Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

[S] Nintendo 3DS XL + Omega Ruby + Alpha Sapphire + SoulSilver (lub osobno!)
28.01.2015, 0:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2015, 0:46 przez Ablissa.)
[S] Nintendo 3DS XL + Omega Ruby + Alpha Sapphire + SoulSilver (lub osobno!)
Cześć Smile
Niestety cienko u mnie z kasą, więc mimo bólu muszę się rozstać z moją konsolką...

Na sprzedaż mam praktycznie nową - dostałam ją 3 grudnia 2014 konsolę Nintendo 3DS XL Black. Używana tylko po to żeby przejść OR, bez zadrapań, zarysowań, dbana i kochana przez te dwa miesiące, w pełni sprawna, na gwarancji, kupiona na amazon.com.

Minus konsoli - region lock USA - ale gry które również sprzedaję też są z regionu USA, więc można spokojnie grać.

Gry - Omega Ruby i Alpha Sapphire - OR skończone, mam kilka shiny (w tym Rayquaza, ale z WT więc pewnie nie jest to "prawdziwy" Pokemon), oczywiście można zacząć od nowa jak ktoś chce. Mam też nieruszone Alpha Sapphire, oba z regionu USA, kupione na amazon.com pod koniec listopada 2014, z pudełkami i wszystkim innym.

Sprzedam też SoulSilver - wersja europejska, ale chodzi na konsoli z USA - też jest jeden shiny, Nidoqueen Tongue

Mogę wysłać kurierem, pocztą, lub w Warszawie odbiór osobisty gdzieś na linii metra. Do zestawu za darmo dołączam ładowarkę i transformator do gniazdka odpowiedni dla konsolki.

Cena zestawu wszystkie gry + konsola = 750 zł
Sama konsola = 500 zł
Gry = 100 zł każda

Album ze zdjęciami: http://imgur.com/a/r9HuL - przepraszam za słabą jakość zdjęć, robione telefonem.

Mogę się potargować Smile
Zapraszam do kupowania Smile
Odpisz
28.01.2015, 15:14,
RE: [S] Nintendo 3DS XL + Omega Ruby + Alpha Sapphire + SoulSilver (lub osobno!)
SoulSilver z pudełkiem i pokewalkerem?

[Obrazek: exXafx6.png]
Odpisz
28.01.2015, 15:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2015, 15:57 przez Ertix.)
RE: [S] Nintendo 3DS XL + Omega Ruby + Alpha Sapphire + SoulSilver (lub osobno!)
Jestem zainteresowany Alfa Szafirami oraz ładowarką.
W razie czego pisz na gg (numer w profilu) lub na PW, by ustalić więcej szczegółów.

Odpisz
29.01.2015, 0:28,
(28.01.2015, 15:14)patryku napisał(a): SoulSilver z pudełkiem i pokewalkerem?

Ups, zapomniałam dopisać. SS bez pudełka i pokewalkera Sad Przepraszam.
Odpisz
3.02.2015, 21:35,
(28.01.2015, 0:35)Ablissa napisał(a): (w tym Rayquaza, ale z WT więc pewnie nie jest to "prawdziwy" Pokemon)

Z tego co się orientuję to Gamefreak ma swoje sposoby na shackowane poki: nie można ich wymienić na WT, nie przechodzą przez pokebank a także nie można nimi walczyć w battle spocie. Tak więc albo jest to prawdziwy shiny albo bardzo dobrze spreparowany hack. Smile

Nintendo FC: 3325-3306-4628
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości