Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowości z CoroCoro - luty 2015
12.02.2015, 22:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.02.2015, 22:12 przez Asmod.)
Nowości z CoroCoro - luty 2015
Nowości z najnowszego wydania CoroCoro dotyczą głównie nadchodzącego 18. filmu z Hoopą w roli głównej. W filmie tym, jak ujawniono, pojawi się mnóstwo legendarnych Pokémonów, takich jak Lugia, Dialga, Palkia, Giratina, Kyurem czy Arceus.

[Obrazek: corocoro3151.jpg]

Przede wszystkim można spodziewać się wysypu legend w GTSie - osoby, które zamówiły bilety na premierę filmu w dniach od 7. marca do 17. lipca mają możliwość pobrania specjalnego Arceusa. Pokémon ten zna takie ataki jak Judgment, Blast Burn, Hydro Cannon oraz Earth Power, a posiadać będzie Silk Scarf lub jedną z płytek zmieniających typ Arceusa. Oprócz Arceusa zdobyć będzie można także jednego z sześciu legendarnych Pokémonów, jednak w tej chwili nie wiadomo z których stworków będzie składała się wspomniana szóstka. Dodatkową legendę będzie można pobrać od 20. czerwca do 31. sierpnia. Do tego samego dnia dostępny do pobrania będzie również wspomniany wcześniej Arceus.

[Obrazek: corocoro3152.jpg]

Oprócz tego CoroCoro dystrybuować będzie Shiny Rayquazę. Prawdopodobnie będzie się on różnił od Rayquazy rozdawanego z okazji World Hobby Fair, ponieważ stworka będzie można zdobyć jednocześnie z obu źródeł.

[Obrazek: corocoro3153.jpg] [Obrazek: corocoro3154.jpg]

Jeśli pojawią się jeszcze jakieś skany z magazynu, news zostanie zaktualizowany o nowe informacje.

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, cri7ooo
12.02.2015, 23:34,
RE: Nowości z CoroCoro - luty 2015
Czy my tu w Polsce mamy jakie kolwiek szanse na te legendy?

Wszystko po to by znów dostać baty w Double bitwach!!!!!!!
[Obrazek: 5ba4471e-c97b-4681-b2e6-d742b73f6a1d.file]
Odpisz
12.02.2015, 23:57,
Jakoś wątpię w to. A już na czarnego Rayquazę i Arceusa to w ogóle nie ma co liczyć. Jak zwykle eventy tego typu będą dżapanis ekskluziw...

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
13.02.2015, 0:30,
Zawsze można wytargować któregoś na GTSie. Brat tak zdobył wszystkie legendy, zaczynając od pojedynczego Reshirama, którego dostał przez Wonder Trade.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
13.02.2015, 0:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2015, 0:45 przez Qwest.)
Nadal czekam na europejski event z Keldeo, Shayminem i Victinim dla szóstej generacji, cześć.

W sumie, pamiętam że np. w BW filmowy Victini był dostępny również dla Europy i Ameryki. Więc nie negowałabym obecności eventowego Arceusa i innych niedostępnych legend dla europejskich i amerykańskich graczy. Inaczej mówiąc - jest jeszcze nadzieja Smile

To nie są czasy pierwszych gier na DS-a, gdzie legendy były dostępne tylko dla Japończyków i Amerykanów (chyba?), teraz się już trochę bardziej otwarli na resztę świata, nie bójcie się.

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Odpisz
13.02.2015, 0:44,
Gdzieś czytałem ze mamy dzięki pokemon AS/OR ( wszyscy nawet Europa ) możliwość złapania bądź otrzymania WSZYSTKICH LEGEND do XY wiec może i nam spadnie jakiś ochlap tego co dostają japoncy
Odpisz
13.02.2015, 16:36,
Możliwe że coś jednak dostaniemy. W końcu sytuacja w ostatnim czasie się poprawiło i mamy dystrybutora nintendo. Btw.: Z tego co wiem eventowych poków nie da się legalnie otrzymać przez GTS
Odpisz
14.02.2015, 10:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2015, 21:13 przez KNB1307.)
Trochę przesadzili za dużo legend w 1 filmie. Ale Arceusa bym chciała (przez GTS nic z tego nie przechodzą eventowe choć niektóre rozdawane w tej generacji przechodzą może i on też będzie przechodził).
Chwila a gdzie Latias? Na żadnym z plakatów i skanów go nie ma nawet na tym (gość po prawej ma chyba te butelkę od Hoopy):
http://vignette1.wikia.nocookie.net/es.p...0214033602

Ok racja jest. Czyli brakuje już tylko Ho-oha z zestawu legend z ORAS (oprócz 3 "duszków" i tych trzech dżinów ale to inna sprawa). (on się chyba nigdy filmu nie doczeka)

Znając życie z Arceusem zrobią to samo co z Mewtwo (to będzie inny Arceus).
Znalazłam lepszy plakat (większy):
http://41.media.tumblr.com/8af6c287da7f3...1_1280.jpg

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
14.02.2015, 17:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2015, 19:35 przez karolninja.)
(14.02.2015, 10:03)KNB1307 napisał(a): Trochę przesadzili za dużo legend w 1 filmie. Ale Arceusa bym chciała (przez GTS nic z tego nie przechodzą eventowe choć niektóre rozdawane w tej generacji przechodzą może i on też będzie przechodził).
Chwila a gdzie Latias? Na żadnym z plakatów i skanów go nie ma nawet na tym (gość po prawej ma chyba te butelkę od Hoopy):
http://vignette1.wikia.nocookie.net/es.p...0214033602

Przyjrzyj się, nad kyogrem, pod dilagą.

Mnie zastanawia jaka role w tym filmie dadzą Arceusowi, no i czy pozna swojego wybawcę.

(14.02.2015, 10:03)KNB1307 napisał(a): Znając życie z Arceusem zrobią to samo co z Mewtwo (to będzie inny Arceus).

To akurat jest niemożliwe, wyraźnie pokazali w filmie 12 że Arceu jest tylko jedrne.

PS. widać na tych plakatach nasze rodzeństwo, wiec to chyba już utwierdza w przekonaniu ze blondasy zostają w anime (walka z Clemontem raczej będzie przed filmem).
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
14.02.2015, 20:17,
(13.02.2015, 16:36)Patryk PZ napisał(a): Z tego co wiem eventowych poków nie da się legalnie otrzymać przez GTS

Racja. Nie jest to możliwe. Ale w bezpośredniej wymianie z Passerby już można dostać eventy. Pomyliłem nazwy "ficzerów".

Odpisz
14.02.2015, 21:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2015, 21:58 przez KNB1307.)
karolninja - Już oni coś wymyślą np. Arceus (nie wiemy jak i skąd te pierścienie przenoszą poki - nie pamiętam by to gdzieś podali) z równoległej rzeczywistości albo słynna skleroza. Giratina też pewnie Asha nie rozpozna tak jak i Kyurem (choć nieźle zalazł mu za lodowatą skórę).

A ponoć Shaymin, Keldeo i Victini z eventu z Japonii przechodzą przez GTS? Czy te na GTS to same podróby?

Skąd tyle Hoopa je poprzenosił (zwiastun filmu).
Dobry pomysł na film walnąć wszystkie legendy razem i totalny armagedon. Żeby tylko nie zepsuli fabuły (znowu łzy Pikachu ratują sytuację lub coś tam trafia Ash i nagle pokój i koniec walki).
A Giratina go poznała bo to była ważna część filmu (10, 11 i 12 to właściwie jeden film).

Chodzi o ten zwiastun z Shiny Rayquazą.
https://www.youtube.com/watch?v=Ga99-UE_buM

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
14.02.2015, 21:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2015, 21:53 przez karolninja.)
(14.02.2015, 21:18)KNB1307 napisał(a): karolninja - Już oni coś wymyślą np. Arceus (nie wiemy jak i skąd te pierścienie przenoszą poki - nie pamiętam by to gdzieś podali) z równoległej rzeczywistości albo słynna skleroza. Giratina też pewnie Asha nie rozpozna tak jak i Kyurem.
Giratina akurat Asha poznała w kolejnym filmie po jej pierwszym spotkaniu.
W sumie Arceus poznał Asha po tysiącu lat niewidzenia(w końcu tylko Ash i kumple się przenieśli w czasie), więc raczej teraz go pozna na pewno, a w poki z innego wymiaru wątpię.

Najbardziej mnie ciekawi skąd do cholery aż tyle tych legend, w tym sam pokebóg

rozumiem jaka dają nawet piec legend w filmie, no ale nie piętnaście (a jeszcze się nie zdziwię jak pojawi się mewtwo, albo i dwa (ten z pierwszego i ten z 16 filmu))
(14.02.2015, 21:18)KNB1307 napisał(a): Skąd tyle Hoopa je poprzenosił (zwiastun filmu).

A Giratina go poznała bo to była ważna część filmu (10, 11 i 12 to właściwie jeden film).
A to nowy treiler jets? bo widziałem jedynie screna z tym co Hoppa na satosha wysłała pełno pikaczy

Ale ja nadal utrzymuje że jednak Arceus i reszta poków których jest jedna sztuka poznają asha.
Odpisz
14.02.2015, 22:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2015, 22:58 przez Makion.)
Mam dziwne wrażenie, że Arceus może otrzymać jakąś nową formę/mega ewolucję w tym filmie. No i kwestia zmiany formy Hoopa'y, zastanawiam się czy będzie można zmienić ją w ORAS, lub zrobią tak jak z Diancie. Czyli będzie rozdawany kod z Hoopą, a butelkę dostanie się dopiero w nadchodzącej grze?
Odpisz
15.02.2015, 0:53,
(14.02.2015, 21:18)KNB1307 napisał(a): Dobry pomysł na film walnąć wszystkie legendy razem i totalny armagedon. Żeby tylko nie zepsuli fabuły (znowu łzy Pikachu ratują sytuację lub coś tam trafia Ash i nagle pokój i koniec walki).
https://www.youtube.com/watch?v=Ga99-UE_buM
Trzaskające się po pyskach legendy, to zawsze dobry pomysł na film. Niezależnie od fabuły.

To czy którykolwiek pozna Asha, to kwestia całkowicie losowa. Jak tam sobie scenarzysta przypomni lub nie. Nie zauważyłem, żeby byli w kwestiach zgodności filmów z serialem i sobą nawzajem, zbyt skrupulatni. Dlatego nie widzę sensu w powoływaniu się na jakiekolwiek przykłady w tej kwestii.

Odpisz
15.02.2015, 1:17,
Jak patrze na te plakaty, to wygląda na to że:
Latias atakuje Kyogera
Lugia walczy z Palkią
Dialga walczy z Giratiną
Rayquaza wydaje się lecieć po to by zaatakował Groudona
Kyurem też wydaje się nie mieć pokojowych zamiarów

A wzrok Arceusa mówi że zastanawia się co wypił gdy to tworzył.

A tak serio, jeśli to wszystko będzie ze sobą walczyć (Arceus zapewne chce rozwalić świat bo przypomniał sobie że ktoś mu parę tysięcy lat temu nie oddał pięciu zeta czy coś takiego) to nawet Ash mimo że ma spore doświadczenie w ratowaniu świata może mieć tym razem spory problem.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości