Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Upadające Pokemony
18.06.2011, 12:46,
RE: Upadające Pokemony
Kij z tym, jak mówią na to Japończycy, po Polsku anime to film animowany produkowany w Japonii. I tyle. Powiedzenie, że kreskówka i anime to to samo jest błędem (każde anime jest filmem animowanym, ale nie każdy film animowany jest anime, czyli sytuacja podobna, jak u kwadratu i prostokąta)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: klimuk777, Ertix, rubin, Gonzo
18.06.2011, 13:25,
Pokemony to bajka dla mnie. to moje ostateczne zdanie. bajka=anime i tyle.

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
18.06.2011, 13:47,
Wyjaśniając Wasze rozterki -
bajka jest utworem literackim - bajki się CZYTA
film animowany, którego odmianą jest anime jest... filmem! - filmy się OGLĄDA
nuff said, kkthxbai!

A "anime" pokemon (w ogóle niegodne miana anime IMO) upadło dla mnie gdy zorientowałem się, że wszystko jest schematyczne, a kolejne serie są powieleniem poprzednich. Poza tym nie ma to jak robić dwudziestoparominutową reklamówkę gier i innych produktów pod szyldem pokemon.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: BlackTabby90, rubin, Ertix, Hikomikos
18.06.2011, 13:48,
(18.06.2011, 13:47)Gonzo the Great napisał(a): A "anime" pokemon (w ogóle niegodne miana anime IMO) upadło dla mnie gdy zorientowałem się, że wszystko jest schematyczne, a kolejne serie są powieleniem poprzednich. Poza tym nie ma to jak robić dwudziestoparominutową reklamówkę gier i innych produktów pod szyldem pokemon.

This. Zgadzam się, choć ostatnio pojawiło się parę fajnych pozycji, które te schematy bardzo fajnie dekonstruują.
Odpisz
18.06.2011, 14:19,
(17.06.2011, 22:41)klimuk777 napisał(a): http://www.hyper.pl/forum/?topic/anime-a...icja_5-254
Konkretne różnice.

Brecht, cytowanie oszołomów z forum Hypera to świetny sposób na rozbawienie xD

(18.06.2011, 12:46)axel napisał(a): Powiedzenie, że kreskówka i anime to to samo jest błędem (każde anime jest filmem animowanym, ale nie każdy film animowany jest anime, czyli sytuacja podobna, jak u kwadratu i prostokąta)

Nie do końca, bo zarówno japończycy jak i francuzi wszystkie produkcje animowane nazwą słowem "anime".

(18.06.2011, 11:20)GordVadosska napisał(a): Śmierć- odcinek 21 z serii pierwszej
LOL, nie xD Butterfree nie umiera.

Najbliżej do tego jest "śmierć" Łowczyni J, ale ta scena pozostawia pole do domysłów, i jest tak "nieklimatyczna", że w to nie wierzę. Ewentualnie Latios.

(18.06.2011, 11:20)GordVadosska napisał(a): Krew- Odcinek bodajże 33 z serii pierwszej

W odcinku 15 widać wybity ząb, ale poza tym... bez przesady.

(18.06.2011, 11:20)GordVadosska napisał(a): Sex- Odcinek 52 z serii 7, oraz odcinek bodajże 56 z serii pierwszej

lol wut?

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Keriew, Grey12, PokeMan, Ertix
18.06.2011, 16:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2011, 16:37 przez Grey12.)
Dla mnie anime, film animowany, bajka, itd. to to samo. Zresztą to jest już takie głupie sprzeczanie się o nic. Każdy mówi jak mu się podoba.

Lol. GordVadosska nie wiem skąd żeś te informacje wytrzasnął, ale pierwszej serii to ty na pewno nie oglądałeś.

[Obrazek: grey_lexington_signature_copyright_greyl...4p5pd6.jpg]
KOLOR BORDOWY + TWÓJ POST = %
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Mish
19.06.2011, 8:09,
Oglądalem, oglądalem
Byly przymiarki że Butterfree umarl, ale nie wiem czy to zostalo potwierdzone.
W odcinku 11 zas Charmanderowi grozila śmierć jednak wątpie zeby to mialo jakis zwiazek.
Co do sexu, to co prawda wy moze tego nie zauwazyliscie, ale w odcinku 52 w 7 serii May jest bez spodenek co swiadczy o tym ze ''chce nam sie obnazyc''. No i co do krwi, to dosc sporo bylo momentow zranien czy czegos takiego. W pierwszej serii Misty dosc czesto sie denerwowala na Asha i Brocka i bylo widac iz zostali pobici ale krew im nie leciala. Tyle.
Odpisz
19.06.2011, 10:16,
Ash'owi też groziła bolesna śmierć w żołądku Aerodactyl'a. (Jeden z moich ulubionych odcinków)
Charizard'owi (Wtedy jeszcze Charmander'owi) też groziła śmierć. (Zgaśnięcie płomienia)
Ogólnie dużo takich momentów w anime.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
19.06.2011, 10:45,
Ash przecież teoretycznie zmarł już dwa razy, a nieźle się trzyma Tongue W odcinku "Wieża Strachów" i w "Powrocie Mewtwo"
Odpisz
19.06.2011, 11:03,
(19.06.2011, 10:45)axel napisał(a): Ash przecież teoretycznie zmarł już dwa razy, a nieźle się trzyma Tongue W odcinku "Wieża Strachów" i w "Powrocie Mewtwo"

I nadal ma 10 lat... Kolejny powód dla którego ni oglądam tego crapu. Mogliby zrobić tak jak w mandze - nowy sezon, nowy bohater główny, albo postarzyć Asha. Cud jak zrobili coś na kształt Naruto Shippiden, gdzie bohaterowie są dużo starsi niż w pierwszej serii. Nie ma tego czegoś co przyciągnie starszego widza - bo jak dla mnie poziom jest zdecydowanie za niski. Widz ze mnie wymagający, no nie zadowolę się byle czym. Niestety, ich targetem są dzieci :C

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Hikomikos
19.06.2011, 13:08,
Właśnie niepotrzebne są te sprzeczki i mają mało wspólnego z tematem, proponuje więc pozostawic dyskusję co jest bajką a co anime i wrócic do pierwotnego zamysłu, który zresztą już chyba został wyjaśniony na wszystkie możliwe sposoby - póki co zadne pokemony nie upadają ;P

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
19.06.2011, 16:12,
(19.06.2011, 11:03)Gonzo the Great napisał(a): Cud jak zrobili coś na kształt Naruto Shippiden, gdzie bohaterowie są dużo starsi niż w pierwszej serii

No bo 3 lata minęły z tego co pamiętam między seriami Tongue (przynajmniej w mandze tak było wytłumaczone)

Odpisz
21.06.2011, 13:33,
(19.06.2011, 10:45)axel napisał(a): Ash przecież teoretycznie zmarł już dwa razy, a nieźle się trzyma Tongue W odcinku "Wieża Strachów" i w "Powrocie Mewtwo"

Ile razy można powtarzać iż to był film 1, a ''Powrót Mewtwo'' NIE JEST filmem -.-

No i co do postarzania się Asha, to fakt, mogliby zrobić tak jak w mandze że jak jest nowsza seria to jest nowszy bohater. Co jak co, ale Ash mi się też już trochę przejadł (niektórym już w drugiej serii, mi zaś dopiero teraz). Dobrze że przynajmniej dziewczynę zmieniają, no i nie ma już Brock'a Wink

Fajna by była taka podróż Reda, Green i Blue jako młodszych i starszych Smile Ciekawy jestem tylko jakby wyglądała Blue w anime ;] no i White. Ale... już się rozmarzyłem. Pozdrawiam

Odpisz
21.06.2011, 15:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2011, 16:08 przez klimuk777.)
Wracając do elementów anime:
Śmierć- filmy: 1, 5, 8, 10, 12
Po za tym stan bliski śmierci- Powrót Mewtwo, filmy: 4, 11, 13
Krew (czerwone na głowie Pikachu po uderzeniu przez Latios'a)- film 5

Odpisz
21.06.2011, 15:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2011, 15:33 przez Axel.)
GordVadosska napisał(a):Ile razy można powtarzać iż to był film 1, a ''Powrót Mewtwo'' NIE JEST filmem -.-
Zawsze mi się to myli, aż mi głupio, bo to mój prawie ulubiony film

klimuk777 - zapomniałeś o filmie 8. Co jak co, ale umieranie Lucario i Aarona na wizji, można uznać za motyw śmierci Tongue
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości