Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Wyzwanie Mega Lucario [AKTUALIZACJA]
16.03.2015, 21:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2015, 8:24 przez Asmod.)
Wyzwanie Mega Lucario [AKTUALIZACJA]
Od dzisiaj dostępne jest nowe, nietypowe wyzwanie.

[Obrazek: lucario_p03_01_en.jpg]

Do 23 marca gracze Pokémon Shuffle mogą wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest Lucarionite. Plansza jest ograniczona limitem czasowym jednej minuty. Jest tylko jeden haczyk - trzeba pokonać Mega Lucario z jak najlepszym wynikiem, bowiem ten Mega Kamień zdobędzie tylko 50000 najlepszych japońskich graczy i 20000 graczy poza Japonią. Oprócz Lucarionitu każdy gracz, który podejmie się wyzwania otrzyma jeden Klejnot.

Aby wziąć udział w wyzwaniu należy zaktualizować aplikację do wersji 1.1.3.

Aktualizacja: Dostępna jest wersja 1.1.4, która poprawia błąd związany z etapem Mega Lucario. Do tej pory mogło zdarzyć się, że wynik końcowy gracza wyświetlał się jako 999999, co uniemożliwiało skuteczną zabawę. Teraz ten błąd już nie występuje.

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: LucariXD, Conquest, Sandy, Goldi
16.03.2015, 22:57,
RE: Wyzwanie Mega Lucario
Ta nagroda trafia do normalnej gry czy odblokowuje jakiś poziom w pokemon shuffle?
Odpisz
17.03.2015, 0:57,
Ktoś wie jak złapać Mewtwo?

[Obrazek: Pawelsygnfull.png]
Odpisz
17.03.2015, 13:19,
@up zgaduję że expert stage, któryś z wyższych poziomów. Nie odblokowałam jeszcze, serduszek za mało zużyłam. I z tego samego powodu chyba nawet nie będę próbować wbijać rekordu w tym challenge- ludzie którzy wydali trochę kasy na serduszka z tymi swoimi Xerneasami, Mewtwo i innymi super-duper pokami na bank i tak przebiją Smile

[Obrazek: 176145_zamkniete-taaa.gif]
Thug life
Odpisz
17.03.2015, 13:21,
juz wiem: trzeba wszystkie walki z main zrobic na S rank i wtedy odblokuje sie EX 20 - mewtwo

Odpisz
17.03.2015, 14:03,
Ja dziś zagrałem pare razy nie wkładając w to wielkiego wysiłku i zdobyłem 8894 punkty. Moja pozycja w rankingu to ok.: 11773. Mieszczę się w tych 20 000 osób, które dostaną mega :-)
Nie wydawałem kasy na żadne dodatki typu kryształy czy wspomagacze.
Odpisz
17.03.2015, 14:15,
Event wciąz trwa Wink tyle samo mniej więcej wytrzaskałam, ale nie łudzę się że tego rekordu nikt niżej nie zepchnie

[Obrazek: 176145_zamkniete-taaa.gif]
Thug life
Odpisz
17.03.2015, 20:56,
Ej, a dostaliście na wstępie klejnot? Ja nie. Chyba, że dadzą go dopiero na zakończenie iwentu (?)

Odpisz
17.03.2015, 21:05,
A co z moim pytaniem ?
Odpisz
17.03.2015, 21:09,
yyy ja mam versie1.1.4
Odpisz
18.03.2015, 10:28,
(17.03.2015, 21:05)shinngo napisał(a): A co z moim pytaniem ?

Ale, że co? Ten mega kamień? Zapewne dostajesz go do gry, nie będzie żadnego dodatkowego etapu by go dostać.

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz
20.03.2015, 12:23,
RE: Wyzwanie Mega Lucario [AKTUALIZACJA]
Całkiem fajny ten ranking, chociaż w kategorii, której nie lubię, czyli grze na czas. Gdy muszę coś robić bardzo szybko, to pojawiają się dodatkowe nerwy, które zmiejszają moją efektywność. Tak jest we wszystkim, także w tej grze, dlatego nigdy nie skupiałam się na tych trudniejszych planszach. Jednakże postanowiłam podjąć wyzwanie i nie żałuję. Bo jak się okazało, prawdziwym jest stwierdzenie, że trening czyni mistrza i nawet takie beztalencie do gry na czas, jak ja, jest w stanie coś tu ugrać.

Początkowo nie byłam w stanie nabić więcej, niż ponad pięć tysięcy punktów, potem zatrzymałam się na etapie ponad ośmiu. I to właściwie wciąż jest mój max, który jestem w stanie powtórzyć a i to nie za każdym razem (byłam zła, gdy już po skończeniu czasu trwał jeszcze łańcuszek, który i tak nie pozwolił mi pobić rekordu). I to starczyło jeszcze, by utrzymać się w limicie, ale bardzo szybko spadało się w dół i dwa dni temu byłam już na granicy. Nie wiem jak teraz, ale podejrzewam, że to już za mało, by dostać mega kamyszek.

A skoro nie wiem, to pewnie jednak udało mi się pobić ośmiotysięczny rekord, co? Raz miałam tak ogromnie dużo szczęścia, że mój rekord to 11161 punktów (głównie dzięki Mega Slowbro, który dwukrotnie niemalże wyczyścił mi plansze, kocham go), pobity dwa dni temu, co wtedy dawało miejsce w pierwszych pięciu tysiącach, a przez ten czas spadłam o około dwa tysiaki (na teraz to miejsce 7387), a więc na tyle niewiele, że ten rekord powinien starczyć do poniedziałku. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo szanse na to, że go pobiję są tak znikome, że już nawet nie próbuję.
Oczywiście nie używałam żadnych wspomagaczy (które zresztą są ograniczone do dwóch i dobrze, ja bym tam nawet wyłączyła wszystkie), a szczęśliwy zespół to:
(Mega) Slowbro lv.5
Meowstick lv.4 (wzięty tylko dlatego, bo pomaga w uzupełnieniu paska mega ewolucji u Slowbro)
Slowking lv.4
Pidgeot lv.4 (teraz już piąty)

Cieszy mnie ten ranking też z tego powodu, że dzięki niemu miałam jakąś motywację, żeby nauczyć się choć trochę grać w plansze na czas, i teraz ssie w nich mniej. Na tyle, że udaje mi się czasem zmieścić w czasie, a nawet złapać co nieco. Na ten moment mam Lucario (skoro jest duża szansa na kamyszek, to musiałam go złapać) oraz Sceptile'a (choć to przez to, że przypadkowo kupiłam Great Balla, a jestem na tyle skąpa/oszczędna, że wolę wielokrotnie przechodzić jedną planszę, a monety wydać tylko wtedy, gdy bez tego się nie da przejść dalej).
Odpisz
23.03.2015, 11:03,
No i po zabawie. Czy ktoś poza mną zgarnął Lucarionite? (Dobrze czytacie mam go!) Było fajnie czekam na kolejne takie wyzwanie.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
23.03.2015, 11:12,
Mi też się udało ^^
Odpisz
23.03.2015, 13:53,
Też mam, ale Mega Ewolucja mogłaby mieć jakiś lepszy efekt.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości