Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Tazo na PV
30.01.2015, 11:37,
RE: Pokemon Tazo na PV
(30.01.2015, 11:26)Sousuke napisał(a): Coś mi się przypomina, że też taki zeszyt posiadałem. Leży pewnie gdzieś w domu Smile ech jakbym chciał by znów były jakieś tazo do zbierania Sad

Wystosowałam dwa oficjalne maile - do polskiej siedziby Laysów i zagranicznej siedziby bodajże w Stanach, od obu nie doczekałam się odpowiedzi - możemy raczej tylko pomarzyć Sad (albo przenieść się do Japonii, gdzie nadal co roku wychodzą nowe tazo z kolejnymi generacjami Tongue).

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
30.01.2015, 16:59,
I pomyśleć, że kiedyś za młodu się te naklejki "marnowało". Ja swoje naklejałem na szafę, a meble w pokoju już 3 razy zmieniane od tego czasu. Po naklejkach z Duo Tazo ani słychu ani widu Sad Nawet nie wiedziałem, że taki zeszyt był dostępny. W ogóle dużo rzeczy się teraz dowiaduję o Tazo, w tym wątku. Dzięki Big Grin

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Turtwiczka
4.02.2015, 1:54,
Fakt, był taki zeszyt, też go posiadam. Bo tak sobie myślałam - gdzie do licha są moje naklejki z taz!? Przeszukałam pokój i znalazłam tą okładkę Big Grin Mam jeszcze kilka poke-okładek, ale już nie związanych z tazo. Ja od razu kartki wyrywałam, a okładka szła do koszulki i do segregatora, żeby jej nie uszkodzić ^^
Odpisz
4.02.2015, 1:59,
(4.02.2015, 1:54)Ari napisał(a): Fakt, był taki zeszyt, też go posiadam. Bo tak sobie myślałam - gdzie do licha są moje naklejki z taz!? Przeszukałam pokój i znalazłam tą okładkę Big Grin Mam jeszcze kilka poke-okładek, ale już nie związanych z tazo. Ja od razu kartki wyrywałam, a okładka szła do koszulki i do segregatora, żeby jej nie uszkodzić ^^

Haha, no tak Big Grin
Ja zawsze kładłam nacisk żeby moje gadżety były, że tak powiem, w całości i kartki zostawiałam w środku chowając całe zeszyty do szafek (i zabierając sobie cenne miejsce ^^'). Inne poke-okładki? Masz na myśli zeszyty, które były w dwóch wersjach: cienkiej okładki z kółkami z pokemonami na brzegach lub w grubej okładce z:
- Pikachu na głowie Asha, chyba jasnobłękitny;
- Laprasem, Ashem, Misty i Tracey'em (taki tęczowy)?
Ja tylko takie kojarzę, też fajne były jak na tamte czasy Big Grin

- z polskich:
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Odpisz
4.02.2015, 11:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.02.2015, 11:38 przez Ari.)
(4.02.2015, 1:59)Turtwig2 napisał(a): Ja zawsze kładłam nacisk żeby moje gadżety były, że tak powiem, w całości i kartki zostawiałam w środku chowając całe zeszyty do szafek

Problem w tym, że jak wiem, że mam w domu jakieś niezarysowane kartki, to mnie aż skręca, żeby sobie na nich coś naszkicować Undecided Dlatego wolałam je usunąć zanim sobie okładkę zniszczę Big Grin

(4.02.2015, 1:59)Turtwig2 napisał(a): Masz na myśli zeszyty, które były w dwóch wersjach: cienkiej okładki z kółkami z pokemonami na brzegach lub w grubej okładce z:
- Pikachu na głowie Asha, chyba jasnobłękitny;
- Laprasem, Ashem, Misty i Tracey'em (taki tęczowy)?
Ja tylko takie kojarzę, też fajne były jak na tamte czasy Big Grin

Posiadam ten z Laprasem oraz Pikachu z Ashem rzucający PokeBallem i biegnącego Asha z Charmanderem, Pikachu i Squirtlem. Wszystkie są w cienkiej okładce, 16-kartkowe i mają te kółka z pokami na brzegu na tylnej stronie. Ekhm... BYŁY 16-kartkowe Big Grin
Odpisz
4.02.2015, 15:30,
O! Właśnie przypomniałyście mi, że też kiedyś miałem taki zeszyt (te wymienione przez Turtwig2).
Może ktoś je ma i zrobi skany? Big Grin Miło tak sobie powspominać stare, dobre czasy. Big Grin

Odpisz
4.02.2015, 17:46,
(4.02.2015, 15:30)Ertix napisał(a): O! Właśnie przypomniałyście mi, że też kiedyś miałem taki zeszyt (te wymienione przez Turtwig2).
Może ktoś je ma i zrobi skany? Big Grin Miło tak sobie powspominać stare, dobre czasy. Big Grin

Moim zdaniem trzeba by wtedy było założyć osobny temat który by się nazywał "Gadżety pokemonowe w Polsce" czy coś w ten deseń, bo inaczej burdel się w tym wątku zrobi Wink
Jeżeli o mnie chodzi to moim priorytetem są zasadniczo tazo, więc nie chce mi się za bardzo przekopywać szafki dla zeszytów, tym bardziej że i tak nadal czekam na skaner. Ale w swoim czasie czemu nie jak już będą gotowe katalogi z tazo, można się pobawić. Także ja odpadam, przynajmniej na razie.

- z polskich:

Odpisz
5.02.2015, 12:11,
(4.02.2015, 15:30)Ertix napisał(a): Może ktoś je ma i zrobi skany? Big Grin Miło tak sobie powspominać stare, dobre czasy. Big Grin

Wyjątkowo proszę: tutaj, tutaj oraz tutaj - bo jeszcze mi się dostanie za offtop ^^ Dlatego wracając do tematu... tu jeszcze przy okazji zeskanowałam też tą okładkę na naklejki z taz: Przód z tyłem oraz środeczek. Tak, wiem to już było, powtarzam się, ale są inne naklejki Big Grin

(4.02.2015, 17:46)Turtwig2 napisał(a): Moim zdaniem trzeba by wtedy było założyć osobny temat który by się nazywał "Gadżety pokemonowe w Polsce" czy coś w ten deseń, bo inaczej burdel się w tym wątku zrobi Wink
Jeżeli o mnie chodzi to moim priorytetem są zasadniczo tazo [...]

Dobrym rozwiązaniem, myślę, byłoby zrobienie podstrony przeznaczonej tylko dla samych tazo-gadżetów. Nie chcę jednak ingerować w Twój konspekt, bo myślę, że jak już zabrałaś się za takie dzieło, jakąś tam ogólną koncepcje już stworzyłaś Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Cichy Protagonista
5.02.2015, 13:36,
Jejku! Ari, dziękuję Ci. Po stokroć Ci dziękuję. *_* <3. :* Big Grin Tongue Big Grin ;__; *o* ^_^.
Czerisz to za mało, by powiedzieć Ci jak bardzo jestem Tobie wdzięczny za te skany.
Wydaje mi się, że chyba jeszcze był kiedyś zeszyt z Misty i Flareonem. Może to ja się mylę, a może było? Ktoś może wie coś na ten temat?

Odpisz
13.02.2015, 15:56,
Po rawie 15 latach wróciłem do tazosów. Piękny czasy to były. Uzupełniłem już prawie całą kolekcję. Brakuje mi 2 jedynie i tego tazo szczęścia. Ciężko go zdobyć chyba (Jak coś oferuję 50 zł za niego od ręki). Fajnie jakby wróciła Pokemon TazomaniaSmile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
13.02.2015, 21:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2015, 21:25 przez Patryk PZ.)
To ja dorzucę trochę materiałów od siebie ze skanera:
[Obrazek: j6q5uw.jpg]
http://imgur.com/JnGZSag
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, Ertix
14.02.2015, 0:28,
Ten zeszyt co Turtwig2 wrzuciła mam kompletny. Te naklejki też się zaliczają do tazosów, prawda?
Odpisz
14.02.2015, 0:39,
(5.02.2015, 12:11)Ari napisał(a): (...)
(4.02.2015, 17:46)Turtwig2 napisał(a): Moim zdaniem trzeba by wtedy było założyć osobny temat który by się nazywał "Gadżety pokemonowe w Polsce" czy coś w ten deseń, bo inaczej burdel się w tym wątku zrobi Wink
Jeżeli o mnie chodzi to moim priorytetem są zasadniczo tazo [...]

Dobrym rozwiązaniem, myślę, byłoby zrobienie podstrony przeznaczonej tylko dla samych tazo-gadżetów. Nie chcę jednak ingerować w Twój konspekt, bo myślę, że jak już zabrałaś się za takie dzieło, jakąś tam ogólną koncepcje już stworzyłaś Smile

Tak, też o tym myślę, bo w temacie zaczyna też się robić lekki burdel. Poproszę zaraz kogoś żeby oddzielił co trzeba Smile Właściwie to na forum tazo-gadżety mogą być w wątku dla tazo bo czemu by nie, ale już np. zeszyty powinny być moim zdaniem być oddzielone.
Co do koncepcji to myślałam, że omawiając kolejno każdą serię w katalogu dałoby się załącznik pokazujący wszystkie gadżety związane z daną serią (plakaty, pojemniczki itp.) Smile

(13.02.2015, 15:56)DyskuStudio napisał(a): Po rawie 15 latach wróciłem do tazosów. Piękny czasy to były. Uzupełniłem już prawie całą kolekcję. Brakuje mi 2 jedynie i tego tazo szczęścia. Ciężko go zdobyć chyba (Jak coś oferuję 50 zł za niego od ręki). Fajnie jakby wróciła Pokemon TazomaniaSmile

Witamy w klubie Big Grin Za tego tazo "szczęścia" sporo osób oferuje 50 zeta, więc taką sumą raczej nikogo nie przekupisz Wink Na tazomanię nie mamy raczej co liczyć, pisałam do polskiego i międzynarodowego oddziały firmy oficjalnego maila czy jest jakaś szansa itp. i nic mi nie odpowiedziano :/

(13.02.2015, 21:19)Patryk PZ napisał(a): To ja dorzucę trochę materiałów od siebie ze skanera:
[Obrazek: j6q5uw.jpg]
http://imgur.com/JnGZSag
Mógłbyś jeszcze przeskanować tył i wnętrze zeszytów? Pamiętasz skąd je masz? Intrygują mnie nieco, bo są bardzo podobne stylem do tego zeszytu na tazo Wink Aha, jak poproszę o oddzielenie wątku z gadżetami to prawdopodobnie Twój post pójdzie do tamtego wątku jakby co Wink

(14.02.2015, 0:28)DyskuStudio napisał(a): Ten zeszyt co Turtwig2 wrzuciła mam kompletny. Te naklejki też się zaliczają do tazosów, prawda?

Noo... oficjalnie tworzyły całość razem z DUO tazo, więc tak Smile Ja je w każdym razie trzymam razem z resztą tazosów.

- z polskich:

Odpisz
14.02.2015, 20:34,
Po omówieniu sprawy z organami władzy Wink została podjęta decyzja, że jednak wątek pozostanie w całości.
Ponieważ nadal nie mam skanera (idzie do mnie z Chin, nie pytajcie =_=) a akurat robiłam porządki w moich nakrętkach od Mirindy wrzucam zdjęcia na forum Smile Jakby ktoś miał duble to chętnie się wymienię, bo dubli też mam sporo Wink (szczegóły w dziale giełdy).

[Obrazek: 14335538.jpg?1423937758]
[Obrazek: 14335518.jpg?1423937758]
[Obrazek: 14335520.jpg?1423937758]
[Obrazek: 14335521.jpg?1423937758]
Ta ostatnia partia taka w nieładzie, bo dopiero będzie porządkowana Tongue

W sumie katalog nakrętek też by można było kiedyś zrobić (bo czemu by nie), ale to już na 100% bym potrzebowała pomocy innych, bo jak widzicie daleko mi do pełnych kolekcji.

- z polskich:

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Conquest, Twister, Ari
28.02.2015, 0:07,
@Ari
Zaczynam powoli pisać katalog, czy mogę Twoją rozpiskę z datami poszczególnych serii tazo zacytować? Umieszczę oczywiście odpowiednie info kto co Wink

- z polskich:

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości