Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 61 dni)

Sword i Shield promo

Ankieta: Która strona jest najlepsza według ciebie? [MAX 2 odpowiedzi]
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Pokemon Valhalla Forum
35.34%
41 35.34%
PTCG.eu - forum Omastara
5.17%
6 5.17%
WAW Pokemon
3.45%
4 3.45%
Lati Forum
22.41%
26 22.41%
Forum PokeSerwisu
8.62%
10 8.62%
PokeCollect
4.31%
5 4.31%
Pokemon Polska
7.76%
9 7.76%
Tin Tower Forum
12.93%
15 12.93%
Razem 116 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Choose your forumę [ANKIETA]
8.01.2015, 21:56,
Question  Choose your forumę [ANKIETA]
Hej,
Ostatnio powstało tutaj trochę nowych poke-stron które posiadają forum. Jeżeli właśnie ty miał wybrać swoje ulubione 2 stronki o pokach? Wybierz. Zobaczymy która stronka o pokach w Polsce jest najbardziej lubiana.
1 osoba = 2 głosy
Jeżeli będzie więcej, głosy się nie liczą Tongue

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
8.01.2015, 21:58,
RE: Choose your forumę [ANKIETA]
Przenoszę do pasującego działu, czyli For i Stron.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bidulkę
8.01.2015, 22:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.01.2015, 22:22 przez The_Punisher.)
Mój głos poszedł oczywiście na PV, gdyż to Forum znam z nich najlepiej. 2 wyborem byłoby Pokemon Polska, które zostało dodane do ankiety już po moim głosie, tak więc nie mogłem oddać na nie głosu, a było to Forum na którym zaczynałem.

[Obrazek: 1zvstvr.jpg] Uszanowanko
http://ask.fm/The_Punisher91 - Ciekawe pytanka proszę
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka
8.01.2015, 22:18,
Lati i Pokeserwis oczywiście. Tylko to drugie potrzebuje czasu.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Raik
8.01.2015, 22:46,
Jeśli kogoś zdziwią moje głosy na forum PV i na WAW Pokémon to już tłumaczę:
WAW dlatego, że na serio uważam, że aktualnie jest to jeden z ładniejszych i ascetycznych moich projektów, w której prostocie każdy mógłby znaleźć coś dla siebie. Poza tym, wawka nie jest stricte forum, tylko serwisem społecznościowym, przeznco jest czymś innym, niż pozostałe w ankiecie fora.

Forum Pokemon Valhalla, oprócz tego, że jest największym tego typu forum i najaktywniejszym, to jest również pełne wiedzy i informacji, łatwo-przyswajalnych dla nowego użytkownika.

Dlatego.

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka, KacpersusPL
8.01.2015, 23:12,
(8.01.2015, 22:46)vulpi napisał(a): PV jest najaktywniejszym forum.

Porządnie śmiechłem. xD
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KacpersusPL
8.01.2015, 23:47,
PV, ponieważ:
- to jedyne forum, na którym jestem zarejestrowana Tongue i mi tu dobrze;
- agresywna kampania "reklamowa" pewnego forum ostatnio wręcz zaczęła odstraszać od dołączenia tam, a postawy niektórych jego użytkowników nawet bardziej (ludzie którzy do mnie pisali na priwa w sprawie rekrutacji - to akurat nie o Was i nie o to chodzi, także spoczko Smile, myślę o innych sytuacjach);
- jako jedyne z wymienionych przyciąga nowych użytkowników w takiej ilości (nowych = którzy jeszcze wcześniej na żadnym pokemonowym forum nie byli);
- jest najbardziej rozbudowane tematycznie;
- większość tematów nie jest odgrzewanymi kotletami z innych stron.

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher, Conquest, Ertix, Sandy, Raik, KacpersusPL
9.01.2015, 0:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.01.2015, 0:25 przez Nekuro.)
#NajepszyAdminie zostanie Ci to zapamiętane.
Tak czy siak to dzięki, że w kolejnym temacie piszecie o Lati :T

btw. Pokemon WAW to jest forum? :| Nie wiem jak zagłosować bez tej informacji.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
9.01.2015, 1:46,
1. Pokemon Valhalla za ogrom wspaniałych i ciekawych użytkowników, informacji i przyjemny dla oka wygląd.

2. Lati za jeszcze lepszy wygląd, super atmosferę, inicjatywę ze strony administracji i wiele innych. I oczywiście za Eony Smile

FRIEND CODE: 1907 - 9155 - 5701 Pokemon Y/Omega Ruby/Moon
Friend Safari: Eevee, Minccino, Teddiursa
[Obrazek: tumblr_ne96g2ndjd1sryapdo1_500.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro
9.01.2015, 9:05,
Pokemon Valhalla bo... jest najlepsiessza Daru dziękuje Tongue
Odpisz
9.01.2015, 14:04,
1. Pokemon Valhalla Forum, bo Valhalla jest ze mną najdłużej.
2. Pokemon Polska, bo tam się nic nie dzieje.

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Tyma, The_Punisher
9.01.2015, 14:26,
Nie zagłosowałem jak dotąd i nadal nie wiem czy głosować. W końcu troszkę szkoda marnować głos na samą Valhallę, nie mając jakiegoś większego rozeznania...

3DSFC - 0920-1603-8473
Safari: Emolga, Electabuzz i Galvantula
Odpisz
9.01.2015, 17:48,
Cytat:- agresywna kampania "reklamowa" pewnego forum ostatnio wręcz zaczęła odstraszać od dołączenia tam, a postawy niektórych jego użytkowników nawet bardziej
Co ma reklama innego forum internetowego do powodów, dla których PV jest najlepsze? Twoja negatywne wspomnienie o Lati jest tutaj zupełnie nie na miejscu. Rozumiem, ktoś jest przywiązany do jednego konkretnego forum i siłą woli odrzuca inne, ale proszę - szanujmy się.

Ech, chyba będę jedną z nielicznych, która nie zagłosuje na PV (co wyjaśnię później). W związku z czym:
1. Pierwszy głos idzie na Lati, czego nietrudno się domyślić, patrząc na to gdzie loguję się najczęściej. Za co? Za świetny socjal - można pogadać praktycznie z każdym, każdy jest dla każdego miły, no i nie ma takiej barykady pomiędzy użytkownikami całkowicie nowymi, a tymi którzy znają się od lat. Kolejnym plusem Lati jest administracja, która traktuje użytkowników jak ludzi i sama zachowuje się przy tym jak użytkownicy, nie mając się za nie-wiadomo-kogo w Internetach (co ogólnie w świecie forów internetowych często się nie zdarza). No i mamy tutaj wolność słowa, jeśli rozumiecie, co mam na myśli. Dodatkowo, forum ma ładną szatę graficzną, prosty interfejs i ogólnie duże perspektywy na przyszłość. Dodatkowo, dość szybko się rozwija (mamy już pierwsze meety, givaawaye i PBF!). Zdecydowanie polecam.

2. Drugi głos oddałam na Popla. Mimo tego, że u schyłku działalności zaczął się tam tworzyć nowotwór na miarę 4chana, to jednak ogólne czas jaki spędziłam na Poplu mogę określić jako przyjemny Smile Dobry socjal, wolność wypowiadania się na różne tematy, no i fakt że dzięki temu forum poznałam sporo ciekawych osób.

Na TinTower nigdy nie byłam, zresztą zarówno to jak i PTCG.eu, siedzą w określonej dziedzinie pokemonów (TT - w competetive, PTCG - w karciance): żadna z nich mnie nie kręci, więc nie. WaW odwiedziłam raz i z tego co widziałam, swoją konstrukcją przypomina Facebooka - co zdecydowanie nie jest moimi klimatami, sorczi. Pokecollect to w sumie moja nostalgia (było to pierwsze forum pokemonowe jakie odwiedziłam), ale jednak nie - jest zbyt nieaktywne, co zniechęca.
Dlaczego nie PV? Cóż, z początku moje wrażenia były jak najbardziej pozytywne i nawet liczne plotki, ani słynna "afera emulatorowa" mnie nie zniechęciły (choć hacków i spolszczeń będę bronić po dziś dzień). Do mojej niechęci do PV przyczynił się właściwie tylko jeden czynnik - afera, w której administracja pobanowała sporą część użytkowników, z powodów... tak naprawdę śmiesznych i bezsensownych (ban za to że ktoś do kogoś powiedział, że "nie ma dziewczyny", że co? xD). Już wtedy stwierdziłam, że mam już dość... ale poczekałam cierpliwie do końca roku, być może czas świąteczny okaże się czasem wspólnego pojednania. Cóż, nie dało się, więc nie, sorry memory. Zaletą PV jest z kolei zdecydowana stabilność, aktywność użytkowników (która w związku z ostatnimi wydarzeniami mocno się nadkruszyła), mnogość wątków... I w sumie tyle. Nie będę pisać o dobrym stosunku dla nowych użytkowników, bo w gruncie rzeczy każde z wymienionych w ankiecie for to ma.

Pozdrawiam.

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: GRAnith
9.01.2015, 18:53,
Rzeczywiście, WAWka nie jest forum, a sama wawka posiada wewnątrz forum, więc nie powinno jej być w ogóle w ankiecie, w takim razie mój drugi głos oddałbym chyba na PokeCollect.

(9.01.2015, 17:48)Qwest napisał(a):
Cytat:- agresywna kampania "reklamowa" pewnego forum ostatnio wręcz zaczęła odstraszać od dołączenia tam, a postawy niektórych jego użytkowników nawet bardziej
Co ma reklama innego forum internetowego do powodów, dla których PV jest najlepsze? Twoja negatywne wspomnienie o Lati jest tutaj zupełnie nie na miejscu. Rozumiem, ktoś jest przywiązany do jednego konkretnego forum i siłą woli odrzuca inne, ale proszę - szanujmy się.

Ech, chyba będę jedną z nielicznych, która nie zagłosuje na PV (co wyjaśnię później). W związku z czym:
1. Pierwszy głos idzie na Lati, czego nietrudno się domyślić, patrząc na to gdzie loguję się najczęściej. Za co? Za świetny socjal - można pogadać praktycznie z każdym, każdy jest dla każdego miły, no i nie ma takiej barykady pomiędzy użytkownikami całkowicie nowymi, a tymi którzy znają się od lat. Kolejnym plusem Lati jest administracja, która traktuje użytkowników jak ludzi i sama zachowuje się przy tym jak użytkownicy, nie mając się za nie-wiadomo-kogo w Internetach (co ogólnie w świecie forów internetowych często się nie zdarza). No i mamy tutaj wolność słowa, jeśli rozumiecie, co mam na myśli. Dodatkowo, forum ma ładną szatę graficzną, prosty interfejs i ogólnie duże perspektywy na przyszłość. Dodatkowo, dość szybko się rozwija (mamy już pierwsze meety, givaawaye i PBF!). Zdecydowanie polecam.

O bogowie, nie chciałem tego pisać, ale nie mam wyjścia, bo ten post mnie lekko zaintrygował.

Negatywne wspomnienie lati jest jak najbardziej na miejscu, w końcu to forum, którego część również stanowią użytkownicy. Jeśli ktoś miał negatywne skojarzenia z użytkownikami na danym forum (więc z całym forum), to chyba ma prawo to napisać co? Nawet jeśli ta opinia jest sprzeczna z opinią innej osoby...

Ale jeszcze jedno

Po tym jak przesiedziałem kilka dni na Lati mogę z całym szacunkiem napisać, że jest to jedno z bardziej nieprzyjaznych for dla nowych osób, jakie ostatnio powstało.

Socjal? Jest rzeczywiście social i to trzeba przyznać, dużo osób, które znają się z konwentów i wiedzą o sobie bardzo wiele. Ale nie zgodzę się co do braku barykady między użytkownikami, bo nowym trudno tam jest wpasować się w te wszystkie znajomości, grupy i memy, które tam powstały. Administracja jest tam na najwyższym poziomie, ogarniają i graficznie i skryptowo, ale najbardziej nie zgodzę się z dalszą częścią twojej wypowiedzi, że jest tam wolność słowa. Otóż moim zdaniem wolności słowa na Lati nie ma, co potwierdza wiecze patratactwo, które jest tam rakiem, naciskanie na eliminację wszystkich innych grup niż faworyzowana Magma, oraz dawanie minusowej reputacji właśnie za wyrażanie własnego słowa (przykładowo, że Patrat jest kiepskim pokemonem, ale nie o same patraty chodzi).

Lati bazuje na ciekawym pomyśle, które może go zniszczyć, jeśli coś wymknie się spod kontroli. Otóż głównym celem lati jest bycie w jakiejś grupie i identyfikowanie się z nią (na wawce są to grupy tematyczne i można być w kilku na raz, na lati jest to jedna grupa na raz i to związana głównie z teamem, lub grupa "mem-lati", a to w przyszłości doprowadzi do zbudowania zamkniętych społeczności, jeszcze większego rozgraniczenia użytkowników na lepszych i gorszych (co już ma miejsce via grupa magma i inne) i spięć, które niewątpliwie znajdą się tam, jak na każdym innym forum.

Lubię Lati, bo to jakby nie patrzeć JEST ciekawe forum, a moja opinia nie jest związana z tym, że ktoś mi tam pojechał, czy się rozbeczałem, bo wy tam jesteście tacy fajni, a ja jestem przegrywem na PV. Po prostu nie jedno forum już prowadziłem i nie jedno na PPSie widziałem, dlatego bardzo chciałem się odnieść do twojego postu.

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher, Conquest, Turtwiczka, Gonzo, PokeMan, ktosieczek
9.01.2015, 19:37,
[Obrazek: H5B7xiB.gif]
Ten wątek jest bardziej bekowy niż przypuszczałem.

Gdy zakładałem forum o pokemonach to nie sądziłem, że będę musiał się zmierzyć z problematyką nienawiści, ekstremizmu religijnego oraz wolności słowa :/

btw. vulpi z tego co widzę to jedyne minusowe repy dostałeś od Berta, który nie należy do Patratów.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piterr

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości