Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wątek zamknięty 
Nabór na pomocnika działu Anime
8.09.2015, 14:50
Nabór na pomocnika działu Anime
Wspólna dyskusja doprowadziła mnie i Opiekuna Dziedziny Pokemon poza grami - Twistera - do wniosku, że należy wybrać nowego pomocnika, który zajmie się jednym z kluczowych działów na naszym forum - Anime.

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, znającej się na tematyce działu, posiadającą biegłą znajomość regulaminu forum. Konieczny poziom ostrzeżeń poniżej 50%. Doświadczenie mile widziane.

Oto szablon zgłoszenia:

Kod:
[b]Pseudonim[/b] - [i]Anime[/i].

[b]Wiek[/b]: w latach.

[b]Dlaczego ja:[/b]
Tutaj napisz dlaczego to akurat Ciebie powinniśmy wybrać.

[b]Doświadczenie:[/b]
Tutaj opisz swoje doświadczenie w moderowaniu.

Nabór trwa do soboty, 12 września, włącznie. Zgłoszenia proszę wysyłać wyłącznie przez Prywatną Wiadomość do mnie.

Cherish Balle podarowali: KacpersusPL
8.09.2015, 18:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.09.2015 18:27 przez KacpersusPL.)
RE: Nabór na pomocnika działu Anime
Gdybym miał czas, umiał pisać i znał się na anime, to bym się zgłosił

(8.09.2015 14:50)Conquest napisał(a):  Konieczny poziom ostrzeżeń poniżej 50%
Dlaczego to konieczne?

Moja nazwa w Pokelife: KacpersonPL
[Obrazek: charizard.gif]
8.09.2015, 18:36
(8.09.2015 18:25)KacpersusPL napisał(a):  
Dlaczego to konieczne?

Gdyż użytkownik uhonorowany stanowiskiem pomocnika ma być osobą, do której można bez strachu zgłosić się po pomoc, łatwo się z nią dogadać. Taka osoba powinna stanowić swego rodzaju wzór zachowania się na forum. Każdy kto sprawuje jakąś funkcję na PV (i PVF) w pewnym zakresie odpowiada za wizerunek strony, a chcemy być jak najlepiej kojarzeni. Poza tym chyba każdy woli współpracować z grzecznymi osobami. Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości.

Cherish Balle podarowali: KacpersusPL
8.09.2015, 18:52
(8.09.2015 18:36)Conquest napisał(a):  
(8.09.2015 18:25)KacpersusPL napisał(a):  
Dlaczego to konieczne?

Gdyż użytkownik uhonorowany stanowiskiem pomocnika ma być osobą, do której można bez strachu zgłosić się po pomoc, łatwo się z nią dogadać. Taka osoba powinna stanowić swego rodzaju wzór zachowania się na forum. Każdy kto sprawuje jakąś funkcję na PV (i PVF) w pewnym zakresie odpowiada za wizerunek strony, a chcemy być jak najlepiej kojarzeni. Poza tym chyba każdy woli współpracować z grzecznymi osobami. Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości.
Jak najbardziej. Dzięki za odpowiedź sensei

Moja nazwa w Pokelife: KacpersonPL
[Obrazek: charizard.gif]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości