Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Help Center OR/AS
2.12.2014, 20:39
RE: Help Center
Versus, jesteś pewny że wystarcza sama Lugia? Bo widziałem gdzieś na redicie info że dla psów trzeba mieć w party i Lugie i Ho-oh (tak samo jak z "dżinami", dwa z każdej wersji żeby dopaść trzeciego)

Pytanie ode mnie:

- Jakiś inny sposób na destiny knot niż modlitwa i bezlitosne tłuczenie zakochanej pary na statku?
- Czy ktoś poratuje swoim pokebankiem (Ditto 6 IV chce przerzucić z Y do OR - za trzy-cztery tygodnie będzie klonowany i rozdany na forum jeśli dalej klonować można)

FC: 4656-7683-4909 Pokemon Y

They say before you start a war, you better know what you're fighting for.
Well baby, you are all that I adore, if love is what you need, a soldier I will be.
Odpisz
2.12.2014, 20:54
(2.12.2014 20:39)SlowJack napisał(a):  - Jakiś inny sposób na destiny knot niż modlitwa i bezlitosne tłuczenie zakochanej pary na statku?
- Czy ktoś poratuje swoim pokebankiem (Ditto 6 IV chce przerzucić z Y do OR - za trzy-cztery tygodnie będzie klonowany i rozdany na forum jeśli dalej klonować można)
Na pewno jest na to inny sposób bo jakoś zdobyłem 2 knoty (któryś pokemon może chyba trzymać ten item i w contestach można dostać od fanów) Tongue Mogę ci jednego dać i przy okazji przeniosę ci tego ditto, będę koło 20, odpal x/y z ditto, przeniesiesz go do mnie, a potem zmienisz grę i ci go oddam z tym itemkiem. FC: 4081-5847-9777

Jetem prohacker!

[Obrazek: hGeAFkm.gif]
Mój ulubiony...
TEAM [Obrazek: TR.gif]
Odpisz
2.12.2014, 22:00
Czy aby Azurill ewoluował trzeba go jak w x wygłaskać na max serduszek?
Odpisz
2.12.2014, 22:08
Azurill jako Pokemon wprowadzony w trzeciej generacji nie znającej Pokemon Amie nie mógłby poprzez nie ewoluować.

Ewoluuje dzięki wysokiej przyjaźni - najłatwiej jest ją nabić poprzez dawanie witaminek (HP Up, Iron, itd.), wyzywanie silnych przeciwników (gym leaderzy/E4), zwykłe levelowanie i chodzenie z pierwszym w drużynie.

FRIEND CODE: 1907 - 9155 - 5701 Pokemon Y/Omega Ruby/Moon
Friend Safari: Eevee, Minccino, Teddiursa
[Obrazek: tumblr_ne96g2ndjd1sryapdo1_500.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tomasz74
2.12.2014, 22:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.12.2014 22:12 przez Sandy.)
A ja się zastanawiam czemu nie chce ewoluować mimo 20 lev.
Dzięki
Nie ma za co. Pamiętaj tylko, aby na przyszłość pisać dłuższe i bardziej wartościowe posty.
Na forum przyjęliśmy, że aby komuś podziękować używa się Cherish Balli.
Odpisz
2.12.2014, 22:13
(2.12.2014 20:39)SlowJack napisał(a):  Versus, jesteś pewny że wystarcza sama Lugia? Bo widziałem gdzieś na redicie info że dla psów trzeba mieć w party i Lugie i Ho-oh (tak samo jak z "dżinami", dwa z każdej wersji żeby dopaść trzeciego)

Przejrzałem jeden filmik koleś mówi że dwie legendy, ALE... on ma w drużynie Lugie i mLati@sa

[Obrazek: ae5e1e.jpg]
Odpisz
2.12.2014, 22:57
(2.12.2014 20:39)SlowJack napisał(a):  Versus, jesteś pewny że wystarcza sama Lugia? Bo widziałem gdzieś na redicie info że dla psów trzeba mieć w party i Lugie i Ho-oh (tak samo jak z "dżinami", dwa z każdej wersji żeby dopaść trzeciego)

Pytanie ode mnie:

- Jakiś inny sposób na destiny knot niż modlitwa i bezlitosne tłuczenie zakochanej pary na statku?

Sam sobie mozesz przeniesc poka(z itemem) z xy do oras przez GTS Smile

1- lapiesz jakiegos slabiaka(np zigzagoona) ORAS i wystawiasz go na GTS w zamian np chcesz Ditto
2- uruchamiasz XY i odpadasz GTS nastepnie szukasz swojego Zigagoona ktorego wystawiles w ORAS i wymieniasz go za swojego Ditto(wczesniej w boxie dajesz mu jakis item np destiny knot tylko mega stonow sie chyba nie da xD) i boom masz Ditto w ORAS.

3DS FC 3668 - 9879 - 1538
Pokemon X
Pokemon OR
Odpisz
3.12.2014, 15:27
Co trzeba zrobić żeby zdobyć galladite
Odpisz
3.12.2014, 16:17
(3.12.2014 15:27)Kuba7 napisał(a):  Co trzeba zrobić żeby zdobyć galladite

Dostaje się go od Wally'ego, po pokonaniu go na końcu Victroy Road

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
Odpisz
3.12.2014, 20:51
Bawię się teraz w pokazy i nie bardzo wiem jak wymaksować pokemona do takich pokazów.
Zwłaszcza gubię się przy pokazie talentów.
Jakich ataków nauczyć poka by były jak najlepsze w pokazach?
Odpisz
3.12.2014, 21:03
Tomasz pokazy masz w kilku kategoriach typu cuteness, coolnees, a w summary przy atakach pokazuje jaki atak jest jakiego typu, tylko musisz go mieć na swoim poku chyba żeby zobaczyć Tongue

[Obrazek: Bez-nazwy_eahaarw.png]
Odpisz
3.12.2014, 21:18
Jak zwiększyć poziom chainu w dexNavie?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
3.12.2014, 21:39
Typ ataku można podejrzeć przy podglądzie pokemona taka mała ikonka z kokardą.
Dopiero teraz zauważyłem Tongue
Podobnie ma się sprawa z nauką nowych ataków. Tez możemy podejrzeć jakiego typu jest dany atak.

Wygląda na to, że do każdego pokazu trzeba wyszkolić innego pokemona.
Odpisz
3.12.2014, 22:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.12.2014 22:19 przez KNB1307.)
A wcale nie wygrałam wszystkie pokazy 1 pokiem z tymi samymi atakami. Trzeba na max zrobić te 5 statystyk z pokazów i wygrana w kieszeni. Pokazy są obecnie diabelnie proste. Nawet chyba nie ma już limitu pokeblocków z tego co zauważyłam.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Fennekin
4.12.2014, 19:54
Popieram post powyżej. Wystarczy napakować poka blokami na maxa ile wlezie i heja

FC: 4296-3052-9265
Na moim safari w XY typ GRASS:
- Ivysaur
- Sunkern
- Gogoat
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości