Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Kolejny wątek z fan artami
5.01.2015, 18:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2016, 23:49 przez Shinobu.)
Kolejny wątek z fan artami
Witam w tym wątku chciałbym wstawić swoją twórczość związaną z Pokemonami Tongue
Do całej Galerii również zapraszam Wink
Galeria Pokemon

[Obrazek: pokemon_viola_and_mega_scizor_by_hlontro-d760b5x.jpg]
[Obrazek: pokemon_viola_and_aaron_by_hlontro-d8cppv6.png]
[Obrazek: breloom_by_hlontro-d8cf6rf.png]
[Obrazek: lucario_by_hlontro-d8bjxme.png]
[Obrazek: typhlosion_by_hlontro-d8baxx7.png]
[Obrazek: metagross_by_hlontro-d8b6a8n.png]
[Obrazek: pokemon_dawn_and_darkrai_by_hlontro-d7zzq9x.jpg]
[Obrazek: pokemon_nate_and_riolu_by_hlontro-d7nvygg.jpg]
[Obrazek: ron_new_look_by_hlontro-d7zzply.jpg]
[Obrazek: epic_battle_by_hlontro-d769li7.jpg]
[Obrazek: pokemon_may_by_hlontro-d7mbrwq.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: ZakochanyPikachu, BlueValor, _HEREMIT_, max 353, Piterr, lol20240, LucariXD, Viger, Bidulkę, Snowcrap, Satina
5.01.2015, 19:49,
RE: Moje Prace
Ąle śliczne.

-Alpaka, tak.
-Pokemon, tak.
-W takim razie to jest Alpamon?
-Nie !!!
- To alpakomon ?
-Nie to alpaka wyglądająca jak pokemon
-Wiem! To POKEMON GENERACJA ALPAK!
-Brawo zgadłeś Cool
[Obrazek: alpaca-pokemon-gif.gif?874fb4]
Odpisz
5.01.2015, 20:24,
Dziękuję ^^
Odpisz
6.01.2015, 12:38,
Wspaniałe prace Smile Trenerzy i poki w bardziej ciekawszym i mniej dziecinnym wydaniu. Sukcesów w dalszej twórczości!

[Obrazek: 85aa09ce4ed69b037254968f5af10df4-mega-ev...bulous.jpg]
Odpisz
6.01.2015, 18:38,
(6.01.2015, 12:38)Amika napisał(a): Wspaniałe prace Smile Trenerzy i poki w bardziej ciekawszym i mniej dziecinnym wydaniu. Sukcesów w dalszej twórczości!

Dziękuje. Właśnie próbuje zrobić ich jako młodych i bardziej realnych Big Grin
No nic dodaje ten nowy i kilka starych Big Grin
[Obrazek: pokemon_maylene_and_brawly_by_hlontro-d8cu9qc.png]
[Obrazek: pokemon_chesnaught_by_hlontro-d6q1m0b.jpg]
[Obrazek: charizard_by_hlontro-d8cf2vq.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: BlueValor, _HEREMIT_, max 353, Snowcrap, Konus
19.01.2015, 18:46,
Dodaje Scizora
[Obrazek: scizor_by_hlontro-d8ejkll.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: max 353
20.01.2015, 21:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.01.2015, 21:39 przez Qwest.)
Generalnie, jeśli miałabym podsumować twoje prace, powiedziałabym tak - pokemony wychodzą ci o niebo lepiej, niż ludzie. Powiem więcej - uwielbiam, kiedy artyści stylizują je prawdziwe zwierzęta, dając im odpowiednio zwierzęce proporcje. To czyni twój styl oryginalnym i wyróżniającym się spośród masy słodkich poke-pyz, rysowanych kropka w kropkę z oryginalnych koncepcji. W kwestii pokestworów nie mogę się niczego przyczepić - wszystko wygląda wręcz idealnie. No, może nie licząc tej samej pozy Typholosiona na rysunku indywidualnym i tym z Goldem i Redem (czyżby kopiujwklejka?). Najbardziej spodobały mi się Breeloom, Riolu oraz Cubone.

Ponarzekam natomiast na postacie ludzkie, a konkretnie mówiąc - na ich część. O ile w postaciach męskich nie zauważyłam jakiś wielkich rażących błędów, a sami bohaterowie wyróżniają się od siebie (aczkolwiek zauważyłam, że lubisz nadużywać zarostu oraz rosyjskich brwi xD), o tyle dziewoje wyglądają jak robione na jedno kopyto. Mocny makijaż i postura lalki Barbie u praktycznie każdej z nich, sprawia wrażenie sztuczności - co kłóci się z realizmem reszty rysunków. Rozumiem, że te rysunki miały być tworzone głównie pod płeć męską (dlatego fakt, że jestem dziewczyną bynajmniej sprawia, że postacie mnie zauraczają - raczej odstraszają Tongue), ale trochę przesadziłeś z tym. Styl stylem, ale generalnie chodzi o to, aby nie doszło do sytuacji, jaka ma miejsce w wielu współczesnych anime - postacie są tworzone na podstawie jednego modelu, co w rezultacie prowadzi do tego, że ostatecznie różnią się od siebie tylko fryzurą i jej kolorem. Póki co, najbardziej do gustu przypadła mi chyba Maylene - przynajmniej nie wygląda jak Barbie, ale ma w miarę normalne proporcje ciała.

Nie licząc postaci żeńskich - jest bardzo dobrze. Czasami gubisz proporcje (np. jedno oko sprawia wrażenie większego od drugiego) lub dziwnie rysujesz poszczególne części ciała (uda Violi na drugim obrazku są straszne...), ale poza tym nie popełniasz jakiś rażących błedów. Z przyjemnością będę oczekiwać twoich dalszych rysunków, ponieważ lubię czasami popatrzeć na to doroślejsze i niemangowe podejście do kieszonkowych potworów. I bardzo to cenię w twórcach Smile

PS: Przyjmujesz może jakieś zamówienia?

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, malva
20.01.2015, 23:51,
(20.01.2015, 21:38)Qwest napisał(a): Generalnie, jeśli miałabym podsumować twoje prace, powiedziałabym tak - pokemony wychodzą ci o niebo lepiej, niż ludzie. Powiem więcej - uwielbiam, kiedy artyści stylizują je prawdziwe zwierzęta, dając im odpowiednio zwierzęce proporcje. To czyni twój styl oryginalnym (...) o tyle dziewoje wyglądają jak robione na jedno kopyto. Mocny makijaż i postura lalki Barbie u praktycznie każdej z nich(...)

Mam zdecydowanie odmienne zdanie - pokemony, aczkolwiek wychodzą bardzo ładnie, to nie są jakieś wyróżniające się. Osób, które rysują bądź próbują je rysować realistycznie jest mnóstwo jeżeli tylko wyjdzie się z szukaniem artystów poza ramy forum. Z kolei postacie żeńskie... jak dla mnie wyszły świetnie - w większości poprawne proporcje (jak na komiks, a nie realny styl), ta drapieżność i całkowita odmienność od tego, jak normalnie widzimy May czy Dawn Big Grin Według mnie to właśnie jest super oryginalne, bo mało kto rysuje je w taki sposób. Widać zresztą, że umiesz też rysować normalne proporcje kobiecego ciała po rysunku z różowłosą dziewczyną Smile
Zachwyciłam się też sposobem kolorowania kredkami np. tego rysunku z blondynką strzelającą sobie sweet focię. Naprawdę zachwyca mnie cieniowanie za pomocą linii, bo kiedyś sporo się z tym męczyłam i jakoś nigdy mi nie chciało wyjść... :/
Chętnie zobaczę więcej postaci z pokemonów narysowanych w Twoim stylu Big Grin

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
21.01.2015, 14:41,
Cytat:Osób, które rysują bądź próbują je rysować realistycznie jest mnóstwo jeżeli tylko wyjdzie się z szukaniem artystów poza ramy forum. Z kolei postacie żeńskie... jak dla mnie wyszły świetnie - w większości poprawne proporcje (jak na komiks, a nie realny styl), ta drapieżność i całkowita odmienność od tego, jak normalnie widzimy May czy Dawn Big Grin Według mnie to właśnie jest super oryginalne, bo mało kto rysuje je w taki sposób.
Najwidoczniej przeglądamy zupełnie inne galerie rysunkowe, ponieważ ja realistycznie i dorośle narysowanych postaci ludzkich z "Pokemonów" widzę na pęczki (szczególnie tych z nadmiernie powiększonym gruczołem mlecznym). A pokemony? W bardzo wielu przypadkach, autor chce się wyróżnić, jednak tak naprawdę twórcy nie wychodzą specjalnie poza to, co zostało stworzone przez Nintendo. To zresztą jest moim głównym powodem krytyki sfery fanartu w pokemonowym fabdomie - brakuje mu nieco polotu w kwestii stworków. Znaleźć realistyczną May czy Dawn to żaden problem, z pokemonami jest nieco inna sprawa - nie licząc projektów "tak realistyczne, że aż creepy", bardzo mało twórców bazuje swoje stwory na proporcjach rzeczywistych zwierząt. Także, nie do końca zgodziłabym się z tą "super oryginalnością".

Oslo - stworzenie realistycznego człowieka nie jest jakimś wielkim problemem. Z kolei stworzenie realistycznego pokemona, wymaga nieco więcej wyobraźni, umiejętności i... zastanowienia się, w jaki sposób wykrzesać dorosłość z czegoś tak cukierkowego. Dlatego w tym kryterium pokemony zawsze będą dla mnie na pierwszym miejscu Smile Co oczywiście nie znaczy to, że nie doceniam realistycznych postaci ludzkich, po prostu mniej mnie zachwycają.

"Drapieżność" to kwestia gustu, najwidoczniej ja wyrosłam z jarania się "mrocznymi" goth-dziewuszkami. Generalnie chodziło o to, że wszystkie te postacie, przez jednakowy makijaż, sprawiają wrażenie jakby wyglądały tak samo. I to jest mój główny zarzut w kierunku twórczości Shinobu.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tyma, malva
21.01.2015, 15:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.01.2015, 15:24 przez Shinobu.)
Jejciu aż miło popatrzeć na taką krytykę <3 za co wam dziękuje nawet za wypominanie błędów Wink
zacznę od odpowiedzi na komentarz Qwest.
No więc mam manię na punkcie brwi i nienawidzę ich braku więc czasem tak postacie wychodzą, a co do zarostu to uważam że dodaje coś do postaci męskich i dlatego bywają bardziej oryginalne Big Grin
Co do proporcji to fakt trochę przesadzam ale próbuje dostosować postacie żeńskie do wyimaginowanych ideałów (bo mało kobiet ma takie szerokie biodra i wgl xD)Nie robię jednego makijażu ponieważ tak po prostu rysuje kobiece oczy, a czasami dodaje cienie czy co to tam się nazywa Wink . Viola faktycznie się nie za bardzo udała, ale to jest jedno z najstarszych rysunków zamieszczonych więc cały czas się rozwijam i próbuję poprawiać błędy i serdecznie Ci dziękuję za ostrą krytykę <3 i tak mogę robić na zamówienie, ale to też zależy co Wink
Turtwig2 dziękuje za miłą krytykę... no i nie wiem co dalej odpisać xD będę robił jak najwięcej postaci ludzkich ze świata pokemon ponieważ są świetne, lecz nie zawsze mam czas i motywujące chęci Wink co do kredek to również dziękuję i próbuję udoskonalać sztukę kolorowania w gimpie więc rysunków z kredkami będzie mniej niż zwykle Big Grin

Dodaję stare, ale zawsze Calem i Chesnaught
[Obrazek: pokemon_calem_and_chesnaught_by_hlontro-d7nvy4j.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: max 353, Snowcrap
21.01.2015, 16:46,
Jaka tam ostra krytyka xD Popsioczyłam trochę na dziewoje, ale poza tym całość zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Jeśli chodzi o najnowszy rysunek, to mam wrażenie, że Calem ma trochę za dużą głowę. Przynajmniej wydaje mi się zbyt duża, w stosunku do bioder i tyłka. Poza tym, nie widzę jakiś szczególnie rażących błędów, no może poza tym, że palce zostawiłabym jednak bardziej zaokrąglone, bo wyglądają trochę jak szpony Big Grin
Jeśli chodzi o Chesnaughta... Nie wiem dlaczego, ale skojarzył mi się z gorylem Big Grin Na pochwalę zasługuje tutaj mordka, która wyszła niebywale uroczo, plus jeszcze te detale w postaci dziąseł. Cudo po prostu.

Do do requesta... Heh, korci mnie żeby pomęczyć cię jakimiś pulchniejszymi postaciami, jednak nie będę taka okrutna Tongue Moja prośba byłaby dość nietypowa, mianowicie - czy dałbyś radę narysować moją postać z X-ów (w takim lub takim wydaniu, zależy jak ci będzie wygodniej), wraz w towarzyszącymi jej pokemonami - Sneaselem i Jirachim (Sneasel to już tradycja moich requestów, natomiast Jirachi - cóż, chciałabym go zobaczyć w twoim stylu Tongue)? Wiem, że to dziwnie wygląda, tym bardziej że przed chwilą psioczyłam na żeńskie postcie, niemniej jednak - moje zdanie znasz, więc chciałabym cię sprawdzić :> Postać nazywa się Qwesterka (zauważyłam, że podpisujesz zawsze swoje postacie, więc uznałam tę informację za ważną). Z góry przepraszam za taką kiepską jakość zdjęć, niestety obecnie nie mam możliwości wykonania lepszych :|

Jeśli jednak request byłby zbyt trudny, prosiłabym o same pokemony :3 (Sneasel, plus Jirachi).

Pozdrawiam... i wyczekuję dalszych prac. Z mojej strony, postaram się tu zaglądać jak najczęściej Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
21.01.2015, 19:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.01.2015, 20:01 przez Shinobu.)
Bardzo ciekawa postać Big Grin szczegolnie podoba mi sie w tym płaszczyku Big Grin spróbuje się wziąc za jej rysowanie jak najszybciej lecz musze ogarnąć na serebii dokładny wygląd i poczekać na wenę i na pomysł ogólną pozę pozstaci. Big Grin jak byś chciała przekazać jakieś jeszcze znaki szczególne to napisz, a może to pomoże w idei i ogólnie może dodać rysunkowi tego czegoś Tongue

Edit!
No więc nie miałem co robić (bo na próbne testy gimbazialne już się nauczyłem) więc naszkicowałem już cały rysunek, ale za jego kończenie pewne wezmę się w weekend, wiec spodziewaj się go nie dlugo Wink mam nadzieje że może będzie znośny dla Twych czepialskich oczu Tongue oczywiście lekko się droczę
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Qwest
23.01.2015, 18:57,
Skończyłem! Sneasel wygląda bardziej jak Digimon, a Jirachi nie za bardzo różni się od oryginału ale zrobiłem co w mojej mocy. Mam nadzieję że praca jest znośna xD jak na Twoją krytykę Tongue
[Obrazek: pokemon__qwesterka_by_hlontro-d8f26bx.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Qwest, _HEREMIT_, max 353, Goldi, Konus
23.01.2015, 19:54,
O, kurczę, nie sądziłam że ci to tak fajnie wyjdzie!

Praca wygląda świetnie, szczególnie pochwalę tutaj ładne cieniowanie włosków oraz ławki, która została wycieniowana po prostu cudownie, wygląda jak naturalne drewno! :3 Nie rozumiem, czego chcesz od Sneasela, ma taki cudowny psi pyszczek, ogólnie wyszedł bardziej jak radosny szczeniaczek, niż coś z gatunku łasic. O futerku już nie będę wspominać, bo to chyba najbardziej lubię w twoich pracach - futerkujesz ssaki tak, że można je tylko wziąć i wyprzytulać :>
Jirachi, faktycznie, nie różni się zbytnio od tego co zaprezentowały oryginały. Niemniej jednak, zdaję sobie sprawę, że dość trudno narysować tego pokemona normalnie, dlatego duży plusik za samo podjęcie wyzwania. Chyba najbardziej mi się podoba fakt, że nie zrobiłeś z tego, co Jirachi normalnie ma na głowie, jakiegoś sztywnego hełmu (jak to zwykle w rysunkach tego pokemona bywa), tylko dość... eee... delikatną i ulotną część ciała. Ogólnie Jirachi wyszedł ci niesamowicie dostojnie, co również jest rzadkim widokiem w przypadku tego gatunku (zresztą, czego się spodziewać po tak cukieraśnie wyglądającym pokemonie? Tongue). Za to oczywiście też idzie plus.
Ech, no i teraz ta nieszczęsna sama postać... Anatomicznie jest jak najbardziej okej, sama postać wygląda już bardziej jak normalna kobieta, a nie lalka Barbie. Jedynie czepiałabym się ud, które wydają mi się zbyt grube oraz pupy, która wygląda na zbyt kanciastą w stosunku do proporcji reszty ciała. I... tyle. W zasadzie nogi to jedyne moje zastrzeżenie, cała reszta jest zwyczajnie dobra - i nawet ten nieszczęsny makijaż pasuje Smile (w poprzednich rysunkach wydawał mi się wciśnięty na siłę, tutaj jak najbardziej pasuje - nie wiem od czego to zależy, może od tego że postać wygląda po prostu dostojnie, a nie wyzywająco). Poza włosami, które są po prostu genialne, bardzo spodobała mi się poza postaci, która aż nasuwa na myśl meme "bitch, i'm fabulous" Big Grin

No i widzisz? Nie taki diabeł straszny Smile
Mam pytanie - czy w sporadycznych przypadkach mogłabym używać obrazka lub jego fragmentów, jako avatara użytkownika? Smile

Odpisz
23.01.2015, 20:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2015, 18:22 przez Shinobu.)
Oh! <3 dziękuje jak miło usłyszeć takie słowa od Ciebie Big Grin oczywiście rysunek należy tak po części do Ciebie i możesz go używać gdziekolwiek chcesz Big Grin
Dodaje nie związaną prace z pokemonami ale ukazująca coroczne zmiany
[Obrazek: peter_parker_and_mary_jane_2013_15_by_hl...8f6s49.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: max 353, Snowcrap, Konus, Satina

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości