Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Trochę mniej Pokemonowo.
10.11.2014, 21:33
Rainbow Trochę mniej Pokemonowo.
Witajcie w moim nowym temacie, w którym zajmę się tematem Fan Artów, które mają co najwyżej 25% wspólnego z Pokemonami.
W dzisiejszym odcinku, ujrzycie państwo mój projekt, nad którym rozpocząłem pracę, jakieś 2 godziny temu (choć wliczając szkic, ok. 2 tygodnie temu).
Ciekawe kto rozpoznaję, tę uroczą damę:

[Obrazek: mortal_kombat_mileena_head_by_krichowerarts-d85yjvs.png]

Jest to postać z kultowej serii Mortal Kombat. nasza kochana Mileenka, dostanie nowy fanowski Design, wymyślony w 80% przeze mnie.
To na razie tylko głowa, ale za jakiś czas ujrzycie resztę ciała.
Czekam na waszą opinię (CZEKAM!!!) i mam nadzieję że ktoś to obejrzy, bo by była kiha, jakby nikt tego miał nie czytać Smile

Możecie dodawać swoje obrazki, które byłyby "mniej pokemonowe" Sam z chęcią je OCENIE!!!.

PSConfusedpędziłem nad tym trochę czasu, więc czekam na wasze KOMENTARZE!!!

[Obrazek: w9a1sg.jpg]
[Obrazek: 169qpt4.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kaeru, max 353
10.11.2014, 22:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2014 22:29 przez kubaaaaaaaaaaaaa.)
RE: Trochę mniej Pokemonowo.
Mie to się bardziej kojarzy z Akali (League of Legeds) albo z tą ninjom z GYM'u Kogi
NIe mniej rysunek ciekawy
Odpisz
10.11.2014, 22:54
Jeśli ktoś jeszcze nie kojarzy, popatrzcie na welon (jest lekko przezroczysty)

Odpisz
10.11.2014, 23:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2014 23:33 przez Turtwiczka.)
Na plus - widać że dbasz o detale - cienie na powiekach, lekkie cieniowanie włosów itp. Spróbuj nieco zaokrąglać czubek głowy i powiększyć objętość włosów, bo teraz wyglądają jakby bohaterka przez jakiś czas ich nie myła i straciły na objętości Wink Myślę, że łatwiej będzie powiedzieć coś więcej już na podstawie całości.
@down Nie mam pojęcia, kto to Tongue Oceniam rysunek jak każdy inny art. W takim razie czekamy na resztę Smile

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tyma
10.11.2014, 23:30
Turtwig, jeśli nie wiesz kim jest Mileena, to wiedz że głowa jej nie obchodzi (dojdzie całość zobaczysz) objętość włosów nie ma znaczenia, jeśli chcę ją przedstawić tak, jak ja sobie ją wyobrażam. Niniejszym dziękuję za komplement Smile

Odpisz
11.11.2014, 12:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.11.2014 12:36 przez Nekuro.)
Skomentowałbym, ale to nawet nie jest cała głowa/twarz. Wrzuć jak już będziesz miał coś więcej.
No i zgodzę się z Turtwiczką. Czubek głowy jest zbyt płaski.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
11.11.2014, 12:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.11.2014 12:56 przez Tyma.)
Mogę tylko zapytać, dlaczego dla 1/4 rysunku zakładasz osobny temat?
(tak, to sugestia, że nazywanie fragmentu rysunku projektem to lekka przesada :T)

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, _HEREMIT_, Suspect
11.11.2014, 15:23
A czy ja nazwałem 1/4 ciała projektem? Czy ja wspominałem że to jest już zakończony projekt?

Odpisz
11.11.2014, 15:28
Tak tylko skomentuję, że głowa to mniej więcej 1/8, a nie 1/4 ciała, ale jak kto woli Tongue
A tak na serio, to mi też się wydaje że nie ma sensu wrzucać osobno fragmentów rysunku :< Czegoś takiego nie da się ocenić.

Mój (Już nie taki) nowy tumbrl Wink http://bluevalor4u.tumblr.com/
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tyma
11.11.2014, 18:19
!/4 jeśli weźmiesz pod uwagę system
1-Głowa
2-Tułów
3-Ręce
4-Nogi
Po za tym, wrzucę całość...