Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nintendo Anime Channel
14.02.2015, 18:40,
RE: Nintendo Anime Channel
Czy to ustawienie języka dotyczy całej apki czy konkretnie Pokemonów? Bo szczerze mówiąc Inazuma Eleven ma większe szanse na dostępność polskiego dubbingu niż PA Wink

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz
14.02.2015, 20:09,
Każde z dostępnych animu ma listę języków w jakich można oglądać. Inazuma jest dostępna tylko po angielsku.
Kirby po francusku, angielsku, niemiecku i włosku.

Ktoś tam wyżej był zdziwiony brakiem dżapańskiego. Zapewne apka wypuszczona na rynek europejski posiada europejskie języki. Tak samo przecież jest z grami.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
16.02.2015, 12:17,
Testowałam i jestem zachwycona. Aplikacja jest szybka, a odcinki nie zacinają się i nie ładują godzinami (i - co najważniejsze - są w miarę przyzwoitej jakości). Jedynym, co mi przeszkadza, to brak japońskiej wersji - nie ukrywam, że oglądanie pokemonów z angielskim dubbingiem jest dla mnie tragedią, a (ironią losu) spośród dostępnych, jest to jedyny język którym posługuję się wystarczająco biegle, aby zrozumieć, o co chodzi :|

Mam tylko nadzieję, że nie będzie to aplikacja "na raz" i skorzystam z niej jeszcze wielokrotnie (czyt. mam nadzieję, że wrzucą tam przynajmniej jedną serię Advanced).

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Odpisz
16.02.2015, 15:14,
Wrzucili właśnie kolejne 2 odcinki 5 i 6!
Odpisz
16.02.2015, 23:14,
(14.02.2015, 18:07)Piotrek1113 napisał(a):
Cytat:Na 100% nie będzie po polsku, wystarczy wejść w ustawienia > audio. Dostępne są francuski, angielski, niemiecki, hiszpański, niderlandzki, włoski, portugalski i rosyjski.
Nawet Rosjanie mają lepiej od nas...

(13.02.2015, 19:39)Conquest napisał(a): Ruski dubbing bardzo mnie zachęca Tongue

Co prawda Advanced po "rusku" nie pooglądasz, bo nie ma ru duba do s3-9 (akurat pod tym względem u nas było lepiej), ale właśnie zobaczyłem, że nawet mają stronę pokemon.com w swoim języku i pokemon tv z rosyjskim dubem (przynajmniej 16 sezon i nawet napisy na openingu w cyrylicy) i PTCGO tez po rosyjsku, fajnie im... //sorry za offtop
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości