Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Najlepszy pokemon szóstej generacji?
2.11.2014, 20:55
Najlepszy pokemon szóstej generacji?
A więc, w tym temacie chcę was zapytać, jaki jest waszym zdaniem najlepszy pokemon generacji szóstej?
Według mnie, takim pokemonem jest... Clawitzer. Czemu?
Po pierwsze, przywodzi mi on na myśl Kinglera, którego to zawsze bardzo lubiłem. Ogólnie bardzo podoba mi się z wyglądu. Do tego jest wodnym pokemonem, a od wody moim zdaniem lepsza jest tylko trawa. Ale jego głównym atrybutem jest wielka siła specjalnego ataku, połączona z umiejętnością mega launcher, która wzmacnia pulsy i kule, a także komplet pulsów i kul! Czyż może być lepiej dopasowany komplecik? *_* A do tego, jak to woda, słabość tylko na trawkę i elektryczność, więc są spore szanse, że nie padniemy, zanim w ogóle zdążymy zaatakować. To wszystko sprawia, że krewetka przebija dla mnie takie fajne i silne poki jak Pangoro, Gogoat, Chesnagut, Braixen, Greninja, Noibat, Avalung, skamieliny i jeszcze kilka innych...
Ale, ale. To było moje zdanie, a co wy sądzicie na ten temat? Który z mieszkańców Kalos najbardziej przypadł wam do gustu? Czekam na posty Wink

Zapraszam;
[Obrazek: qz28uu.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
2.11.2014, 21:28
RE: Najlepszy pokemon szóstej generacji?
*Smash narrator mode on*
Greninja
*Smash narrator mode off*

Ta, Greninja. Mam kilka powodów, by go lubić:
- Po pierwsze, jego design. To jest ninja. Ninje są cool. Muszę coś jeszcze mówić? Kiedy o nim myślę to od mi na myśl Shadow Man przychodzi (jeden z moich ulubionych Robot Masterów). I jest jeszcze lepiej z jego formą Shiny. :3
- Jego Hidden Ability po prostu jest wręcz idealne do walk. Protean - zmienia typ pokemona na atak tego typu. tyle razy mi pomogło to w walkach, kiedy rzuciłem kolce broniąc się przed piorunem. Big Grin
- Lubię też jego statystyki. Greninja to jest szklane działo, co oznacza, że może zaatakować silnie i szybko, ale aby odeprzeć cios przeciwnika to jest gorzej. Lubię to, ponieważ jestem typem, który weźmie każdego dnia w pokach szybkość nad defensywą.
-Lubię też jego typing: Water/Dark. Dark to jest mój drugi ulubiony typ, a woda potrafi dać w skórę wielu innym typom. A jeśli się typing nie podoba to Protean. Tongue
- Oraz, jest on grywalną postacią w Smashu Big Grin. Dzięki jego szybkości i silnych ciosach jest on moim pokemonowym mainem.

[Obrazek: MMZ2_Opening_Artwork.png]
Cytat:I never cared about justice, and I don't recall ever calling myself a hero...
I have always only fought for the people I believe in.
I won't hesitate...
If an enemy appears in front of me, I will destroy it!
[Obrazek: rockmanxplz1.gif][Obrazek: rockmanxplz2.gif][Obrazek: rockmanzeroplz.gif][Obrazek: rockmanzeroplz2.gif][Obrazek: i_support_rockman_zx_stamp_by_megamanxst...5xwiy6.png] [Obrazek: Rockman_EXE_Stamp__PLZ__by_Zas_Man.png][Obrazek: i_love_megaman_by_chaoticmarin-d37s3zp.gif][Obrazek: super_smash_bros_4_stamp_by_sorajayhawk77-d79v1hi.png][Obrazek: xenoblade_stamp_by_blue_cup-d4fq8s2.png]
NNID: zMPiotrek (Wii U)
FC: 2294-5162-6756 (3DS)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: k123onrad, Filipos44
2.11.2014, 21:40
Kocham Fennekiny i Sylveony Big Grin Straszne z nich słodziaki :3 ....ale najlepszy jest (jeśli liczą się też MegaEwolki)-MegaCharizard X!!!Ma piękny kolorek (czarny + niebieski) i te płomienie wypływające z pyszczka...Poprostu coś cudownego Smile ...i ten zadziorny charakter ^^.

3DS Friend Code: 1564-3714-2807
Odpisz
2.11.2014, 21:44
Greninja tak jak zMPiotrek Wink

[Obrazek: night_before_math_exam.gif]
Odpisz
2.11.2014, 21:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.11.2014 21:55 przez Rickardo.)
Sylveon. Może to trochę niemęskie, ale kocham tego pokemona... Nawet silny, ładny + kolejna eeveelucja, które uwielbiam. Nawet po złapaniu Xerneasa zdecydowałem, że Sylvek pozostanie w teamie. Bo tak.

[Obrazek: exXafx6.png]
Odpisz
2.11.2014, 22:04
pyroar bo karci smoki

[Obrazek: bert.png]
Odpisz
2.11.2014, 23:18
VI generacja wg mnie jest niezła. Ma kilka fajnych pokemonów Trevenant, Goomy, Tyrantrum, czy Greninja. Najwyższe noty ma u mnie Trevenant i Greninja - bardzo lubię nimi walczyć. Trevenant - fajny defensywny pok, który potrafi uderzyć, a Greninja to taki agent specjalny - zabije albo zostanie zabity (albo użyje U-turn xD). Chyba Greninję cenię trochę wyżej. Ładny design z jedną wadą - ten języko-szalik -.-. Mogli by zrobić bąbelkowy albo go sobie darować. Na szczęście przyzwyczajam się do tego. Typy też fajnie, a dzięki Protean elastyczne Wink Według mnie chyba najsilniejszy wodny starter w historii...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Filipos44
2.11.2014, 23:42
My favourite Pokemon from 6 gen.? Of course Meowstic (male) Smile.
Ponieważ jest taki słiiiiitaśny!
Jest poważny.
Dostojny.
Rozwalił sam całą ligę Smile.
Po prostu jest najlepszy, koniec i kropka.

3DS FC: 3239-2997-4840

Friend Safari:Bug- Pinsir, Illumise, Paras

!STAROĆ! Mój fan-fick - ..czytaj..

NOWY KANAŁ - YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCccfJYf...Qu1aFNp7gQ
Odpisz
3.11.2014, 15:43
Greninja bo fajnie wygląda i ma mocne ataki
Xerneas dlatego że mega wygląda
Odpisz
3.11.2014, 16:19
Dedenne - mały, słodki, silny i do tego taki miękki.

Prlfprlfprlfprlfprfl.
Odpisz
3.11.2014, 16:40
A może by tak wywalić ten temat do dyskusji ogólnych i przemianować na "Ulubiony pokemon danej generacji"? Zaraz pojawi się jeszcze pięć takich tematów...

W każdym razie, moim ulubionym pokemonem z Kalos jest najprawdopodobniej Yveltal. Taki mroczny, majestatyczny i jak walnie z Oblivion Winga.. ^^

3DSFC - 0920-1603-8473
Safari: Emolga, Electabuzz i Galvantula
Odpisz
7.11.2014, 21:52
(3.11.2014 16:40)Aaqwil napisał(a):  A może by tak wywalić ten temat do dyskusji ogólnych i przemianować na "Ulubiony pokemon danej generacji"? Zaraz pojawi się jeszcze pięć takich tematów...

Pytałem akurat konkretnie o pokemony szóstej generacji z konkretnego powodu. Byłem zwyczajnie ciekawy, co ludzie sądzą o sile nowych pokemonów, bo trzeba przyznać, że w Kalos pojawiło się wiele pokemonów silnych, choć pod względem liczebności, to tu pokedex jest najkrótszy. Chociażby trawiaki, Gogoat i Teravent. Dwa pokemony leczące się, co jest już raczej klasyką, jeśli chodzi o ten typ, ale do tego mają bardzo ładne ataki i to nie TM, a z lvl. Potem wodne, Greninja, już niejednokrotnie tu wymieniany i mój faworyt którego opisywałem w pierwszym poście Clawitzer. Nowy typ, nowe pomysły. Według nie, najsilniejsza wróżka = Dedene, ale ogólnie to jestemm negatywnie nastawiony do wróżek i wolę mieć z nimi jak najmniej styczności, więc się nie wypowiadam. Do tego wspaniały mroczny pokemon, a właściwie mroczno - psychiczny Malmar i jego umiejętność Contrary w połączeniu z superpower i trzy różne wersje Slasha, lub hipnoza... i tak można by wymienić połowę, albo lepiej KalosDex-u. Ja byłem po prostu ciekawy kto z tej elity jest prawdziwym czempionem. Jak na razie opinia publiczna utrzymuje, że jest to żaba-ninja, co nie jest dalekie od prawy, a może to właśnie jest prawda...

Zapraszam;
[Obrazek: qz28uu.jpg]
Odpisz
10.11.2014, 2:06
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Jakieś pytania?

Świeży śnieg...
Kod:
[img=600x400]tu link obrazka[/img]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Shinobu
15.11.2014, 22:28
Goodra. Wyglada swietnie, ma dobre staty i ciekawa metode ewolucji.

POKEMON X
POKEMON OMEGA RUBY
3DS FC:1049-0562-7635
[Obrazek: 2m5xthh.png]
Cytat:Tymczasem, co mamy w pierwszej? Pokemona-murzynkę z ustami po kuracji botoksem
Odpisz
23.02.2016, 13:14
Ja osobiście jestem wielkim fanem noiverna. Głównie za jego wygląd chociaż do najsłabszych też nie należy
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości