Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Help Center OR/AS
22.10.2017, 20:08
RE: Help Center OR/AS
(22.10.2017 18:46)Victoriatus napisał(a):  Co do lvl 100.
Automatycznie poki w secret base'ach mają poziomy ograniczane do 50, ale jak wiadomo, więcej expa za silniejsze, dlatego w twoim interesie jest zainwestować w tzw "Level Release". Zdobyć go możesz w domku gdzieś na drugim poziomie w battle resort. Dokładnej lokacji nie pamiętam.

Jak już taki zdobędziesz, postaw go u siebie w bazie, a będziesz mógł korzystać z tegoż itemku w bazach innych graczy. Jego działanie po prostu sprowadza się do "uwalniania limitu" - podniesienia go do 100lvla.

krok 2: zainwestuj w pokemona z trick, czy dowolnym atakiem kradnącym item przeciwnika i zapoluj na pellipery. Mają dość znośną szansę na trzymanie lucky egga, który boostuje zdobywane doświadczenie. (uwaga, bo pretty wing jest jednak dość częsty. A to zwykły śmieć)

Zaopatrz się w 6 lucky eggów, przygotuj team który chcesz lvlować, wyjdź z pokecenter, wskocz na latiasa(likwiduje koniecznosć poka z fly, zwalniając slot na expiącego poka), przyleć na miejsce, upewnij się, że level release jest włączony, rozpocznij walkę. po obejściu 12 trenerów po 3 blissey powinieneś mieć poka między 40 a 60 poziomem (zależnie od lvl curve). Każda baza ma możliwość walki raz dziennie, ale jak się ma mało czasu, to takie 3 sesje w ciągu 3 dni to i tak błogosławieństwo.
Wow dzięki za tak szczegółowe wytłumaczenie. Póki co nadal nie mogę znaleźć opcji skanowania Big Grin pewnie źle szukam. W menu nic takiego nie mam: POKEMON/ POKEDEX/ BAG/ MÓJ NICK/ SAVE i OPTIONS. Obrazek zbyt duży i nie mogę załączyć
Odpisz
22.10.2017, 22:25
QR kody skanujesz z poziomu kamery. nie gry. Sun/Moon dało w grze przycisk ją uruchamiający, w ORAS tego nie ma. Odpal kamerę z poziomu menu głównego konsoli, zeskanuj kod i uruchom grę. Baza powinna się znajdować w twoich ulubionych

FC: 3797 9339 3656
*pikczer w produkcji*
Odpisz
22.10.2017, 22:29
(22.10.2017 22:25)Victoriatus napisał(a):  QR kody skanujesz z poziomu kamery. nie gry. Sun/Moon dało w grze przycisk ją uruchamiający, w ORAS tego nie ma. Odpal kamerę z poziomu menu głównego konsoli, zeskanuj kod i uruchom grę. Baza powinna się znajdować w twoich ulubionych

Fakt zapomniałem wspomnieć, które menu Wink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości