Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pokemon Tazo na PV
20.02.2018, 1:13
RE: Pokemon Tazo na PV
Hej wszystkim! Big Grin

Dziękuję, że ktoś tu coś w ogóle robił jak mnie nie było, przynajmniej na początku Smile i jednocześnie przepraszam za tak długą nieobecność! Jak ten czas szybko zleciał, myślałam że to może niecały rok a to jednak dłużej... Na początku nie miałam zwyczajnie czasu, a rok temu w wakacje zaczęłam grać w Pokemon Go i mój brak czasu zwiększył się jeszcze bardziej :/ Teraz dotarłam już mniej -więcej poziomem do graczy którzy grają od początku więc mogę trochę zmniejszyć tempo i częściowo wrócić do hobby kolekcjonerskiego Tongue (ale czasu nadal nie mam za dużo, pracuję gdzie pracowałam).

Piszę dlatego, że udało mi się ostatnio zdobyć (w zasadzie już nie ostatnio, ale zabrałam się wreszcie do porządków z kolekcjami i wczoraj wydobyłam to spod innych rzeczy) do katalogu coś, o czego istnieniu w ogóle nie wiedziałam - taką kartonikową ramkę z tazo, którą można postawić na nóżce! Big Grin Fotki oczywiście teraz jeszcze nie prześlę bo nie jestem na chwilę obecną aż tak ogarniętym człowiekiem, ale mam ją i to się liczy. Tatuaże żadne mi nie doszły, plakaty itp. też nie niestety.
A propo nie-tazo katalogów, zdobyłam też missprint wieczka Danone Big Grin Myślę, że to będzie fajna ciekawostka.

Jakby ktoś potrzebował kontakt to piszcie na paprotka88@vp.pl
Z góry tylko mówię, że na chwilę obecną nie sprzedaję tazo na sztuki gdyby ten temat obserwował jakiś chętny na kupno, bo nie mam na to czasu.

Zaglądam na maila co parę dni, można pisać. Co do Ari, Conquesta, Bidulkę - od Was chętnie przeczytam wiadomości Smile Kopę lat...

Ogólnie to mam jeden wielki chaos, i w plikach do katalogu, i w rzeczach do opisania, i w kolekcjach w realu... Biorąc pod uwagę jak mi dotychczas idzie nie chcę nic deklarować że zamieszczę następny tekst wtedy a wtedy, ale chciałam tylko dać znać że tazo są nadal dla mnie ważne <3 i że jeśli nadal zechcecie mi pomagać w tworzeniu katalogu to będę wdzięczna i postaram się jakoś mozolnie pchać ten projekt do przodu Smile

P.S. Gdzie są wszyscy, czemu tutaj tak pusto w porównaniu z tym co ostatnio było? :O
P.P.S. Daru jest nadal adminem?

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
20.02.2018, 10:37
(20.02.2018 1:13)Turtwiczka napisał(a):  Hej wszystkim! Big Grin

Dziękuję, że ktoś tu coś w ogóle robił jak mnie nie było, przynajmniej na początku Smile i jednocześnie przepraszam za tak długą nieobecność! Jak ten czas szybko zleciał, myślałam że to może niecały rok a to jednak dłużej... Na początku nie miałam zwyczajnie czasu, a rok temu w wakacje zaczęłam grać w Pokemon Go i mój brak czasu zwiększył się jeszcze bardziej :/ Teraz dotarłam już mniej -więcej poziomem do graczy którzy grają od początku więc mogę trochę zmniejszyć tempo i częściowo wrócić do hobby kolekcjonerskiego Tongue (ale czasu nadal nie mam za dużo, pracuję gdzie pracowałam).

Piszę dlatego, że udało mi się ostatnio zdobyć (w zasadzie już nie ostatnio, ale zabrałam się wreszcie do porządków z kolekcjami i wczoraj wydobyłam to spod innych rzeczy) do katalogu coś, o czego istnieniu w ogóle nie wiedziałam - taką kartonikową ramkę z tazo, którą można postawić na nóżce! Big Grin Fotki oczywiście teraz jeszcze nie prześlę bo nie jestem na chwilę obecną aż tak ogarniętym człowiekiem, ale mam ją i to się liczy. Tatuaże żadne mi nie doszły, plakaty itp. też nie niestety.
A propo nie-tazo katalogów, zdobyłam też missprint wieczka Danone Big Grin Myślę, że to będzie fajna ciekawostka.

Jakby ktoś potrzebował kontakt to piszcie na paprotka88@vp.pl
Z góry tylko mówię, że na chwilę obecną nie sprzedaję tazo na sztuki gdyby ten temat obserwował jakiś chętny na kupno, bo nie mam na to czasu.

Zaglądam na maila co parę dni, można pisać. Co do Ari, Conquesta, Bidulkę - od Was chętnie przeczytam wiadomości Smile Kopę lat...

Ogólnie to mam jeden wielki chaos, i w plikach do katalogu, i w rzeczach do opisania, i w kolekcjach w realu... Biorąc pod uwagę jak mi dotychczas idzie nie chcę nic deklarować że zamieszczę następny tekst wtedy a wtedy, ale chciałam tylko dać znać że tazo są nadal dla mnie ważne <3 i że jeśli nadal zechcecie mi pomagać w tworzeniu katalogu to będę wdzięczna i postaram się jakoś mozolnie pchać ten projekt do przodu Smile

P.S. Gdzie są wszyscy, czemu tutaj tak pusto w porównaniu z tym co ostatnio było? :O
P.P.S. Daru jest nadal adminem?

Przeważnie po północy nie ma nikogo na forum, oraz tak dalej Daru jest adminem Wink

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
23.07.2018, 21:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2018 21:32 przez krykoz.)
Zgodnie z tą listą...

Turtwiczka napisał(a):1) Paski / owijki z opakowań chipsów - mamy wszystkie, obustronne skany (strona 1, post 7)
2) Plakaty:
- plakat pokemon tazo set 1 (strona 1, post 11)
- plakat seria 1 set 2 (u mnie na kompie)
- plakat z grą pooknij tazo (seria 2 set 2) (strona 1, post 11)
- plakat pokemon flesz tazo (strona 1, post 11)
- inne plakaty
3) Pudełka na tazo:
- zielone (strona 1, post 11)
- czerwone
- niebieskie

4) Inne gadżety płaskie związane z tazo:
- linijka z serią 2 setem 2 (strona 7, post 104)
- plan lekcji z serią 2 setem 2 / zapperem na środku (strona 7, post 104)
5) Okładki z zeszytów do tazo:
- flesz tazo (strona 1, post 11)
- DUO tazo:
- zeszyt z Feraligatrem
(strona 1, post 14, lepsze foto na stronie 2 w poście 23, skan stanu mint u mnie na kompie)
- z Shucklem (strona 2, post 26, skan mint u mnie na kompie)
- z Misty i Brockiem (strona 2, post 26, skan mint u mnie na kompie)
- inne zeszyty do tazo (?)
6) Katalogi i albumy do tazo:
- Pokemon Advanced (strona 1, post 11)
Pokemon attack (strona 1, post 11)
7) Magnet tarcza (strona 1, post 11) oraz Magnet Ball (papierek - strona 1, post 11, zdjęcia samej piłki są na razie na moim kompie)
8) Katalog chińskich tazo (suchy tekst, ale ma być opublikowany razem ze skanami) (strona 3, post 44)
9) Tatuaże dodawane do tazo:
- Bulbasaur
- Ivysaur
- Charmander (mamy, ale nie do końca w stanie idealnym)
- Squirtle
- Pikachu

- Jigglypuff
- Psyduck
- Ponyta
- Dratini
- Ash

10) Reklamy z TV:
- tazo 1 set 1 (strona 5, post 68)
- tazo 1 ser 2 (strona 5, post 68)
- tazo 2 (tatuaże) (strona 5, post 68)
- tazo 2 + master tazo (strona 5, post 68)
- metal tazo set 2 (strona 5, post 68)
- inne reklamy tazo
11) Teksty promocyjne z internetu:
- strona 5, post 72 (na chwilę obecną nie ogarniam co mamy, a czego nie Undecided )
- strona 6, post 80
- strona 6, post 84
12) Kupony promocyjne niebędące tazo:
- tazo z logo pop (ówczesna sieć komórkowa)
- z logo radiomagnetofonu, "osobistego odtwarzacza CD" (discmana Tongue)
- aparatu fotograficznego
"wygrywające kupony" (mega metale, Advanced metal tazo i zwykłe metal tazo - seria następna)
- "wygrywające metal tazo" (atak tazo)
- "wygrywające krążki" (roksy)
- "kasę" / "kupon - zabawkę" (DUO).

13) Tubki do tazo:
- zielone na serię 2 set 2 (strona 6, post 87, lepsze zdjęcia u mnie na kompie)
- inne tubki (?)
14) Informacje o promocyjnych tazo z bohaterami anime - czy istniało jeszcze jakieś oprócz tego w mojej sygnaturce?
15) Braki w skanach kilkunastu sztuk polskich tazo, które mam nadzieję niedługo ogarniemy już naszą metodą (nie podaję na razie które konkretnie, bo jestem w trakcie ogarniania braków, potem wyedytuję)

Jeszcze szukacie czerwonego kartonika? Bo z tego co widzę, to chyba tak! Więc daję link:
CZEROWONY KARTONIK

P.S.
Trochę nie na temat, ale może ktoś ma całe piosenki z płyty Totally Pokemon PL? Jeśli ktoś podrzuci mi link do odsłuchu lub coś na priv do chociaż jednej piosenki (nie liczą się mixy, remixy, polski+angielski, tylko całe piosenki, poza "Ty i Ja i Pokemon"- bo tej nie potrzebuję) najlepiej piosenka "Pikachu przybądź tu", to wstawię tutaj lub na prośbę tylko na priv dam coś naprawdę fajnego, czego też nie ma tutaj na liście, a przydałoby się w katalogu, bo jest związane z Tazo [ Nie ściemniam, słowo harcerza Wink ]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości