Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Trainer 02 - Premiera magazynu!
10.04.2015, 19:10,
Trainer 02 - Premiera magazynu!
Zapraszam na premierę drugiego numeru magazynu TRAINER!

W numerze:
  • "Mój pierwszy raz" - jak było po pierwszym numerze?
  • Generacja OR/AS - recenzje i teksty
  • Reelatywne anime! - Recenzja D-Frag!
  • Nasza społeczność!
  • Wywiad z Reelem, którego niektórzy kojarzą pod pseudonimem Em...
  • Upadek Polskiej Pokesceny - PokeCollect vs PokeSerwis!
  • Wasze wpisy i listy!

[Obrazek: EKz7jrrm.jpg]

Numer 02 zawiera 16 stron (a przy wydruku tak na prawdę 20) i jest jak na razie dostępny do kupienia przez Allegro. Aukcja dostępna jest pod tym adresem - kliknij. Przesyłka jest darmowa, do aukcji dołączam zestaw kart Pokemon PTCG!

[Obrazek: 7kugFFdm.jpg]

[Obrazek: 0HeQIqYm.jpg]

Dlaczego nie ma jeszcze PDFu?
Dlatego, że numer 02 jest jeszcze w trakcie tworzenia! W tym numerze napisaliście tyle świetnych materiałów, że nie udało mi się ich zmieścić w 16 stronach! Docelowo numer będzie miał ich 20, lub 22 (lub nawet więcej).

Co w takim razie zrobisz?
Na tegorocznym konwencie Pyrkon w Poznaniu planuję rozdać dosłownie kilka papierowych wersji numeru 02 i pół, który będzie zawierał pełne wydanie. Po Pyrkonie, zostanie udostępnione za darmo w wersji PDF na WAWce, issuu i na Google Play

Co będzie w wersji rozszerzonej?
Na pewno dość ostry tekst o kondycji dzisiejszej PokeSceny, Nuzlocke challenge w wydaniu AntyGaming, Fan Area, kilka drobnych tekstów i być może drugi wywiad! Na pewno warto było czekać!

Co oprócz wersji na Allegro?
Aktualnie na stronie magazynu można znaleźć dodatkowe linki i informację o pełnym wydaniu magazynu. Na moim Fanpage będzie można niedługo wygrać jeszcze jedną wersję papierową! Ponadto każdy kto napisze artykuł do magazynu otrzymuje za darmo jego czarno-białą wersję papierową!

A czy mogę....
Tak możesz. Napisz do mnie!

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: iGuru, Mudkip12, Conquest, Torterra03, Rickardo, Krichower, Amebi, Shadus, LucariXD, skm94
10.04.2015, 21:20,
RE: Trainer 02 - Premiera magazynu!
Chce to, ale nie dostate Sad może będzie jakaś promocja (dla Valhalowiczów gratis?)

[Obrazek: w9a1sg.jpg]
[Obrazek: 169qpt4.jpg]
Odpisz
10.04.2015, 22:01,
A ja tam już zakupiłem bo te pare złociszy to nie majątek a za kilka lat to będzie "rare" haha Wink
Odpisz
11.04.2015, 10:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2015, 18:53 przez Goldi.)
Moim zdaniem trochę mało w tym magazynie informacji dla takieg normalnego fana Pokemon, juz mowię o co chodzi: uważam ze powinny tam być techniczne informacje takie jak np. Ostatnio skończył sie turniej ( jakiś tam ) dla każdego kto zagrał 3 razy po zaliczeniu otrzyma( jakiegoś tam pokemona). Nie mowię ze to co jes w magazynie jest złe ale dla przeciętnego fana lub nowego, trudno znaleźć cos co mozna sie dowiedzieć o pokach.
Odpisz
22.04.2015, 17:34,
Zapraszam na premierę numeru 02,5 magazynu TRAINER!

Numer 02,5 to rozszerzony o kilka stron numer 02.

W numerze:
  • "Mój pierwszy raz" - jak było po pierwszym numerze?
  • Generacja OR/AS - recenzje i teksty
  • Reelatywne anime! - Recenzja D-Frag!
  • Nasza społeczność!
  • Wywiad z Reelem, którego niektórzy kojarzą pod pseudonimem Em...
  • Upadek Polskiej Pokesceny - PokeCollect vs PokeSerwis!
  • Wasze wpisy i listy!
  • Ocena kondycji stron PokeSceny
  • Granie w YouTube
  • nieNuzlocke challenge

Magazyn już od piątku będzie dostępny na stronie Trainera.

[Obrazek: MSRq7Fwm.jpg]

[Obrazek: RY0cxz5m.jpg]

Pełny numer 02,5 zawiera łącznie 24 strony i od piątku 24 kwietnia będzie dostępny za darmo w formie PDF, w formie książki w Google Play (do pobrania na androida) oraz w wersji drukowanej, wydawanej w limitowanych ilościach na tegorocznym Pyrkonie w Poznaniu.

[Obrazek: cAfWuOPm.jpg]

Czy można będzie kupić magazyn na Allegro w formie papierowej?
Oczywiście, wszystkie wydania (w tym, zaraz po Pyrkonie, wydanie 02,5) są dostępne na moim koncie Allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.p...id=3499741

[Obrazek: ykcbqSmt.jpg]

A czy mogę....
Tak możesz. Napisz do mnie! Szukamy redaktorów, ciekawych pomysłów, Waszych komentarzy, hejtów i wszystkiego co wspomoże rozwój magazynu!

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
25.04.2015, 21:28,
Mogę napisać artykuł o tym, jak powstaje stopniowo pierwszy polski kompletny katalog pokemon tazo, co nam brakuje i nad czym obecnie trwają prace Smile Jeśli jesteście zainteresowani dajcie znać.

Co do numeru, to przypomniałam sobie dopiero przed chwilą że miał wyjść w piątek, ściągnęłam i... ściany tekstu. Przeczytam trochę później xD'' Z pobieżnego przekartkowania można wywnioskować tyle, ze grafiki są na pewno użyte lepiej niż ostatnio. Jedyne co się rzuca w oczy to obrazki na całą stronę, które są - przynajmniej moim zdaniem - zbędne. Wygląda to trochę jak w czasopismach wydawanych na ekskluzywnym papierze, w których są ekskluzywne zdjęcia na całą stron i ekskluzywne kilkanaście stron reklam Wink Poza tym na pierwszy rzut oka raczej ok.

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
25.04.2015, 23:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.04.2015, 0:16 przez The_Punisher.)
Podoba mi się pomysł, całkiem fajny był ten artykuł o LP z Pokemonów, zwłaszcza że zostali tam wymienieni Youtuberzy których lubię(CCDZeo, Wirgliusz, Pan Rysownik). Dobra Robota. Jeśli jeszcze mogę się odnieść do artykułu to mnie w LP z Poków najbardziej denerwuje łapanie kilkunastu tych samych Poków tylko po to żeby dostać jednego z konkretną naturą. Jak dla mnie w In-gamie to nie ma znaczenia.

[Obrazek: 1zvstvr.jpg] Uszanowanko
http://ask.fm/The_Punisher91 - Ciekawe pytanka proszę
Odpisz
26.04.2015, 0:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.04.2015, 0:56 przez Qwest.)
Przejrzałam pobieżnie całość i na pierwszy rzut oka mogę powiedzieć... wow! Drugi numer wypadł zdecydowanie lepiej, niż poprzedni - wydaje się być bardziej treściwy i uporządkowany, niż debiutancki numer, który sprawiał wrażenie zbyt chaotycznego. Grafiki są rzeczywiście lepiej użyte, no i nadprogramowe obrazki zniknęły, ustępując miejsca treści (tu zgodzę się z Turtwig - wiem, że w artykule zdjęcia być muszą, ale wcześniej bardziej to wyglądało jak ekskluzywne kilkanaście stron reklam) Smile Gratulacje panowie, wykonaliście kawał dobrej roboty - zwłaszcza sposobały mi się te badania w postaci wykresów i tabelek, pozkazujących dane statystyczne (np. ilość użytkowników, będąca gotowa zakupić magazyn). To tyle, jeśli chodzi o "pierwsze wrażenie", gdyż w treść artykułów jeszcze się nie zagłębiałam - zrobię to, kiedy uda mi się znaleźć trochę więcej wolnego czasu.

Podsumowując - jest lepiej. Naprawdę Smile

Tylko...
...zastanawia mnie jedna rzecz...
Czemu mój poprzedni komentarz został potraktowany w listach jako hejt? Sad
(może i narzekałam hardo, ale żeby od razu "vulpi twoje pismo jest do d..."? :'D)
Wiem, że te tytuły mają charakter humorystyczny, ale... zaskoczyło mnie to nieco Smile

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Odpisz
27.04.2015, 18:26,
Vulpi, to jest WSPANIAŁE!!! Zawsze uwielbiałem gazety i magazyny (głównie ogrodnicze Tongue), ale TRAINER wymiata. Tak bogate artykuły, wspaniała grafika oraz interesujące tematy. To jest ideał gazety. NIECH ARCEUS WAM BŁOGOSŁAWI ZA WYMYŚLNIE CZEGOŚ TAK WSPANIAŁEGO (jeżeli wyznajecie Helix Fossil to niech on wam błogosławi)

Wszystko po to by znów dostać baty w Double bitwach!!!!!!!
[Obrazek: 5ba4471e-c97b-4681-b2e6-d742b73f6a1d.file]
Odpisz
28.04.2015, 21:44,
No to ja powiem tak: dostałem ten numer na Pyrkonie i szczerze to jest bardzo ciekawe, fajne oraz momentami śmieszne! Big Grin

Naprawdę polecam, pozdrawiam,
~Lucar :3

[Obrazek: dqXiJ.png]
Odpisz
6.05.2015, 18:39,
Hej, chciałbym tylko dodać, że aktualnie trwa KONKURS w którym do wygrania jest drukowana wersja numeru 02!
Zabawa jest bardzo prosta, trzeba napisać.. najbardziej nielubianego Pokemona!

Wejdźcie na ten adres:

https://www.facebook.com/vulpister/posts...0208656771

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości