Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pokemon – Ash i Serena na tropie
19.07.2018, 19:49
RE: Pokemon – Ash i Serena na tropie
(19.07.2018 12:57)Polineks69 napisał(a):  Mnie szokuje ze ta seria jeszcze powstaje. Szacun dla autora że mu się jeszcze chce Big Grin

Tych opowiadań jeszcze będzie bardzo dużo.Czytelnicy są opinie są dobre wiadomo,że wolałbym żeby autor pewne rzeczy inaczej poprowadził ale jest dobrze.
Odpisz
21.07.2018, 13:20
Tyle że ja to wiem, bo z autorem utrzymuję ciągły kontakt.Tyle że z każdym kolejnym opowiadaniem się zastanawiam. Ile zeszytów Serena przerobiła na swoje pamiętniki Big Grin
Jedna przygoda na 100 stron A4 więc trochę papieru na to poszło Big Grin

FC: 0533-7996-3499

[Obrazek: 82dfb1857df66b100d359ce9f6ececeb.jpg]
Odpisz
31.07.2018, 21:20
Informuję, że na blogu jest poprawiona wersja mego najnowszego opowiadania. Zapraszam serdecznie do czytania.

Przygoda 115 - Uprowadzony narzeczony:
Ash i jego przyjaciele powracają z Lumiose do Alabastii, gdzie odbywa się przyjęcie na cześć powrotu Clemonta do zdrowia. Ash poważnie rozważa porzucenie emerytury detektywistycznej, choć wciąż ma w tej sprawie wątpliwości. Do Alabastii przybywa Drew, który próbuje zalecać się do May i sugeruje jej, iż Gary nie jest chłopakiem, który może być wierny swojej ukochanej. Wkrótce wokół młodego Oaka zaczyna się kręcić Giselle, jego dama fama, co zdaje się potwierdzać słowa Drew. Prócz tego Asha prosi o pomoc młoda kobieta, która została okradziona z bardzo cennej dla siebie pamiątki rodzinnej. Sprawcą jest James z Zespołu R. Nasi detektywi ruszają na trop kłopotliwego trio, nie wiedząc, iż sprawa nie jest wcale tak oczywista, jak się wydaje. Gdy Ash i jego kompani odkrywają swoją pomyłkę, będą musieli ją naprawić. W końcu w grę wchodzi nie tylko los Jamesa, ale i honor Sherlocka Asha.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości