Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Niucon 2015 - relacja!
18.08.2015, 21:27,
Niucon 2015 - relacja!
Zapraszam wszystkich do przeczytania i obejrzenia naszej relacji z konwentu Niucon 7!
Przypomnę, że byliśmy tam z ekipą serwisów AntyGaming i WAW Pokemon i oprócz tego, że rozdaliśmy niesamowite gadżety to także nagraliśmy kilka filmów i cyknęliśmy mnóstwo zdjęć!
Odbyliśmy także WYWIAD z Daru, który wydaje w ramach firmy Anime Eden - DVD z filmem Sailor Moon R!

Wszystkie informacje znajdziecie w naszym dziale "Valhalla na żywo!" lub klikając w ten link. Nasza galeria z konwentu znajduje się na tej osobnej stronie.

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Key, Turtwiczka, Enygma, _M_, Lucar, KleszczRex
18.08.2015, 21:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2015, 21:40 przez Axel.)
RE: Niucon 2015 - relacja!
Pooooświaaaataaa Księżyyycowej Księężniczki!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka, Key, Brookens, Bidulkę, Sandy, Pysiek, KleszczRex
19.08.2015, 15:26,
A propos tego:
http://pokemon.waw.pl/wp-content/uploads...06_Pro.jpg
- czy jak kojarzę oryginalny obrazek z Psyduckiem na podstawie którego ktoś dopisał ten tekst to bardzo źle czy jeszcze można uratować moją duszę ;_; ?
- dziękuję za publikację ogłoszenia m(^_^)m

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
19.08.2015, 18:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2015, 19:36 przez _M_.)
Tede! Kup se krede!

Serio zostałem fanem D'e. Gość się wydaje przesympatyczny, za cholerę nie mogę ogarnąć skąd się wzięło moje uprzednie przekonanie o tym, że jest bucem! Szacun stary.

Ok, wszyscy trzej jesteście genialni Big Grin, zakończenie Vulpiego w pierwszym filmiku przegenialne

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
19.08.2015, 21:26,
(19.08.2015, 15:26)Turtwiczka napisał(a): A propos tego:
http://pokemon.waw.pl/wp-content/uploads...06_Pro.jpg
- czy jak kojarzę oryginalny obrazek z Psyduckiem na podstawie którego ktoś dopisał ten tekst to bardzo źle czy jeszcze można uratować moją duszę ;_; ?
- dziękuję za publikację ogłoszenia m(^_^)m

Akurat ja z autorami tej przepięknej kolorowanki świetnie się bawiłem, a nawet walnąłem ich portreto-zdjęcie Cool Rysowane było akurat po obejrzeniu z nimi tego słynnego fragmentu tasiemca, gdzie popielaczek wraz z czikoritą jest otoczony przez elektrołdy Big Grin Kolorowane oczywiście przez samych artystów.

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

[Obrazek: dqXiJ.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości