Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

[G/R/B/Y] G/R/B/Y Help Center
14.08.2016, 18:34,
RE: G/R/B/Y Help Center
Jak w Greenach sprawdzić płeć mojego startera? Da się w ogóle?
Odpisz
14.08.2016, 18:34,
Płeć została wprowadzona w II generacji (G/S/C), czyli wszystkie pokemony pierwszej generacji są bezpłciowe.

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: ozesek
14.08.2016, 18:41,
A czy to prawda, że im mniej zbieram przedmiotów w czasie gry tym wolniej zdobywam nowe poziomy?
Odpisz
14.08.2016, 18:42,
Poziomy zależą wyłącznie od punktów doświadczenia, więc to nie prawda. (sam przeważnie zbieram te, po które się nie trzeba fatygować).

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
20.01.2017, 10:28,
Cześć! Nurtuje mnie jedna rzecz, czy jest możliwe jakoś wymienić się między grami bez drugiej konsoli w pobliżu bo niestety jestem w takim położeniu że nikt w około nie ma N3DS. A jedyne co mi przychodzi do głowy to kupno drugiej konsoli i części Red lub Blue :/.

[Obrazek: 643_05.jpg][Obrazek: 233_pocky.jpg]
[Obrazek: 458_xd.jpg]

Odpisz
20.01.2017, 12:37,
No niestety, na jednej "zwyczajnej" konsoli nie ma szans...

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
Odpisz
9.05.2017, 23:01,
Mam pytanie czy grach istnieje trening EV ? Bo znalazłem na serebii w jednym artykule tabelkę z lokalizacjami i pokemonami na których można trenować np. Punkty Ataku czy Szybkości ale nie za bardzo tego systemu rozumiem , że wystarczy tylko zawalczyć z danym pokemonem z danej lokalizacji by np. podniósł mi się jeden punkt szybkości czy na czym to polega ? :/

[Obrazek: 643_05.jpg][Obrazek: 233_pocky.jpg]
[Obrazek: 458_xd.jpg]

Odpisz
10.05.2017, 0:03,
Musisz takiego stworka pokonać, by otrzymać owe punkty dla danej statystyki Są oczywiście i Witaminki. Miej jednak na uwadze, że w pierwszej generacji nie było jak tych punktów zresetować, więc musisz postępować ostrożnie w tym zakresie.

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
10.05.2017, 0:14,
(9.05.2017, 23:01)Tendo94 napisał(a): Mam pytanie czy grach istnieje trening EV ? Bo znalazłem na serebii w jednym artykule tabelkę z lokalizacjami i pokemonami na których można trenować np. Punkty Ataku czy Szybkości ale nie za bardzo tego systemu rozumiem , że wystarczy tylko zawalczyć z danym pokemonem z danej lokalizacji by np. podniósł mi się jeden punkt szybkości czy na czym to polega ? :/

Nie jeśli zawalczysz z 4 takimi to w przyszłości będziesz miał przy lvl up jeden punkt więcej niż byś miał normalnie, radzę też jak przedmówca i do tego liczenie punktów, bo w gen I nie ma też ogranicznika na 252 tylko na 255 i przez to mógłby zmarnować się jeden punkt
Odpisz
22.06.2020, 21:50,
https://allegro.pl/oferta/pokemon-green-...9407273794#

Czy można z tych Greenów przesyłać pokemony do oryginalnej dyskietki lub odwrotnie?
Odpisz
30.06.2020, 20:52,
Cokolwiek miałeś na myśli, to nie. Może jak znajdziesz drugiego jelenia w tym 38-milionowym kraju z tą samą podróbką, ale nikt nie da ci gwarancji nawet tego.
Odpisz
2.07.2020, 20:45,
Tak myślałem i właśnie dlatego przed ewentualnym zakupem wolałem spytać, dzięki. Wink A czy to normalne, że jak się dyskietką trochę potrząsa to słychać płytkę z grą? Gdzieś usłyszałem, że płytki nie powinny być w środku umieszczane na ścisk, bo przy wielokrotnym wkładaniu i wyciąganiu łatwiej mogłyby się uszkodzić.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości