Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i EeveePokemon – Ash i Serena na tropie
19.07.2018, 19:49
Post: #211
RE: Pokemon – Ash i Serena na tropie
(19.07.2018 12:57)Polineks69 napisał(a):  Mnie szokuje ze ta seria jeszcze powstaje. Szacun dla autora że mu się jeszcze chce Big Grin

Tych opowiadań jeszcze będzie bardzo dużo.Czytelnicy są opinie są dobre wiadomo,że wolałbym żeby autor pewne rzeczy inaczej poprowadził ale jest dobrze.
Odpisz
21.07.2018, 13:20
Post: #212
RE: Pokemon – Ash i Serena na tropie
Tyle że ja to wiem, bo z autorem utrzymuję ciągły kontakt.Tyle że z każdym kolejnym opowiadaniem się zastanawiam. Ile zeszytów Serena przerobiła na swoje pamiętniki Big Grin
Jedna przygoda na 100 stron A4 więc trochę papieru na to poszło Big Grin

FC: 0533-7996-3499

[Obrazek: 82dfb1857df66b100d359ce9f6ececeb.jpg]
Odpisz
31.07.2018, 21:20
Post: #213
RE: Pokemon – Ash i Serena na tropie
Informuję, że na blogu jest poprawiona wersja mego najnowszego opowiadania. Zapraszam serdecznie do czytania.

Przygoda 115 - Uprowadzony narzeczony:
Ash i jego przyjaciele powracają z Lumiose do Alabastii, gdzie odbywa się przyjęcie na cześć powrotu Clemonta do zdrowia. Ash poważnie rozważa porzucenie emerytury detektywistycznej, choć wciąż ma w tej sprawie wątpliwości. Do Alabastii przybywa Drew, który próbuje zalecać się do May i sugeruje jej, iż Gary nie jest chłopakiem, który może być wierny swojej ukochanej. Wkrótce wokół młodego Oaka zaczyna się kręcić Giselle, jego dama fama, co zdaje się potwierdzać słowa Drew. Prócz tego Asha prosi o pomoc młoda kobieta, która została okradziona z bardzo cennej dla siebie pamiątki rodzinnej. Sprawcą jest James z Zespołu R. Nasi detektywi ruszają na trop kłopotliwego trio, nie wiedząc, iż sprawa nie jest wcale tak oczywista, jak się wydaje. Gdy Ash i jego kompani odkrywają swoją pomyłkę, będą musieli ją naprawić. W końcu w grę wchodzi nie tylko los Jamesa, ale i honor Sherlocka Asha.
Odpisz
17.09.2018, 20:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.09.2018 20:09 przez kronikarz56.)
Post: #214
RE: Pokemon – Ash i Serena na tropie
Informuję, że na blogu jest poprawiona wersja mego najnowszego opowiadania. Zapraszam serdecznie do czytania.

Przygoda 116 - Powrót detektywów muszkieterów:
Ash i Serena mają swoją rocznicę i z tej okazji oglądają oni jeden ze swoich ulubionych filmów, którym jest "CZŁOWIEK W ŻELAZNEJ MASCE" z 1998 roku. Z ciekawości oglądają inne filmy o tajemniczym więźniu w masce, które pobudzają ich zainteresowanie tym tematem. Gdy odkrywają, że w regionie Johto w XVIII wieku znajdował się również więzień z twarzą zakrytą żelazną maską, zaintrygowani wraz ze swoją drużyną cofają się w czasie, aby dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie. W XVIII wieku spotykają swoich dawnych przyjaciół - Francoisa de Sauve'a i jego żonę Madeline, z którymi przybywają na dwór króla Louisa XIV. Ów młody król bawi się i hula, podczas gdy rządy pozostawia w rękach ministrów. Od narzeczonej władcy, księżniczki Sylvii nasi bohaterowie dowiadują się, że poznała ona Philippe'a młodzieńca łudząco podobnego do Louisa. Wkrótce okazuje się, że to on jest więźniem w żelaznej masce. Bohaterowie postanawiają go uwolnić, a potem osadzić na tronie zamiast króla hulaki. Pomagają im w tym Francois i Madeline, a także szlachetny minister Colberton, zaś przeszkodzić im w tym próbują podstępny minister finansów Fouquetini oraz jego zaufany człowiek, wicehrabia de Autumn, który czuje osobistą niechęć do Asha. Zapowiada się przygoda godna pióra samego Aleksandra Dumasa ojca. Czy jednak nasi detektywi tym razem także dadzą sobie radę? Czy pomysły rodem z filmów kostiumowych pomogą im się poruszać w świecie pełnym intryg, bali, pojedynków i romansów?
Odpisz
17.10.2018, 16:35
Post: #215
RE: Pokemon – Ash i Serena na tropie
Informuję, że na blogu jest poprawiona wersja mego najnowszego opowiadania. Zapraszam serdecznie do czytania.

Przygoda 117 - Wilkołak działa nocą:
Drużyna Sherlocka Asha po przygodach w XVIII wieku powraca spokojnie do swoich czasów, następnie zaś, korzystając z okazji przyjeżdża do Alto Mare, aby odwiedzić Biankę i jej dziadka Lorenza. W mieście tym spotykają kilku starych znajomych, gdyż właśnie z pewnej wyprawy powracają Herbert Jones i Maren w towarzystwie Lyry i Khoury'ego. Cała czwórka przeżyła niedawno niesamowitą przygodę, którą potem opowiadają naszym bohaterom. W przygodzie tej, mającej miejsce w regionie Sinnoh, Herbert Jones i Maren zajęli się sprawą pewnego wilkołaka grasującego w okolicy miasta, w którym mieszkali ich znajomi: młode małżeństwo Peeperów. Dwoje detektywów, wspieranych przez sympatyczną parę nastolatków z Johto próbuje rozwikłać tę zagadkę. Jednocześnie Ash i Serena, oprócz wysłuchania relacji z tego śledztwa, próbuje pomóc Seiyiemu, przyjacielowi Bianki, który popadł w depresję po śmierci ukochanej. Bianka obawia się, że chłopak może sobie coś zrobić, więc nasi bohaterowie spróbują zapobiec nieszczęściu.
Odpisz
24.11.2018, 19:23
Post: #216
RE: Pokemon – Ash i Serena na tropie
Informuję, że na blogu jest poprawiona wersja mego najnowszego opowiadania. Zapraszam serdecznie do czytania.

Przygoda 118 - Udane wakacje:
Ash kończy 19 lat i z tej okazji przyjaciele urządzają mu wielkie przyjęcie urodzinowe. Podczas niego Ash rozważa poważnie powrót do fachu detektywa, na co duży wpływ ma jego ostatnia przygoda. Ponieważ jednak wątpliwości wciąż jest bardzo wiele, nasz bohater wybiera się z Sereną nad Morze Bałtyckie do rodzinnego kraju Johna Scribblera. Wraz z nimi wybiera się Alexa, która poważnie musi rozważyć swój związek z Rene Artoisem. Do całej czwórki dołącza jeszcze Seiyi, który próbuje znaleźć ukojenie po śmierci ukochanej. Cała paczka zatrzymuje się w domku na terenie enklawy Pokemonów koni, którą prowadzi pewien starszy pan z przebywającą u niego na wakacjach wnuczką Kaliną i jej chłopakiem Gabrysiem. W ich towarzystwie nasi bohaterowie spędzają bardzo przyjemne chwile, mają czas przemyśleć wiele spraw, a także biorą udział w konkursie piosenek morskich. Gdy jednak pewna mała dziewczynka imieniem Sara znika w tajemniczych okolicznościach, Sherlock Ash zarzuca wszelkie wątpliwości w sprawie swojej misji i rusza dziewuszce na ratunek.
Odpisz
6.01.2019, 21:08
Post: #217
RE: Pokemon – Ash i Serena na tropie
Informuję, że na blogu jest poprawiona wersja mego najnowszego opowiadania. Zapraszam serdecznie do czytania.

Przygoda 119 - Zodiakalny zabójca:
Ash i Serena powracają z wakacji w Polsce, jak i z emerytury, a ledwo przybywają do Alabastii, a już mają sprawę do rozwiązania. Po całym Kanto grasuje psychopatyczny morderca o przydomku Zodiak, który porywa ludzi i morduje w okrutny sposób, po czym nagrania z tych egzekucji wysyła na policję i zapowiada kolejne zbrodnie. Ponieważ policja jest bezradna wobec ogromu jego przestępstw, zostaje wezwany na pomoc Sherlock Ash. Wraz z ukochaną Sereną podejmuje walkę z psychopatą. Pomaga im w tym kapitan Jasper Rocker oraz jego stryj. Ten ostatni ma osobisty powód, aby złapać mordercę, gdyż przestępca z Alabastii wzoruje się w swoich działaniach na morderstwach popełnianych przez Zodiaka działającego swego czasu w USA. Stryj kapitana Rockera był jednym z policjantów, którzy wtedy prowadzili jego sprawę. Teraz chce zamknąć sprawę sprzed lat, więc tym chętnie pomaga naszym bohaterom. Sytuacja jednak komplikuje się, gdy jedną z porwanych przez Zodiaka osób jest Serena. Ash drżąc o życie ukochanej musi ocalić ją zanim będzie za późno.
Odpisz
10.03.2019, 17:42
Post: #218
RE: Pokemon – Ash i Serena na tropie
Informuję, że na blogu jest poprawiona wersja mego najnowszego opowiadania. Zapraszam serdecznie do czytania.

Przygoda 120 - Najpotężniejszy wróg:
Ash i Serena przygotowują się do ślubu. Chcą się pobrać tego samego dnia, co Delia Ketchum i Steven Meyer. Niestety, tuż po swoim wieczorze kawalerskim Ash odkrywa, że jego ukochana zniknęła. Nikt nie wie, gdzie ona może być. Gdy detektyw zaczyna się coraz bardziej niepokoić, to zjawia się u niego Maciek, znajomy z Łeby. To on odpowiada za zniknięcie Sereny i żąda od Asha, aby ten przybył po nią do jego siedziby znajdującej się gdzieś na Atlantyku. Załamany Ash zgadza się i wraz z Joshem oraz Dawn przybywa we wskazane miejsce i staje do walki w obronie ukochanej. Nie wie jednak, jakie są prawdziwe motywy Maćka ani dlaczego młodzieniec mimo wszystko twierdzi, że wcale nie chce ich skrzywdzić. Nie spodziewa się też, że przyjdzie mu skrzyżować szpady z o wiele potężniejszym przeciwnikiem niż wszyscy dotychczasowi. Jak się zakończy to starcie? I do czego ono doprowadzi?
Odpisz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości