Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Moje unikalne poradniki do gier IV generacji
3.08.2015, 10:08,
Moje unikalne poradniki do gier IV generacji
Zapraszam do przejrzenia moich poradników do gier generacji IV. Nigdzie indziej na internecie nie znajdziecie tego typu poradników, zrobiłem je pierwszy na świecie. Co prawda Liquefy z GameFAQs zrobił jako pierwszy poradnik do Dowsing Machine, ale ja znalazłem o 2 przedmioty więcej : ) Tylko ta mapa Apircornów nie jest mojego autorstwa.

Poradniki Gen IV

Powiedzcie co sądzicie.
Odpisz
3.08.2015, 11:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2015, 11:32 przez pokemonek123.)
RE: Moje unikalne poradniki do gier IV generacji
Chyba wolę poradniki Bulbapedii. Nie podoba mi się, że twoje poradniki to zwykłem pliki tekstowe. Przez to nia ma szans na zdjęcia. Co do ukrytych przedmiotów chętnie bym zobaczył ich dokładne lokalizacje na mapie, żeby nie kręcić się i szukać ich poketchem. Przydałby się też poradnik do układania teamów in-game oczywiście Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Wobbodrake, Ertix, Nilson
3.08.2015, 13:01,
RE: Moje unikalne poradniki do gier IV generacji
(3.08.2015, 11:32)pokemonek123 napisał(a): Chyba wolę poradniki Bulbapedii. Nie podoba mi się, że twoje poradniki to zwykłem pliki tekstowe. Przez to nia ma szans na zdjęcia. Co do ukrytych przedmiotów chętnie bym zobaczył ich dokładne lokalizacje na mapie, żeby nie kręcić się i szukać ich poketchem. Przydałby się też poradnik do układania teamów in-game oczywiście Wink

Liczy się treść, a nie forma : ) W ogóle Ty podałeś linka do walkthrough, a ja nie zrobiłem żadnego walkthrough, więc co ma piernik do wiatraka? : O
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości