Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowy nabór na redaktorów
29.11.2014, 15:57,
Nowy nabór na redaktorów
Pokemon Valhalla to największy polski portal internetowy poświęcony Pokemonom, który istnieje już od 2003 roku. Nie rozwijałby się on, gdyby nie ludzie, którzy bezinteresownie tworzą nowe poradniki do gier, artykuły o anime i inne teksty poświęcone Kieszonkowym stworkom. Chcemy być bazą informacji dla wszystkich polskich fanów Pokemonów pełną materiałów o jak najlepszej jakości. Teraz może się do tego przyczynić każdy z naszych odwiedzających, jeśli tylko zostanie wybrany w tym naborze.

Poszukujemy szczególnie ludzi, którzy pomogą przy tworzeniu artykułów o grach Omega Ruby/Alpha Sapphire i X/Y, bohaterach anime i karciance Pokemon (Pokemon Trading Card Game), ale jeśli chciałbyś pisać o czymkolwiek innym, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś się do nas zgłosił.

Wszelkie materiały przesłane do nas w ramach rekrutacji traktujemy jako napisane dla naszego portalu, zastrzegamy sobie prawo do ich modyfikacji i publikacji nawet w przypadku nieprzyjęcia do redakcji. Nie oznacza to oczywiście, że będziemy uważać się za ich autorów, pod każdym tekstem podpisana będzie osoba, która go napisała.

Od redaktorów wymagamy jedynie bardzo dobrej znajomości języka polskiego i umiejętności poprawnego pisania długich tekstów, mila widziana jest dobre rozumienie języka angielskiego oraz podstawowa znajomość HTML i CSS.

Zgłoszeń możecie dokonywać pisząc posty w tym temacie lub wysyłając wiadomość na adres e-mail pokevalhalla@gmail.com z tematem "Nabór na redaktorów".

Szablon zgłoszenia (posty osób, które nie potrafią się do niego dostosować, będą usuwane!):
Kod:
[b]Nick/ksywka/pseudonim[/b].

[b]Chcę pisać o[/b]: wybrane działy.

[b]Moje doświadczenie w pisaniu tekstów[/b]:
Pisanie do gazetki szkolnej, na innych portalach, na Valhalli itp.

[b]Dlaczego chcę zostać redaktorem[/b]:
Parę słów z serca płynących.

[b]Rozumienie języka angielskiego[/b]: brak/podstawowe/średnie/zaawansowane.

[b]Znajomość podstaw HTML i CSS[/b]: brak/HTML/HTML+CSS.

[b]Dodatkowe atuty[/b]: np. znajomość PHP, umiejętność tworzenia grafik wektorowych, ciocia w Nintendo itp.

Przykładowe zgłoszenie:
Cytat:Daru.

Chcę pisać o: bohaterach anime, grach Omega Ruby/Alpha Sapphire.

Moje doświadczenie w pisaniu tekstów:
Bycie redaktorem na Pokemon PL, poke.pl i Pokemon Valhalli, korygowanie tekstów innych redaktorów jako administrator, pisanie blogów.

Dlaczego chcę zostać redaktorem:
Ponieważ uwielbiam Pokemony, zarówno gry, jak i anime, a Valhallę odwiedzam od samego początku, pamiętam nawet Pokemon Friends!

Rozumienie języka angielskiego: zaawansowane.

Znajomość podstaw HTML i CSS: HTML+CSS.

Dodatkowe atuty: znajomość PHP, umiejętność tworzenia grafik wektorowych, umiejętność tworzenia relacyjnych baz danych, umiejętność obsługi GIMP-a.

Po nadesłaniu zgłoszenia poprosimy Ciebie o napisanie dwóch tekstów na podane przez nas tematy. Jeśli przesłane artykuły nam się spodobają, to zostaniesz przyjęty do redakcji.

Nabór trwa do odwołania

Cherish Balle podarowali: Fennekin
29.11.2014, 22:50,
RE: Nowy nabór na redaktorów
Nick/ksywka/pseudonim: Versus

Chcę pisać o: Domyślnie Omega Ruby/ Alpha Sapphire, inne gry nie stanowią również problemu.

Moje doświadczenie w pisaniu tekstów: Pisanie na innym portalu: TinTower.

Dlaczego chcę zostać redaktorem: Króciutko. Uwielbiam pisać o grach, o etapach jakie trzeba przejść. Dobrze napisany artykuł to skarbnica wiedzy. Pisanie sprawia mi wielką przyjemność.

Znajomość podstaw HTML i CSS: brak/ tyci html

Dodatkowe atuty: Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji. Jeżeli czegoś nie wiem, mam jakieś wątpliwości to najpierw szukam.

[Obrazek: ae5e1e.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Asmod, Seattle, Fennekin, Tyma, Suspect, Goldi, Enygma, Lexi, Sandy, Zero_, _HEREMIT_, KleszczRex, Mcszuwacz, The_Punisher
25.12.2014, 16:40,
Nick/ksywka/pseudonim: Shadi

Chcę pisać o: Pomoce do gier trenerskich od IV generacji wzwyż, poza tym artykuły o scenie, przekrojowe i analityczne

Pisanie artykułów na stronie MewsNews

Chcę ocalić od zapomnienia moją pracę z czasów MewsNews i w takich chwilach jak te święta znaleźć jakieś zajęcie w wolnym czasie związane z kieszonkowymi stworkami w którym będę mógł się wykazać. Chcę też przekonać się jak sprawdziłbym się na PV.

Rozumienie języka angielskiego: średnie

Znajomość podstaw HTML i CSS: brak

Dodatkowe atuty: sumienność, pracowitość, jakieś doświadczenie,
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Enygma
29.04.2015, 21:10,
Nick/ksywka/pseudonim. Blue

Chcę pisać o: Mogę pisać o grach, oraz bohaterach anime.

Moje doświadczenie w pisaniu tekstów: Pisanie do gazetki szkolnej.

Dlaczego chcę zostać redaktorem: Wiem jak pomagacie ludziom, pisząc newsy, solucje i inne takie rzeczy. Ja również chciałbym pomagać innym pisząc o bohaterach anime.

Rozumienie języka angielskiego: Podstawowe

Znajomość podstaw HTML i CSS: brak

Dodatkowe atuty: Jestem bardzo kreatywny i twórczy, szybko uczę się nowych rzeczy.

FC: 1693-3892-6869
IGN:
X: Blue
Alpha Sapphire: Blue
Moon: Blue
UltraSun: Blu
30.04.2015, 18:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.04.2015, 18:39 przez Lucar.)
Lucar

Chcę pisać o: głównie o grach, ale nie ma problemu jak co innego

No tego to ja nie wiem, byłem redaktorem gazetki szkolnej i swojego czasu przygotowywałem felietony, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, gdyż je porzuciłem. a może szkoda

straciłem swój fioletowy kolorek i chcem jakiś inny, oraz więcej miejsca w skrzynce Lubię pisać różne artykuły, i inne takie

Znajomość podstaw HTML i CSS: podstawy HTML-5

Dodatkowe atuty: Umiem wymyślać piosenki/wiersze na poczekaniu np. to z biologi: "Ja mam kiłę, ty rzeżączkę, więc podajmy sobie rączkę."

[Obrazek: dqXiJ.png]
9.07.2015, 19:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.08.2015, 20:31 przez Tyrantrum.)
Tyrantrum.

Chcę pisać o:pokedex,gry (V,VI gen) i anime.

Nigdzie jeszcze nie pisałem, ale np. w szkole zawsze miałem dobre oceny z prac pisemnych.
Praktycznie od zawsze uwielbiałem pokemony i chciałbym to szerzyć i dzielić się tym.

Rozumienie języka angielskiego: średnie/zaawansowane.

Znajomość podstaw HTML i CSS:podstawy HTML .

Dodatkowe atuty: Znam wiele pokemonów kiedy kolega mnie pytał znałem prawie wszystkie i podobno dobrze rysuję.

IGN:Orange
FC:4270-3592-0816

Dwa żarty o pokemonach:
1.Z jakiej przeglądarki korzysta Fennekin? Firefox!
2.Jak Zapdos się komunikuje z innymi? Przez Thunderbird.

Smile
10.07.2015, 11:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2015, 11:57 przez _M_.)
_M_.

Chcę pisać o: Oldschool, Oldschool i jeszcze raz Oldschool. Generacje I i II, na tym forum nie ma nawet jednego porządnego artykułu o wspaniałym zjawisku, jakim są glitche! Wypadałoby w końcu tę lukę wypełnić

Robiłem kiedyś metalowego 'zine'a. Co prawda ostatecznie wyszły tylko dwa numery w jakimś śmiesznym nakładzie, ale fakt pozostaje faktem, jak ktoś nie wierzy to mogę podesłać fotki, albo skany (wszystko było pisane na maszynie i składane metodą cut'n'paste, bez użycia komputera, musiało być oldschoolowo, podziemna scena metalowa tego wymaga).

Dawno się w takie rzeczy nie bawiłem, tęsknię za tym. Takie stanowisko na Pokemonowym Forum jest dla mnie idealną okazją do odświeżenia sobie pewnych rzeczy, a nóż znowu złapię porządną wkrętkę.

Rozumienie języka angielskiego: średnie/zaawansowane/google translate nie gryzie

Znajomość podstaw HTML i CSS: HTML+CSS.

Dodatkowe atuty: kiedyś byłem przystojny, ale strasznie schudłem i zbrzydłem wiec nie wiem... Umiem klaskać pośladkami, to znaczy dobra to nie jest do końca tak że umiem, tylko po prostu czasem jak zepnę pośladki i pierdnę to ten gaz wydobywając się z odbytu obija się o pośladki, rozchylając je w ten sposób, no i w momencie kiedy wracają do swojej pierwotnej pozycji, to tak śmiesznie o siebie klepią i jest takie pac pac pac. Na tych Pokach się nieźle znam no wiadomo, Glitche z pierwszej i drugiej geny mam w małym palcu. Względnie umiem rysować, chociaż w sieci do tej pory ciężko raczej moich dzieł się doszukać. No i wiadomo ostateczny atut - nie jestem Bertem.

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
 Cherish Balle podarowali: _HEREMIT_, Suspect, The_Punisher, Sandy, Bidulkę, KleszczRex
10.08.2015, 15:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.08.2015, 15:39 przez Key.)
Key

Chcę pisać o: Anime, o lokacjach w grach i o smaczkach z gier, o Pokemonach ROBACZKACH i innych, (X/Y, OR/AS) ;

83% z matury, dużo wypracowań, pracowałem dla samorządu szkolnego(układanie debat przy wyborach, jakieś "śmieszne apele" typu Dzień Kobiet, jakieś krótkie scenki w grupie), marne próby opowiadań, współtworzyłem kiedyś bloga o nieistniejącej wyspie na konkurs

siedzę tu od około 3 lat, lubię te forum, chcę mieć w końcu kolorek, lubię Pokemony i . <--<kropka>

Rozumienie języka angielskiego: poziom B2/C1, ale trochę się nudzę na zajęciach

Znajomość podstaw HTML i CSS: podstawy HTML+CSS (do przypomnienia).

Dodatkowe atuty:
formalnie umiem programować w C, PHP(ale dawno tego nie robiłem, kilka lat), umiejętność tworzenia baz danych, obsługa Latexa, Mathematici, MatLaba, kalkulatora, MS Office, miałem z tego oceny i to chyba wszystko.
Mam mało postów, bo nie lubię pisać bezsensownych i nic nie wnoszących, chyba ze jakiś troll od czsu do czasu. Dodatkowo bywam zbyt szczery.

[Obrazek: k7K2acm.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości