Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Ankieta: Czy twoim zdaniem Yo-kai watch ma szansę zabić Pokemony
Ankieta jest zamknięta.
Tak 5.56% 2 5.56%
Nie 94.44% 34 94.44%
Razem 36 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Yo-kai Watch i inni konkurenci dla Pokemonów
16.10.2018, 22:56
RE: Yo-kai Watch i inni konkurenci dla Pokemonów
Zaktualizowaną mam, ale jestem olbrzymią fanką Jibanyana i nie mogłam sobie darować tej przyjemności. Ale wygląd Usapyona jest świetny muszę przyznać. Miałam niemałe zdziwko jak załączyłam grę, a tu mam dwie ścieżki do wyboru Big Grin. Aha, i uwielbiam humor tej serii, zwłaszcza jak się śmieją z Whispera <3.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
30.11.2018, 21:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2018 21:18 przez Shad.)
Bawimy się dalej. 3 część zapowiedziana na 7 grudnia. I ciekawostka, będzie tylko jedna wersja (gdzie w japonii była wersja sushi i tempura, plus trzecia część: Sukiyaki) Podobno można sobie wybrać wersję jak w Blaster.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
1.12.2018, 17:29
(30.11.2018 21:14)Shad napisał(a):  Bawimy się dalej. 3 część zapowiedziana na 7 grudnia. I ciekawostka, będzie tylko jedna wersja (gdzie w japonii była wersja sushi i tempura, plus trzecia część: Sukiyaki) Podobno można sobie wybrać wersję jak w Blaster.
Najwidoczniej chcą jak najszybciej dogonić Japończyków, teraz będą mogli wydać Yo-Kai Watch 4 bez kilkuletnich opóźnień (spin-offy można pominąć lub wydać później). Więc to zdecydowanie dobra decyzja z wydaniem tylko ostatecznej wersji.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości