Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Administratorskie nieobecności
15.10.2014, 13:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2014 16:43 przez Daru.)
Administratorskie nieobecności
Moi drodzy, jestem zmuszony tymczasowo ograniczyć do minimum wchodzenie na Valhallę. Uzbierało mi się trochę odcinków jednego serialu do przetłumaczenia, poza tym w tę niedzielę mam poprawkę, od której zależy czy będę mógł obronić pracę licencjacką w tym roku, czy może będę musiał zapłacić mojemu Wydziałowi 2200 zł za powtarzanie roku.

Na Valhalli przez najbliższe dni będę zajmował się tylko organizacją akcji z rozsyłaniem kodów na demo OR/AS (mam nadzieję, że dostaniemy ich jeszcze trochę). W obowiązkach stronowo-forumowych będzie wyręczał mnie przez ten czas vulpi, do niego proszę kierować wszystkie pilne sprawy. Conquest jest obecnie również ciężko osiągalny, ze względu na awarię komputera.

Wszelkie nabory forumowe rozstrzygniemy na początku przyszłego tygodnia. Osoby z naborów na redaktorów i newsmanów również proszę o cierpliwość, jak tylko będę miał więcej czasu, przydzielę im zadania (też pewnie na początku przyszłego tygodnia).

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia już niedługo Smile

Najważniejsze projekty: Pokemon Valhalla, Dubbingpedia, Dubbing. Portfolio wkrótce!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Fennekin, Turtwiczka, Conquest, Shadic
15.10.2014, 13:08
RE: Administratorskie nieobecności
Powodzenia w obronie pracy licencjalnej. Mam nadzieję że dostaniecie jeszcze kody bo ja nie dostałem Sad

Friends Code : 4227-3105-1459[Obrazek: _wallpaper__generation_6_by_arkeis_pokemon-d7j7rll.jpg]
Odpisz
15.10.2014, 13:10
Ja chętnie przypilnuje forum podczas twojej nieobecności.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson, mateusz3592, Sandy, Reel, Fennekin, Golducklett, GRAnith, Zero_, Gonzo, Bert, Elia, Mi5i3K, Suspect, _HEREMIT_, Tyma
15.10.2014, 13:12
Ja też, z Nekuro dream team sprzedawczyków!

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: mateusz3592, Nekuro, Sandy, Reel, GRAnith, Elia, Fennekin, Kaeru
15.10.2014, 13:50
Ja tam sobie grzecznie poczekam na tego moda, w końcu wiadomo że to tylko formalność =)

Odpisz
15.10.2014, 13:52
Powodzenia życzę i wracaj do nas ^^

FRIEND CODE: 1907 - 9155 - 5701 Pokemon Y/Omega Ruby/Moon
Friend Safari: Eevee, Minccino, Teddiursa
[Obrazek: tumblr_ne96g2ndjd1sryapdo1_500.gif]
Odpisz
15.10.2014, 14:14
Jak wyżej! Już nie mogę się doczekać działania! Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
15.10.2014, 14:48
oh well...przynajmniej już nikt nie będzie sobie żartował z "albo później" i innych słynnych cytatów Tongue

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo, Fennekin
15.10.2014, 15:02
Powodzenia, sajty to jedno, lecz praca licencjacka jest lepszą drogą do chleba.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
15.10.2014, 15:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2014 16:13 przez Shadic.)
Well pozostaje mi się tylko przyłączyć i życzyć powodzenia. Ja także grzecznie poczekam na ewentualny awans. Tak więc "niech moc będzie z tobą", a w razie jak nie obronisz się to zrobi się ogólnoforumową zrzutę na twoją powtórkę Wink

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Daru, Fennekin
15.10.2014, 15:56
Propsuję, że grasz fair i jak nigdy do tej pory zapowiadasz, że Cię nie będzie. Powodzenia z egzaminem!

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bert, Conquest, Nekuro, The_Punisher, Sandy
15.10.2014, 16:58
(15.10.2014 15:02)Kleszczu napisał(a):  Powodzenia, sajty to jedno, lecz praca licencjacka jest lepszą drogą do chleba.

Praca licencjacka jest raczej najlepszą drogą do magisterki i (dłuższego lub krótszego) bezrobocia, ale generalnie popieram uczenie się i w ogóle mimo otaczającej rzeczywistości Smile Będziemy czekać Smile!

Lubisz Pokemon tazo? Zapraszam do tematu:
Katalog polskich i zagranicznych pokemon tazo

Exclamation Szukam Pokemon tazo:
- z polskich:
[Obrazek: braki-copy-2.jpg?1420142272]
- z zagranicznych oraz podróbek różne różniste (np. "Cap" z żółtym Pikachu z tyłu).

Sprzedam lub wymienię się swoimi tazo, organizuję promocje Wink

Wymienię się naklejkami do polskich albumów Pokemon, wieczkami od Danonków oraz nakrętkami od Mirindy.

Pokemon Shuffle Friend Code: CK6V-XWG4 Pisz kim jesteś Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
22.10.2014, 15:02
Powoli wracam, nabory ogarnięte (musimy redakcyjnie ocenić zgłoszenia), niestety kodami też nie miałem jak się za bardzo zająć, ale już dostaliśmy kolejną porcję i na dniach będziemy organizować nowe konkursy.

Mam jeszcze trochę odcinków do przetłumaczenia i jak dobrze pójdzie, to obronę w przyszłym tygodniu, więc w dalszym ciągu proszę o wyrozumiałość.

Najważniejsze projekty: Pokemon Valhalla, Dubbingpedia, Dubbing. Portfolio wkrótce!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shadic, Turtwiczka
22.10.2014, 15:30
Nadal będę pilnował forum pod twoją nieobecność. Nie musisz dziękować.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Dylak, Raik, Nilson, Vapek, Gonzo, Sandy
31.10.2014, 18:12
ą ę

Skoro to działa, to znaczy, że poprawiłem oceny z pszyry naprawiłem komputerek i wracam na PV i PVF na czas stały. Wyniki naborów niedługo. Kłaniam się.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher, Nekuro, Sandy, Asmod

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości