Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nintendo w końcu na smartfonach!
18.03.2015, 13:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2015, 20:57 przez Asmod.)
Nintendo w końcu na smartfonach!
[Obrazek: DSCF1415.0.jpg]

Nintendo ogłosiło nawiązanie współpracy z DeNa, czołową firmą mobilnego gamingu. Owocem współpracy mają być oczywiście gry na smartfony wykorzystujące podobizny bohaterów wielkiego N.
Gry te nie mają być czystymi portami przeniesionymi na nową platformę, producenci zapewniają o niezależnych produkcjach stworzonych docelowo na współczesne telefony.
Nintendo i DeNa pracują również nad stworzeniem multiplatformowej usługi dla smartfonów, tabletów, PC i konsol.

[Obrazek: ninfeat.jpg]

Wisienką na torcie jest zapowiedziana przez Satoru Iwatę nowa konsola, nazwana tajemniczo NX. Więcej o urządzeniu dowiemy się niestety dopiero w przyszłym roku.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Rickardo
18.03.2015, 15:04,
RE: Nintendo w końcu na smartphonach!
Hmm, to teraz nie wiem, to handheld? Kupować New3DS czy nie? Sad

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz
18.03.2015, 16:20,
Oby pokemony, oby pokemony mam nadzieje że wydadzą ORAS na Tablety i będę mógł w nie w końcu zagrać.

[Obrazek: w9a1sg.jpg]
[Obrazek: 169qpt4.jpg]
Odpisz
18.03.2015, 17:12,
Na ORASy nie licz, bo są zbyt nowe. Mogliby dać jak już Emeraldy na komórki i dać możliwość walki pomiędzy graczami - to by spokojnie wystarczyło.

Ps. Dlaczego te "smartfony" są tak brzydko napisane w newsie? Trzeba było napisać po polsku, takie anglicyzowanie wszystkiego na siłę nie jest fajne.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
18.03.2015, 17:28, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2015, 17:29 przez Allsix.)
Tak jak napisal Axel, o nowych Pokach nawet nie ma co marzyc. Byloby fajnie jakby wrzucili np Emeraldy i FRLG ale mysle ze glownie beda to takie rzeczy w stylu obecnego Pokemon Shuffle.

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
18.03.2015, 17:37,
Jest mały problematyczny szczegół, Pokemony należą do The Pokemon Company i Game Freak, Nintendo jest tylko wydawcą. A w anglojęzycznych newsach była mowa o udostępnieniu DeNa "własności intelektualnej Nintendo", do której Pokemon nie należy. Więc nie napalałabym się na Poki na komórkach, choć nie jest to wykluczone (ale wymagałoby osobnych ustaleń z wyżej wymienionymi) i byłoby niegłupie.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bonku
18.03.2015, 17:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2015, 17:58 przez MagicMuppetMan.)
(18.03.2015, 17:37)Suisho Kasumi napisał(a): Pokemony należą do The Pokemon Company i Game Freak, Nintendo jest tylko wydawcą.

Nintendo też jest współwłaścicielem marki:

http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Pok%C3%A9mon napisał(a):Pokémon (Japanese: ポケットモンスター Pocket Monsters, ポケモン Pokémon for short) is an overarching media franchise owned by Nintendo, Creatures, Inc., and Game Freak.

The Pokemon Company to spółka operująca marką. Powyższe trzy firmy są jej właścicielami.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
18.03.2015, 17:52,
Raczej nie liczcie na największe tytuły Nintendo na komórki. Nie ma się co obawiać o to, że niepotrzebnie kupowaliście konsolę i Pokemony ot tak staną się standardową grą komórkową. Myślę, że "komórkowe N" będzie obejmować tylko drobne minigierki z mordkami znanych bohaterów w stylu Pokemon Shuffle. Wątpię w wydanie któregokolwiek z czołowych tytułów na tę platformę, tym bardziej że zapowiedzieli przecież nową konsolę! A hajs największych maniaków, którzy dadzą się pochlastać za każdą duperelkę z ich ukochanym bohaterem Nintendo, musi sie zgadzać.

Dobrym pomysłem byłoby też stworzenie czegoś na wzór emulatora do gier na GBA i starszych. Gdzieś przeczytałam, że mają takie plany. To byłby dobry patent na odświeżenie starych kotletów - GB i GBA w dzisiejszych czasach to przeżytek, którego nikt już nie kupuje.

Co do nowej konsoli, to na pokemony na nie sobie jeszcze trochę poczekamy. Przerwa pomiędzy wydaniem nowej konsoli, a wydaniem nowej wersji Pokemonów na ową konsolę wynosi mniej-więcej dwa lata. Więc czekają nas jeszcze dwa lata z rodzinką 3DS-ów.

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: max 353
18.03.2015, 20:58,
(18.03.2015, 17:12)Axel napisał(a): Ps. Dlaczego te "smartfony" są tak brzydko napisane w newsie? Trzeba było napisać po polsku, takie anglicyzowanie wszystkiego na siłę nie jest fajne.

Done

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
18.03.2015, 23:12,
RE: Nintendo w końcu na smartfonach!
Whaaat? Kolejna konsola? W takim tempie to ja zbankrutuje D:

POKEMON X
POKEMON OMEGA RUBY
3DS FC:1049-0562-7635
[Obrazek: 2m5xthh.png]
Cytat:Tymczasem, co mamy w pierwszej? Pokemona-murzynkę z ustami po kuracji botoksem
Odpisz
19.03.2015, 12:05,
Jestem ciekaw jak będą wyglądać gry na telefon i komputer
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka
19.03.2015, 16:46,
Zaczyna się nowa rewolucja Nintendo xD

▒█░░░ ▀█▀ ▒█░▄▀ ▒█▀▀▀   ░█▀▀█   ▒█▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀▀
▒█░░░ ▒█░ ▒█▀▄░ ▒█▀▀▀   ▒█▄▄█   ▒█▀▀▄ ▒█░░▒█ ░▀▀▀▄ ░▀▀▀▄
▒█▄▄█ ▄█▄ ▒█░▒█ ▒█▄▄▄   ▒█░▒█   ▒█▄▄█ ▒█▄▄▄█ ▒█▄▄▄█▒█▄▄▄█