Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Nasze shiny Pokemony w OR/AS
10.04.2016, 13:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2016 13:46 przez KNB1307.)
RE: Nasze shiny Pokemony w OR/AS
To moje najciekawsze zdobycze:
[Obrazek: 89zoJUq.jpg]
No to po kolei:
Shiny Oddish z hordy teraz Bellossom i mam do pary Vileplume który ewoluował z Glooma którego wcześniej pokazywałam.
Shiny samiczka Skitty na górze z DexNav i samczyk na dole z WT oraz mój 1 shiny z wędki Remoraid tyle czasu próbowałam i w końcu coś zabłysło.
Dwa shiny Clamperle z GTS i shiny Spritzee też z GTS.
Shiny Bunnelby i Magikarp pochodzą z WT i do tego shiny Chimchar i shiny Infernape z WT i to wszystko jednego dnia.
Na koniec największe nieszczęście jakie mogłam trafić shiny Empoleon z WT w Love Ballu - po co robią takie podróby.

[Obrazek: wz6EppS.jpg][Obrazek: wfMO9l1.jpg]
Odpisz
30.04.2016, 11:42
No ja do tej pory nie posiadałem nawet Wi-fi i jeszcze ciut czasu minie nim stanie się inaczej, ale wczoraj wieczorem spotkałem Shiny Spindę i cudem miałem aparat w domu więc mogłem nagrać całe to zdarzenie. To mój pierwszy shiny póki co, ale jestem bardzo szczęśliwy iż ją spotkałem, co więcej ona chyba też mnie lubi co wnioskuję po jej naturce.

[Obrazek: 8cm05uz.gif]

KNB i Sceptile wymiatają. Teraz i na wieki wieków amen.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill
18.06.2016, 1:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2016 1:51 przez KwazaR.)
Dawno się w to nie bawiłem, a brakowało mi tego jak cholera. Doublade to jeden z moich ulubionych poksów z 6 generacji, a że w formie shiny podoba mi się bardziej to postanowiłem coś z tym zrobić. Nie liczyłem, ale wyklułem przynajmniej 500 Honedge'ów.

Naturka to adamant, a IV to: 31/31/31/31/20/31. Więc mogło być lepiej, ale nie jest źle. Jako competetive do końca się nie nadaje, bo jednak w speedzie mogłoby być zdecydowanie mniej, a w SpD więcej, ale hey, toż to shiny. Zna egg moves: wide guard, shadow sneak. Nie ewoluuję go w Aegislasha ze względu na ubytki w SpD. Rozkład IV zdecydowanie bardziej sprawdzi się w przypadku jego poprzedniej ewolucji gdzie akurat ta statystyka i tak jest dosyć marna, a speed mniejszy, więc przy ewentualnym trick room Doublade będzie miał przewagę.

[Obrazek: kmnG1KQl.jpg]

[Obrazek: Dyhk4fsl.jpg]

FC: 4055-7379-4182
IGN: KwazaR
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill, KNB1307
30.07.2016, 8:29
Wybaczcie że bez zdjecia ale jaram sie jak dziecko Big Grin
Przed 10 minutami chciałem złapać w omega ruby wishcash'a w meteor fals tam gdzie są bagony (według serebii 5% szans na złowienie).
Jakie było moje zdziwienie kiedy złowił sie shini barboach!!! Mam pojecie tego że mam zezowate szczescie ale tego się nie spodziewałem Big Grin Nie dziwcie mi się mojej excytacji gdyż to trzeci shini złapany normalnie bez metod specjalnych w moim zyciu. Pierwszy był rattata w silverach drógi voltorb w emeraldach a teraz ten barboach.
Swoją drogą posiadam w or jeszcze shini smeargle zigzagoona i suicuna z wonder trade

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
31.07.2016, 16:34
A ja 2 dni temu złapałem zupełnie niespodziewanie złapałem shiny Pellipera, niestety nie mogę teraz pokazać zdjęcia, ale może później wrzucę Big Grin
Odpisz
3.08.2016, 2:29
Ostatnio w celu uzupełnienia dexa postanowiłem sobie zbreedować Hitmonchana z Wonder Trade, ku memu zdziwieniu jako pierwszy wykluł się shiny Tyrogue Big Grin postanowiłem że Hitmonlee będzie najlepszym rozwiązaniem szczególnie że posiada Hidden Ability Smile

Shiny z Wonder Trade nie wymieniłem na liście ponieważ od razu je odsyłam, nie chce mi się nawet rozgryzać czy są legalne czy nie, najbardziej cieszą własne shiny Smile
Odpisz
1.09.2016, 18:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.09.2016 18:28 przez Sol.)
Moja pierwsza zdobycz Wink

[Obrazek: 1zdyb9g.jpg]
[Obrazek: 2nj8pc3.jpg]
[Obrazek: 347gxhw.jpg]

FC: 1521-7173-5704
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
3.09.2016, 19:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.09.2016 19:25 przez Saihill.)
No więc wczoraj postanowiłem pierwszy raz w życiu zbreedować competetive pokemona. Jak pierwszy to oczywiście mój ulubieniec Torchic.
Po około godzinie trafiania samych poków z 31 w Special Attack zamiast w Attack postanowiłem wykluć ostatnie 3 jajka i iść spać. Po wizycie u Stat Judge okazało się, że jeden w końcu ma 31/31/31/x/31/31.
Cały zadowolony poszedłem włożyć mojego nowego torchicka do BOXu i dopiero tam zauważyłem, że młody jest shiny! Big Grin

[Obrazek: 618KuAR.jpg]

Specjalne podziękowania dla subreddita BreedingDittos za dostarczenie ojca mojego torchicka oraz dla KNB - To jej torchic został dumną mamą lśniącego młodzieńca Big Grin

3DS Friend Code: 5430 - 1576 - 1007
Odpisz
4.09.2016, 0:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2016 0:06 przez KNB1307.)
Pora pokazać co mam nowego:
[Obrazek: onwQ4SG.jpg]
Na początek 2 rodzinki: Litleo i Horsea z ewolucjami - to nie są zdjęcia tego samego poka - tak samo jak w przypadku Panseara i Simiseara oraz Whismura i Loudreda (bawię się w kompletowanie linii ewolucyjnych).
Froakie ma ciekawą historię - nie pamiętam od kogo z forum dostałam za poki jajko wyklułam je kilka dni później i odkryłam że maluszek jest shiny - dzięki kimkolwiek jesteś.
Reszta to WT, przypadkowe spotkania z trawy lub wpadki podczas breedu.
A tu jest obecny stan moich boxów z shiny pokami (bez legend - trzymam je w X):
(jeśli masz kompleksy bo nie idzie ci łapanie shiny poków to nie zaglądaj)
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

[Obrazek: wz6EppS.jpg][Obrazek: wfMO9l1.jpg]
Odpisz
10.10.2016, 21:26
[Obrazek: 29613276863_9b305b73b6_b.jpg]
Niezbyt liczna gromadka tym bardziej że Xerneas i Yveltal pochodzą z ostatniego eventu.
Pan królik był moim pierwszym shiny spotkanym przypadkowo w trawach Kalos potem przeniesiony na alfę. Dialga pochodzi z wymiany.
Moje największe dumy to w pocie czoła breedowany Milotic z naturą Bold w surf ballu i Metagross z naturą Adamant, oba poki mają po 4IV.
Metagross był największym wyzwaniem, mimo shiny charmu i japońskiego Belduma zajęło mi to bardzo dużo czasu i ponad 260 jajek aby wykluć shiny.
Odpisz
24.10.2016, 10:47
Pierwszy shiny złapany podczas przechodzenia gry. Dzień później w tym samym miejscu złapana druga złota rybka Wink

[Obrazek: 71n5a8.jpg]

FC: 1521-7173-5704
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości