinowałam).
Zygarde to naprawdę dziwny pokemon.
Mimo tylu nowych informacji nadal czuję niedosyt - ja chcę nowe gry! (pewnie wielu tak myśli)

~ Asmod

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
14.09.2015, 19:24
Czekajta. Jest kilka rdzeni, tak? Czyli teoretycznie, jeden rdzeń osiągając complete forme pozbawia resztę rdzeni wszystkich komórek i zmusza je do hopsania nago po świecie? Co za douchebag Big Grin

Wszystko fajno, ale śmiesznie będzie kiedy competetive zostanie zalane complete zygarde'ami Big Grin

[Obrazek: 176145_zamkniete-taaa.gif]
Thug life
Odpisz
14.09.2015, 19:39
A może dostaniemy więc aż pięć wersji po jednej dla każdego rdzenia? Smile Oczywiście żartuje. KNB1307 ja właśnie tak myślę.

IGN:Orange
FC:4270-3592-0816

Dwa żarty o pokemonach:
1.Z jakiej przeglądarki korzysta Fennekin? Firefox!
2.Jak Zapdos się komunikuje z innymi? Przez Thunderbird.

Smile
Odpisz
14.09.2015, 19:50
(14.09.2015 19:21)KNB1307 napisał(a):  Mimo tylu nowych informacji nadal czuję niedosyt - ja chcę nowe gry! (pewnie wielu tak myśli)

GF bylby strasznym trollem jesli kazalby nam dlugo czekac. Obstawiam pazdziernik albo poczatek listopada po tym jak rozpocznie sie seria XYZ

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: ash1986_26
14.09.2015, 21:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2015 21:03 przez karolninja.)
Zygarde Zygardą.

Ale mnie zaczęło mocno interesować jedno, a dokładnie ten Greninja, skoro jego więź z Ashem osiągnęła maksimum, i to aż tak bardzo ze aż zmienił wygląd co się zdarza raz na kilkaset lat, to to oznacza że Ash będzie miał z tym pokiem naprawdę wielką więź, równa lub nawet większą nawet niż pikachu, brzmi nierealnie, ale jednak, w końcu jednak zmiana wyglądu i proces co się zdarza raz na kilkaset lat chyba dorównuje lub nawet przebija to co łączy Asha i żółtą myszkę.

Ale zaraz zaraz, Jeśli Ash przegra ligę to pójdzie do następnego Regionu, no i co wtedy?
Zostawi poka z tak ogromną więzią u Oaka? Jakoś to dla mnie jest co najmniej dziwne już zostawienie mega poka niebyło by aż takie w porównaniu z tym.
Weźmie go ze sobą do nowego regionu? Przecie ten pok będzie miał moc jak Sceptile i Charek i zapewne dorówna legendą (w końcu jako frogadier rozwala wszystko) Rozwali wtedy każdego lidera do zera, co było by bez sensu.
Greninja okaże się słaby? To jest nierealne, przecież jako frogadier powala nawet te poki z przewagą typu, nawet resety lvli jak u Pikachu były Unovie czy na mniejszą skale w innych regionach, niewiele by zrobiły full evolved potężnemu pokowi.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Fennekin, noiL, Wobbodrake, Deimon
14.09.2015, 21:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2015 22:29 przez Asmod.)
Bardzo miło zobaczyc Greninję Asha. Ciekawe czy jest to normalna Mega Evo, czy tylko Greninja Asha może jej dokonać (i jak w grach będzie dostepna).

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
14.09.2015, 21:58
(14.09.2015 21:55)Fennekin napisał(a):  On Top - Bardzo miło zobaczyc Greninję Asha. Ciekawe czy jest to normalna Mega Evo, czy tylko Greninja Asha może jej dokonać (i jak w grach będzie dostepna).
Z tego co mi się wydaje to nie będzie mega ewo, a jedynie nowa forma, taka już stała, zmiana wyglądu ewentualnie drobne bost do stat.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Fennekin
14.09.2015, 22:03
Jak beda chcieli usunac Greninje z serialu to znajda sposob. malo to juz bylo wielkich wiezi (Charizard, Sceptile, Infernape czy majacy bzika na punkcie Asha Bayleef). Po prostu zrobia reset albo wysla go na trening zeby stal sie jeszcze silniejszy "dla dobra Asha"

Odpisz
14.09.2015, 22:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2015 22:13 przez Nilson.)
Ash i pierwsze Mego Evo, no spoko. Kryją się tak samo jak z Mega Mewtwo, że niby "co to za nowy Pokemon" a tu ME Y.

Z Zygarde poszaleli, za bardzo to jest pochrzanione, nawet jak na Poki. Już fuzje Kyurema była imo na siłę ale to to jest przegięcie.

[Obrazek: 12002248_883040698415766_2592210365366368179_n.jpg]

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brendan Birch, Wobbodrake
14.09.2015, 22:28
Czy ja wiem? A co powiesz na rotoma ktory staje sie pralka, kosiarka, zamrazarka, mikrofalowka i wiatrakiem? Tongue

Odpisz
14.09.2015, 22:30
(14.09.2015 22:28)Allsix napisał(a):  Czy ja wiem? A co powiesz na rotoma ktory staje sie pralka, kosiarka, zamrazarka, mikrofalowka i wiatrakiem? Tongue

No to jest mniej więcej ten właśnie poziom absurdu ;D Tzn Rotom okej - poltergeist itd ale wciąż nie do końca jestem fanem ;D

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
14.09.2015, 22:34
Osobiscie tez nie przepadam za nadmiernym kombinowaniem ale szczerze ciekawi mnie jak rozwiaza te sytuacje w grach. Jezeli zostanie to fajnie wplecione w fabule i ciekawie zorganizowane zmienianie tych form to moze byc niezle. Zmienianie form np Rotoma, Arceusa i Deoxys zawsze bylo nudne moze tu cos zmienia

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości