Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Help Center OR/AS
22.10.2017, 20:08
RE: Help Center OR/AS
(22.10.2017 18:46)Victoriatus napisał(a):  Co do lvl 100.
Automatycznie poki w secret base'ach mają poziomy ograniczane do 50, ale jak wiadomo, więcej expa za silniejsze, dlatego w twoim interesie jest zainwestować w tzw "Level Release". Zdobyć go możesz w domku gdzieś na drugim poziomie w battle resort. Dokładnej lokacji nie pamiętam.

Jak już taki zdobędziesz, postaw go u siebie w bazie, a będziesz mógł korzystać z tegoż itemku w bazach innych graczy. Jego działanie po prostu sprowadza się do "uwalniania limitu" - podniesienia go do 100lvla.

krok 2: zainwestuj w pokemona z trick, czy dowolnym atakiem kradnącym item przeciwnika i zapoluj na pellipery. Mają dość znośną szansę na trzymanie lucky egga, który boostuje zdobywane doświadczenie. (uwaga, bo pretty wing jest jednak dość częsty. A to zwykły śmieć)

Zaopatrz się w 6 lucky eggów, przygotuj team który chcesz lvlować, wyjdź z pokecenter, wskocz na latiasa(likwiduje koniecznosć poka z fly, zwalniając slot na expiącego poka), przyleć na miejsce, upewnij się, że level release jest włączony, rozpocznij walkę. po obejściu 12 trenerów po 3 blissey powinieneś mieć poka między 40 a 60 poziomem (zależnie od lvl curve). Każda baza ma możliwość walki raz dziennie, ale jak się ma mało czasu, to takie 3 sesje w ciągu 3 dni to i tak błogosławieństwo.
Wow dzięki za tak szczegółowe wytłumaczenie. Póki co nadal nie mogę znaleźć opcji skanowania Big Grin pewnie źle szukam. W menu nic takiego nie mam: POKEMON/ POKEDEX/ BAG/ MÓJ NICK/ SAVE i OPTIONS. Obrazek zbyt duży i nie mogę załączyć
Odpisz
22.10.2017, 22:25
QR kody skanujesz z poziomu kamery. nie gry. Sun/Moon dało w grze przycisk ją uruchamiający, w ORAS tego nie ma. Odpal kamerę z poziomu menu głównego konsoli, zeskanuj kod i uruchom grę. Baza powinna się znajdować w twoich ulubionych

Odpisz
22.10.2017, 22:29
(22.10.2017 22:25)Victoriatus napisał(a):  QR kody skanujesz z poziomu kamery. nie gry. Sun/Moon dało w grze przycisk ją uruchamiający, w ORAS tego nie ma. Odpal kamerę z poziomu menu głównego konsoli, zeskanuj kod i uruchom grę. Baza powinna się znajdować w twoich ulubionych

Fakt zapomniałem wspomnieć, które menu Wink
Odpisz
26.01.2018, 17:53
Nie mam 100% pewności czy to jest odpowiedni wątek, jak coś to prosze się nie wściekac Tongue Mianowicie chodzi mi o legendę o nazwie Landorus. Niechcący w GTS oddałem swojego którego chwyciłem w chmurze i szukam dobrej duszyczki która ma nad stan legendarnego stwora i chciałaby się wymienić. Wielka prośba o pomoc Sad moja wersja gry to OR. Help
Odpisz
27.01.2018, 10:49
(26.01.2018 17:53)Setryk napisał(a):  Nie mam 100% pewności czy to jest odpowiedni wątek, jak coś to prosze się nie wściekac Tongue Mianowicie chodzi mi o legendę o nazwie Landorus. Niechcący w GTS oddałem swojego którego chwyciłem w chmurze i szukam dobrej duszyczki która ma nad stan legendarnego stwora i chciałaby się wymienić. Wielka prośba o pomoc Sad moja wersja gry to OR. Help
Edit: nieaktualne Smile
Odpisz
5.07.2018, 13:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2018 13:51 przez Sansiro.)
Witam. Przyszły do mnie dwie gry: Pokemon Y i Alpha Saphire. Włączając pokemony Y zobaczyłem że save zawiera wiekszosc pokemonów zaś Alpha saphire ma lekki progres i pokemony na 20 poziomie. W zwazku z tym rodzą sie trzypytania:
1) czy mogę jakoś przenieść pokemony z y do saphire bez drugiej konsoli?
2) czy zacząć grę od saphire i potem zaczac grac w Y czekając na drugą konsole?
3) Czy mając ds lite mogę przenieść pokemony z black 2 do y i potem saphire?

Proszę o w miarę szybkie klarowne odpowiedzi. Pozdrawiam
Odpisz
5.07.2018, 15:01
ad 1)
Masz dwa rozwiązania. Jedno kosztowne (powiedzmy), drugie czasochłonne. Możesz:
a) Kupić pokebank (20 zł rocznie), wpakować tam poki z jednej gry i po zmianie kartridża przerzucić do drugiej
b) odpalić AS, rzucić GTS magikarpa za wskazanego poka, odpalić Y, wyszukać tego karpia, dokonać wymiany. Ten proces wiąże się jednak z traceniem czasu na zapisywanie gry, łączenie z internetem, łączenie (znowu) z serwerem, animacją wymiany, innymi pierdołami, mówiąc krótko... nie polecam na duże ilości.

ad 2) Zacznij od AS jeśli nie masz pokebanku, ale osobiście odradzam kupowanie drugiej konsoli tylko by zachować cudze poki.

ad 3) o ile się orientuję nie da się trade'ować bezpośrednio między 5 a 6 geną. Potrzebny jest pokebank i bodaj poketransporter(popraw mnie ktoś jeśli mylę nazwy) do przerzucenia do niego poków z 5 geny. Zaznaczam przy tym, że proces jest nieodwracalny

Odpisz
5.07.2018, 15:46
kupiłem pokebank doladowalem za 70 zł i kupilem rok za 20. z aplha przerzuciłem startera i teraz włożyłem kartrige z Y i nie moge sie polaczyc z pokebankiem kod 001-0804 Big Grin
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości