Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Jakie sporty lubicie najbardziej ?
17.04.2015, 20:23
Rainbow Jakie sporty lubicie najbardziej ?
Jaki temat taki wątek Big Grin
Na pewno większość ma z was ulubione sporty. Więc zapraszam do wątku i podzielenia się z nami forumowiczami jakie sporty lubicie najbardziej.

Ja zacznę moim ulubionym sportem numer jeden jest żużel. Uwielbiam go oglądać i uważam go za jeden z najbardziej widowiskowych sportów na świecie. Praktycznie od zawsze był moim sportem numer jeden. A drużynie której kibicuje najbardziej jest to ŻKS ROW Rybnik.
Jeśli ktoś nie wie co to jest to daje filmik.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Drugim jest hokej. Mam takie szczęście że mieszkam blisko granicy czeskiej i wiem co to jest prawdziwy hokej. A moje ulubione drużyny to:
- HC Oceláři Třinec
- Chicago Blackhawks

No i oczywiście piłka nożna no bo kto nie lubi pokopać piłki Big Grin .
A moja ulubioną drużynom jest Arsenal Londyn .

A wszystko podsumuje tym
[Obrazek: 9cf96699dc4921c8ef3e486ab40b3674.jpg]

[Obrazek: Alan_Card.png]

Taktyczny Numer GG: 59153270
Odpisz
17.04.2015, 20:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2015 20:46 przez Ertix.)
RE: Jakie sporty lubicie najbardziej ?
Cytat:No i oczywiście piłka nożna no bo kto nie lubi pokopać piłki
Znowu generalizowanie? Ja nie cierpię na przykład.
Gardzę tym ''sportem''.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Rickardo, oliskar, PrzemoRi
17.04.2015, 20:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2015 21:04 przez Frogadier.)
(17.04.2015 20:40)Ertix napisał(a):  
Cytat:No i oczywiście piłka nożna no bo kto nie lubi pokopać piłki
Znowu generalizowanie? Ja nie cierpię na przykład.
Gardzę tym ''sportem''.

Każdy ma inny gust ale może byś tak napisał jakie lubisz sporty a nie jakimi gardzisz, oczywiście jeśli chcesz.

EDIT:
A i jeszcze jedno o co ci chodził z tym
(17.04.2015 20:40)Ertix napisał(a):  Znowu generalizowanie?

Odpisz
17.04.2015, 20:53
Naprawdę pomysłowy temat. Cóż.... sporty zawsze były przeze mnie nielubiane. Głównie dlatego, że Wf 4 lata z rzędu psuł mi ocenę na świadectwie! ( ze wszystkiego 6 z wyjątkiem WF-u). Najmniej lubię siatkówkę, ponieważ uważam ją za mega masochistyczną grę. Ale temat jest o ulubionych sportach. Na pierwszym miejscu postawiłbym gimnastykę i gimnastykę artystyczną. Najbardziej lubię oglądać te sporty, ponieważ wymagają prawdziwych predyspozycji oraz gimnastyka to jedyna rzecz w której jestem dobry. Na drugim miejscu piłka nożna. W sumie dlatego że lubię Inazuma Eleven.

Wszystko po to by znów dostać baty w Double bitwach!!!!!!!
[Obrazek: 5ba4471e-c97b-4681-b2e6-d742b73f6a1d.file]
Odpisz
17.04.2015, 21:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2015 9:34 przez Ertix.)
Frogadier - nie mam ulubionego. W ogóle sport to jest taka tematyka która mnie w ogóle nie interesuje.
Wyraziłem swoje zdanie w tej kwestii ponieważ nie znoszę gdy ktoś w takich przypadkach posługuje się formułkami w stylu ''jak można tego nie lubić?'' lub patrzy na to ze względu na stereotypy danej płci.
Akurat mam wyjątkową alergię na coś takiego. To moja normalna reakcja Tongue
Należy też dodać, że sam jestem anty-sportowy. Wink

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Mudkip12, Rickardo
17.04.2015, 21:30
Okey dzięki że odpowiedziałeś. I postaram się unikać już takich formułek w stylu " jak tego nie można lubić " xD .

Odpisz
18.04.2015, 13:09
Zgadzam się z Ertixem w 100%, sport [a szczególnie piłka nożna] nie jest w kręgu moich zaineresowań i też trochę wkurzyło mnie uogólnienie. Jeżeli chodzi o mnie, uwielbiam grać w badmintona [kocham uprawiać jeden sport, reszty nie znoszę ;p], a oglądam tenisa [wszystko, co leci na kanałach, które mam] i siatkówkę [ale tylko jakieś mistrzostwa itp.]

(17.04.2015 20:53)Mudkip12 napisał(a):  Najmniej lubię siatkówkę, ponieważ uważam ją za mega masochistyczną grę.
skisłem bardzo XDD

[Obrazek: exXafx6.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
18.04.2015, 14:23
Ja od 1996 roku jestem wiernym fanem czarnego sportu, czyli żużla. Z pamięci podam składy poszczególnych drużyn Big Grin Jedyny minus, że z czasem ten sport zszedł nie co na psy :/ Afery i kłótnie o pieniądze. Kiedyś tego nie było tylko czysta rywalizacja. Tomek Gollob kiedyś zarzekał się, że w Toruniu nigdzie nie pojedzie, a już zmienił Apator na Grudziądz. Sam sport ma w sobie to coś, ale otoczka na dziś kiepskawa.

Odpisz
18.04.2015, 14:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2015 14:45 przez Bidulkę.)
Uwielbiam sztuki walki i siatkówkę. Sam trenuje kung-fu (walka, formy ręczne, formy z bronią) oraz siatkówkę (jest to mój ulubiony sport gdzie gra się piłką). Oczywiście polecam obydwa sporty Big Grin Lubię też pływanie i wspinaczkę.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
18.04.2015, 14:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2015 15:05 przez Turtwiczka.)
Hmm... ze sportów, które można wykonywać samodzielnie (nie potrzebując drogiego sprzętu, boiska itp.) to szachy Big Grin , kolarstwo (w moim wypadku zwykła jazda na rowerze Tongue) i bieganie, a gdy chodziłam jeszcze do szkoły to najbardziej lubiłam unihokeja i siatkówkę (bo jak jest się silnym to wszyscy się odsuwają i łatwo zdobyć punkt dla drużyny Cool ). Z takich, które czasami oglądam (ale nie śledzę wiernie newsów) to bobsleje, głównie przez ten film:
[Obrazek: cool-runnings-bobsled.jpg]
Jestem ciekawa, kto z Was go zna Wink
A, no i lubię oczywiście rozgrywki w Quidditch'a praktykowane w kilku krajach na świecie, chociaż nie wiem czy doczekały się już oficjalnego miana "sportu" xD
[Obrazek: eb00ef8f973c71b163a8bad61ef754a1.jpg]

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
18.04.2015, 16:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2015 16:26 przez Frogadier.)
(18.04.2015 14:59)Turtwiczka napisał(a):  [Obrazek: cool-runnings-bobsled.jpg]
Jestem ciekawa, kto z Was go zna Wink

Ja go znam." Reggae na lodzie " to był naprawdę dobry film Big Grin . I aż nabrałem ochoty żeby go obejrzeć jeszcze raz.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka
18.04.2015, 16:58
Ekstremalne czytanie książek się liczy?

Świeży śnieg...
Kod:
[img=600x400]tu link obrazka[/img]
Odpisz
18.04.2015, 17:03
(18.04.2015 16:58)PrzemoRi napisał(a):  Ekstremalne czytanie książek się liczy?

Jezeli jest podobne do "extreme ironing" to, przynajmniej wg mnie, powinno Wink
[Obrazek: extreme-ironing-sky-dive.jpg]

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
18.04.2015, 17:07
Z oglądanych sportów lubię:
- Piłka nożna. No raczej... (Jeśli ktoś chce wiedzieć to: Juventus, Olympique Marsylia i Sztorm Mosty)
- Boks - król sportów walki, koniec, kropka.
- Zapasy (zarówno europejskie jak i Sumo) - wbrew pozorom, to najskuteczniejsza ze sztuk walki (z pominięciem uderzeń).
- Szachy (tak, tak, szachowe pojedynki potrafią być bardzo emocjonujące).
- Wszelkie mutacje bilarda i poker (texas hold'em).
- Pojedynki Pokemonów (lubię oglądać streamy).
- Chętnie obejrzę rugby, jeśli są to rozgrywki na wysokim poziomie (np. Puchar Narodów)
Czynnie:
- Kick Boxing.
- Kettlebell (generalnie wszystkie formy Crossfitu, ale giry najbardziej lubię).
- Szachy - głównie z bratem albo w Chessmasterze, ale jak są w pobliżu jakieś zwody, to staram się startować.
- Strzelectwo - głównie IPSC, okazjonalnie też długodystansowe (jak będzie luźna kasa, to kupuję w tym roku Remingtona 700).
- Rekreacyjnie jazda off-roadowa (niestety od kilku miesięcy mam przerwę, bo samochód musi koniecznie iść na warsztat).

Z tych nielubianych, to nie przepadam za wszystkimi sportami drużynowymi bezkontaktowymi, bo są nudne jak flaki z olejem (SIATKÓWKA! ARGH!), tenisem i jego mutacjami oraz F1.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
18.04.2015, 20:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2015 20:51 przez Unova 1.)
W moim przypadku jest tak, że nie interesuję się żadnym sportem pokazywanym w TV .Sama za to lubię w coś pograć od czasu do czasu ^^.Najbardziej do gustu przypadła mi gra w dwa ognie .Wszystko zaczęło się od 1 klasy podstawówki kiedy na lekcjach w-fu za wszelką cęnę nie chciałam być zbita i zamiast grać chowałam się za ścianami XD ...Ale kto by pomyślał, źe kiedy nie będę już miała wyjścia i zostanę zmuszona do wyjścia na boisko, okaże się, że świetnie unikam piłki ? Od tego czasu zdarzało mi się zostawać na boisku jako jedyna z klasy, gdy graliśmy przeciwko innym klasom.Pamiętam także jak mimo tego, udało mi się wygrać i jak cała klasa się wtedy cieszyła ^^.
Po za tym przepadam także za skokami w dal ,w których to udało mi się uzyskać najlepszy wynik spośród dziewczyn XD .

3DS Friend Code: 1564-3714-2807
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości