Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Co nas czeka na tegorocznym PGA?
13.10.2014, 1:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2014, 14:03 przez Daru.)
Co nas czeka na tegorocznym PGA?
Polskie święto graczy, targi Poznań Game Arena rozpoczną się równo za 2 tygodnie. Z roku na rok impreza staje się coraz popularniejsza przyciągając tony polskich fanów gier i nowych technologii. Reprezentacja Pokemon Valhalli odwiedzi hale poznańskich targów, aby dokładnie przyjrzeć się temu, jakie atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy.

Szczególną uwagę w tym roku może przyciągnąć Intel, który zapowiedział budowę wielkiego stoiska pełnego atrakcji. Wśród nich m.in. klasyczne już pokazy overclockingu, stoiska prezentujące gry na tablety, czy sławny Oculus Rift, umożliwiający zatopienie się w wirtualnej rzeczywistości. A ponadto turniej Counter-Strike: Global Offensive.

Ponownie dla wszystkich, którzy z ulubionymi postaciami integrują się bardziej niż zwykli śmiertelnicy, organizator proponuje konkurs cosplay. Cosplay to nie jest zwykłe przebranie się. To godziny tworzenia z pietyzmem kostiumu, to poznawanie psychologii postaci, którą przez 3 dni będziemy odgrywać na deskach teatru zwanego targami gier komputerowych.

Podczas tegorocznej imprezy Gordon – hardkorowy gracz zmierzy się, w ponad 135 godzinnej rozgrywce, z trzecią odsłoną Sniper Elite, po to by bijąc rekord Guinessa pomagać fundacjom „Child's Play” i „Rak Off” w walce z nowotworami u dzieci.

Dla każdego, który w grach szuka czegoś więcej w ramach Poznań Game Arena 2014 odbywać się będzie także kolejny Zjazd Twórców Gier. Prelekcje w ramach spotkań poprowadzą topowe polskie i zagraniczne firmy, jak Google, Techland, Microsoft ale także rodzime uczelnie. O rozwojowym charakterze polskiej imprezy świadczy także obecność Strefy Niezależnych Twórców Gier, zwanej też zjazdem indyków.

Poznań Game Arena miewało wzloty i upadki, ale rok do roku organizatorzy pokazują, że stać ich na więcej. Jeśli macie wolny ostatni weekend października, to warto odwiedzić Poznań i samemu zaczerpnąć klimatu targów. A jeśli z jakiś powodów nie będziecie mogli być z nami, to postaramy się oddać atmosferę tego miejsca w materiałach wideo i relacji. Stay tuned!

News autorstwa ekipy serwisu Antygaming z jego administratorem D'e (listva) na czele

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Fennekin, Twister
13.10.2014, 10:53,
RE: Co nas czeka na tegorocznym PGA?
Ja tam czekam na Nintendo i LoLa. W zeszłym roku było super, mam nadzieję, że w tym jeszcze lepiej!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
13.10.2014, 11:41,
ehhh... jaka szkoda, że najpewniej nie będę mógł jechać... ale mówi się trudno Sad
Ale jeśli będzie Nin to niech ktoś wygarnie im w moim imieniu.

"Jeżeli myślisz, że jesteś zbyt mały żeby coś zdziałać, spróbuj zasnąć z komarem latającym koło ucha" - Dalajlama
Odpisz
13.10.2014, 11:44,
(7.10.2014, 21:21)Daru napisał(a): Nie przenoszę do newsów, bo nie ma jeszcze skórek pokemonowych. Reklamujmy Pokemony, a nie Nintenda Tongue

Parafrazując mistrza: Reklamujemy Pokemony, a nie targi w Poznaniu?

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo, Nekuro, GRAnith, Vapek, k123onrad, Sandy
13.10.2014, 12:06,
Ja ze swojej strony mogę polecić Mistrzostwa Polski w grze Trackmania 2 Stadium, które będą rozgrywane w sobotę 25 października od 9:30 na stoisku Radia Eska.

Więcej info na stronie http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=201358#201358
I tu http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=11903

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
Odpisz
13.10.2014, 12:24,
(13.10.2014, 11:44)Nilson napisał(a):
(7.10.2014, 21:21)Daru napisał(a): Nie przenoszę do newsów, bo nie ma jeszcze skórek pokemonowych. Reklamujmy Pokemony, a nie Nintenda Tongue

Parafrazując mistrza: Reklamujemy Pokemony, a nie targi w Poznaniu?
Nasza ekipa będzie na tych targach, stąd informacja prasowa. O niektórych rzeczach po prostu musimy pisać Wink

Odpisz
13.10.2014, 12:30,
Kiedy będzie relacja z Krakonu? Bo nie wiem czy czekać na tą z PGA.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Reel, Vapek
13.10.2014, 12:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2014, 12:34 przez Reel.)
(13.10.2014, 1:49)Daru napisał(a): Rok rocznie impreza staje się coraz popularniejsza przyciągając tony polskich fanów gier i nowych technologii. Jak co roku odwiedzimy hale poznańskich targów, aby dokładnie przyjrzeć się temu, jakie atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy. Co też czeka nas w tym roku?

Pomijając już że to pierwsze to błąd (powinno być "co rocznie"), to strasznie dużo powtórzeń tego samego słowa w kilku zdaniach. Proponuję jeszcze raz sprawdzić tekst i poprawić, bo w obecnej formie mocno razi, a przeczytałem dopiero pierwszy paragraf.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Fennekin
13.10.2014, 12:52,
Reel ten autyzm :3

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
13.10.2014, 13:04,
(13.10.2014, 12:30)Niekurosska napisał(a): Kiedy będzie relacja z Krakonu? Bo nie wiem czy czekać na tą z PGA.
Wkrótce (serio).

Czy będzie relacja z PGA nie wiem, będzie nas tam reprezentował vulpi i od niego to zależy.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro
13.10.2014, 13:55,
(13.10.2014, 12:32)Reel napisał(a):
(13.10.2014, 1:49)Daru napisał(a): Rok rocznie impreza staje się coraz popularniejsza przyciągając tony polskich fanów gier i nowych technologii. Jak co roku odwiedzimy hale poznańskich targów, aby dokładnie przyjrzeć się temu, jakie atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy. Co też czeka nas w tym roku?

Pomijając już że to pierwsze to błąd (powinno być "co rocznie"), to strasznie dużo powtórzeń tego samego słowa w kilku zdaniach. Proponuję jeszcze raz sprawdzić tekst i poprawić, bo w obecnej formie mocno razi, a przeczytałem dopiero pierwszy paragraf.
Jak już to corocznie, ale to znaczy dokładnie to samo co rokrocznie, więc nie wiem w czym jest problem. Jeśli koniecznie chcesz poprawić, to np. na "z roku na rok". A paragrafy to masz w aktach prawnych, tutaj są akapity. Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo, GRAnith, Turtwiczka
13.10.2014, 16:05,
Cytat:Czy będzie relacja z PGA nie wiem, będzie nas tam reprezentował vulpi i od niego to zależy.

Tak będzie. Pisałem o tym w innym wątku. Będzie zarówno relacja video jak i tekstowa, opublikujemy ją na AntyGaming oraz tutaj.

Odpisz
13.10.2014, 16:43,
Prawdopodobnie pojawię się w Sobotę Smile. Będzie to mój pierwszy konwent w życiu :3.

3DS FC: 3239-2997-4840

Friend Safari:Bug- Pinsir, Illumise, Paras

!STAROĆ! Mój fan-fick - ..czytaj..

NOWY KANAŁ - YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCccfJYf...Qu1aFNp7gQ
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Fennekin
13.10.2014, 19:10,
Cytat:Będzie to mój pierwszy konwent w życiu :3.

Nie będzie.

Bo to nie konwent, tylko targi gier komputerowych ;p cos zupelnie innego.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Sandy
13.10.2014, 20:24,
@up
No dobra, dobra, po prostu się rajcuję Smile. Ważne, że to wielkie zbiorowisko ludzi, których łączą wspólne pasje, to jest ważne Smile.

3DS FC: 3239-2997-4840

Friend Safari:Bug- Pinsir, Illumise, Paras

!STAROĆ! Mój fan-fick - ..czytaj..

NOWY KANAŁ - YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCccfJYf...Qu1aFNp7gQ
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości