Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Premiera Camp Pokémon
22.10.2014, 22:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.10.2014, 22:02 przez Asmod.)
Premiera Camp Pokémon
Od wczoraj dostępna do pobrania jest darmowa aplikacja na iPhone'a, iPada oraz iPoda Touch - Camp Pokémon. O samej aplikacji pisaliśmy już wcześniej (więcej TUTAJ), warto jednak dodać, iż oprócz wspomnianych mini-gierek aplikacja umożliwia dostęp do strony głównej OR/AS oraz do aplikacji Pokémon TV i Pokémon Trading Card Game.

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Turtwiczka, k123onrad
22.10.2014, 22:19,
RE: Premiera Camp Pokémon
Troche taki shit skierowany tylko i wyłącznie dla dzieci wieku 3-6
Odpisz
22.10.2014, 23:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.10.2014, 23:51 przez Turtwiczka.)
(22.10.2014, 22:19)FatHades napisał(a): Troche taki shit skierowany tylko i wyłącznie dla dzieci wieku 3-6

Przecież napisali, że dla "young trainers"... Poza tym nie wiem jak Ty, ale ja dziecku w wieku 3-6 lat bym nie dała ani tego typu gier do zabawy (nie jestem fanką edukacji małych dzieci za pomocą nowoczesnych technologii), ani tym bardziej srajfona wartego kilka wypłat. Od 9/12 lat ok (zależy jeszcze jak bardzo dzieciak jest ogarnięty), ale na pewno nie wcześniej.

Swoją drogą, grałabym *_* Lepsze to niż np. Angry Birds, którymi zachwyca się kupa dorosłych ludzi. Mogliby popracować nad wersjami dla innych systemów operacyjnych, skoro i tak jest darmowe Sad

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Sandy
23.10.2014, 9:00,
Juz sie hejt zaczyna bo nie mozecie nawet sobie przetestowac tej gry, normalka.

Ściągnalem na Ipada i jak narazie tylko sprawdzalem jak chodzi. Działa fajnie, a po pracy przetestuje sobie te mini gierki.

Oczywiscie, ze to jest gra typowo dla dzieci, ale sprawdzic sobie gierke z pokami nigdy nie zaszkodzi Wink
Odpisz
23.10.2014, 9:18,
(23.10.2014, 9:00)noiL napisał(a): Juz sie hejt zaczyna bo nie mozecie nawet sobie przetestowac tej gry, normalka.

>napisz coś nie tak o Apple'u
>czekaj, aż rzucą się fanboje
:>

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka
23.10.2014, 9:23,
(23.10.2014, 9:00)noiL napisał(a): Juz sie hejt zaczyna bo nie mozecie nawet sobie przetestowac tej gry, normalka.

Ściągnalem na Ipada i jak narazie tylko sprawdzalem jak chodzi. Działa fajnie, a po pracy przetestuje sobie te mini gierki.

Oczywiscie, ze to jest gra typowo dla dzieci, ale sprawdzic sobie gierke z pokami nigdy nie zaszkodzi Wink

drugi raz się chwalisz, a recenzji/odpowiedzi na moje pytanie ani słychi, ani widu...

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
23.10.2014, 9:58,
noiL nie każdego stać na wywalenie kasy w takie coś jak "iShit" za taką kasę kupię sobie dobry komputer który przez parę ładnych lat posłuży mi lepiej niż taki drogi sprzęt. Co do samej giery to cóż, jak wyjdzie wersja na androida to chętnie sprawdzę tę nowość.

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Turtwiczka, The_Punisher
23.10.2014, 12:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2014, 21:33 przez k123onrad.)
Ściągnąłem i poświęciłem pół godzinki na pogranie.
W sumie nic specjalnego jeśli jest się już w wyższej grupie wiekowej niż 6-8 jak podaje AppStore.
Gra jak najbardziej dopasowana do najmłodszych odbiorców. Poznajemy w niej podstawy łapania pokemonów, ich ewolucji a nawet wzajemne oddziaływanie na siebie poszczególnych typów pokemonów. Gra zawiera także podstawowy edytor zdjęć, gdzie nasze pociechy mogą dodać do swojej fotografii znane z gier i anime pokemony, dodatkowe teksty i znaczki.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Gra zgodnie z tym co pisał Asmod oferuje dostęp do strony ORAS, oraz aplikacji Pokemon TV i PTCG Online, a dostęp do linków jest chroniony wynikiem mnożenia, które weryfikuje nasz wiek. Muzyka w grze nie zachwyca i czasami wyraźnie słychać, w którym miejscu się zapętla, co przeszkadzało mi, ale z pewnością nie będzie denerwować dzieci w wieku 6-8 lat.
Pokemon Camp działa z wszystkimi urządzeniami pod kontrolą systemu iOS 6 lub wyżej, czyli nawet posiadacze wydanego w 2009r. iPhona 3GS mogą przetestować aplikację, lub wprowadzić swoją pociechę w magiczny świat kieszonkowych stworków.
Mimo iż gra jest w pełni darmowa (nie zawiera mikropłatności), Nintendo już od młodości przywiązuje klientów do marki, co wiąże się z przyszłymi wydatkami na ich gry oraz konsole.(Ach, jacy oni są źli! Jak wielka korporacja może tak postępować? Dajcie theme'y do 3DS'a za darmo!)

3DS FC: 1993-8581-5094
IGN: Konrad
[Obrazek: Instagram_Icon_Small.png]
31.01.14 Shiny Charm obtained ✓
[Obrazek: funny-do-what-i-want-coins.gif]
Jolteony:
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
23.10.2014, 12:32,
Kiedy w końcu pojawi się coś co pójdzie na 3DSa? :/

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Reel, Conquest, Kaeru, Sky
23.10.2014, 14:54,
(23.10.2014, 9:58)Shadic napisał(a): za taką kasę kupię sobie dobry komputer który przez parę ładnych lat posłuży mi lepiej niż taki drogi sprzęt.
Szkoda, że ten komputer to będzie raczej taki biurowo-internetowy... :<

Po trailerze sądzę, że raczej nie ma wielkiego szału, ale było coś z medalami, więc pewnie troszkę można przy tym posiedzieć maksując wyniki w gierkach. Tongue

3DSFC - 0920-1603-8473
Safari: Emolga, Electabuzz i Galvantula
Odpisz
23.10.2014, 15:03,
(23.10.2014, 14:54)Aaqwil napisał(a):
(23.10.2014, 9:58)Shadic napisał(a): za taką kasę kupię sobie dobry komputer który przez parę ładnych lat posłuży mi lepiej niż taki drogi sprzęt.
Szkoda, że ten komputer to będzie raczej taki biurowo-internetowy... :<

Po trailerze sądzę, że raczej nie ma wielkiego szału, ale było coś z medalami, więc pewnie troszkę można przy tym posiedzieć maksując wyniki w gierkach. Tongue

Większość wymaksujesz pierwszym podejściem. To jest gra dla dzieci Tongue

3DS FC: 1993-8581-5094
IGN: Konrad
[Obrazek: Instagram_Icon_Small.png]
31.01.14 Shiny Charm obtained ✓
[Obrazek: funny-do-what-i-want-coins.gif]
Jolteony:
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości