Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

PTCGO problem podczas instalacji
25.11.2014, 12:40
PTCGO problem podczas instalacji
Witam.

Pobrałem dziś instalator PTCGO z oficjalnej strony, podczas próby instalacji wyskakuje komunikat o treści: "Brak dostępu do lokalizacji sieciowej, Property.USER_PROFILE"

Proszę o pomoc, z góry dzięki za odpowiedzi.
Odpisz
25.11.2014, 13:24
RE: PTCGO problem podczas instalacji
1. Uruchom jako administrator (prawoklik - uruchom jaki administrator).
2. Uruchom w trybie zgodności z wcześniejszymi wersjami systemu Windows (prawoklik - rozwiąż problemy ze zgodnością).

Jaka wersja Łindołsa?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: PanMichal
25.11.2014, 13:37
Próbowałem to, ale nie pomogło, natomiast pomogło to że odinstalowałem starszą wersję PTCGO, której nie mogłem odinstalować przez ten sam problem, odinstalowałem ją wchodząc kolejno w Panel sterowania-------->Programy i funkcje------->Odinstaluj program i wybrałem PTCGO z listy programów do usunięcia, natomiast po kliknięciu opcji "odinstaluj" oraz "napraw" pojawiał się ten sam problem co na początku, ale wziąłem opcję "zmień" i już normalnie dało się odinstalować starszą wersję PTCGO. Po tych czynnościach mogłem normalnie bez problemów zainstalować nową wersję PTCGO, ale po uruchomieniu pojawiał się tylko czarny ekran, ale na ten problem pomogło jedynie odinstalowanie i ponowne zainstalowanie PTCGO, gra działa bez zarzutu.

Dzięki jednak za pomocny komentarz. Pozdrawiam. Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: thebeast823
10.01.2017, 20:17
Mam ten sam problem, ale nie mogę zamienić plików przez prak folderu, w którym zaistalowane jest ptcgo.
Ktoś wie jak to naprawić?
Odpisz
16.06.2017, 18:32
Ja mam nieco podobny problem.
Za każdym razem jak staram się zalogować otrzymuje informacje, że servery nie odpowiadają (od dwóch dni). Przy odinstalowywaniu pojawia się komunikat "Brak dostępu do lokalizacji sieciowej, Property.USER_PROFILE". Nie mogę też zalogować się na oficjalną stronę pokemon. Wyskakuje błąd "Not found (error to origin)". To samo na dwóch innych komputerach w moim domu. Jedynie na telefonie (korzystającym z innej sieci) udaje mi się dostać na swój profil.
Próbowałam korzystać z programu dnsjump, lecz nic się nie zmieniło.
Czy ktoś ma jakiś pomysł jak mogę rozwiązać ten problem?
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości