Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Eon Ticket w Katowicach
29.12.2014, 17:47,
Eon Ticket w Katowicach
Po raz kolejny rozdajemy Eon Ticket! Tym razem Daru odwiedzi Katowice. Już jutro w godzinach od 10:00 do 13:00 będę siedział w Galerii Katowickiej, najprawdopodobniej przy jednym ze stolików (dokładne miejsce zostanie podane na naszym profilu na Facebooku). Poznacie mnie po towarzyszącym mi laptopie Lenovo.

[Obrazek: eon.jpg]

Każda osoba, która mnie minie mnie z funkcją StreetPass uaktywnioną w Omega Ruby lub Alpha Sapphire otrzyma Eon Ticket. Przed przyjściem koniecznie przeczytajcie nasz artykuł dotyczący włączania funkcji StreetPass. W razie problemów z otrzymaniem biletu zawsze możecie podejść do mnie i mnie zagadać. Pamiętajcie, że wydarzenie nie ma charakteru zorganizowanego - jest po prostu okazja na zdobycie Eon Ticket i spotkanie się z innymi fanami.

Eon Ticket umożliwia ponowną podróż na Southern Island, gdzie gracz będzie mógł zdobyć legendę niedostępną podczas normalnej rozgrywki - Latias w Omega Ruby i Latiosa w Alpha Sapphire. Dystrybuowany jest przy pomocy StreetPassa, dzięki czemu może go uzyskać każda osoba mijająca aktualnego posiadacza biletu.

Strona wydarzenia na Facebooku

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
29.12.2014, 18:35,
RE: Eon Ticket w Katowicach
Gdyby komuś się jutro nie udało zdobyć Eon Ticketa to może w późniejszym czasie napisać do mnie na pw bo mieszkam w Katowicach i może akurat uda się spotkać w Galerii Katowickiej. Smile

3DS Friend Code: 5214-9607-3493
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro
30.12.2014, 1:16,
RE: Eon Ticket w Katowicach
Do kiedy w ogóle można przekazywać ten Eon Ticket?

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości